Як створити власну карту відстеження покемонів у реальному часі

Categories:

Оновлення: розробники припинили випуск цієї програми у відповідь на припинення діяльності Niantic. Замість цього скористайтеся технікою відстеження барів поблизу.

Pokémon Go породжує навколо вас більше, ніж просто покемонів. Це призвело до розробки безлічі різних програм, інструментів і продуктів, щоб задовольнити потреби гравців як технічні, так і ностальгічні. Що стосується інструментів і додатків, які розробляються для підтримки гравців Pokémon Go, то найпопулярнішими є карти, за допомогою яких можна в режимі реального часу визначити, де покемони з’являються поблизу. Ці карти чудові, але дуже нестабільні з багатьох причин. Часто гравці просто не можуть ними користуватися, оскільки вони скалічені навантаженням, з яким вони стикаються щодня. Єдиний спосіб обійти це – створити власну карту, яка показує покемонів поблизу, коли вони з’являються. Ось як.

Перш ніж ми зануримося в це, є дві речі, які вам може бути цікаво;

  Як знайти IP-адресу відправника з повідомлення електронної пошти

Це обман? Ні. Це покаже вам, де поблизу з’являються покемони, але це все, що він робить. Це не допоможе вам їх зловити. Вам все одно потрібно встати і фізично піти до місця, щоб зловити покемона.

Чи забанять вас через це? Так це буде. Використовуйте його на власний ризик або краще, використовуйте для цього інший обліковий запис Google. Це може призвести до блокування гри, оскільки це порушення умов програми. Коли ви використовуєте цю карту, ви отримуєте доступ до ігрових серверів поза межами гри, і це не в порядку з Niantic.

Що тобі потрібно

Встановіть Python 2.7.12 з тут. Жодна інша версія не допоможе.

Завантажте карту Pokémon Go з тут але отримати версію 1.0. Для версії 2.0 потрібно створити власний API Карт Google, і для його налаштування може знадобитися більше часу, ніж ви готові витратити. Тут ми використовуємо найкоротший, найпростіший і найшвидший метод.

  Що таке Google Stadia?

Як

Крок 1: Встановіть Python. Для цього запустіть exe і введіть пароль адміністратора, якщо вас попросять. Встановіть його для всіх користувачів. Це не повинно тривати більше кількох хвилин.

Крок 2. Витягніть карту Pokémon Go. Утримуйте клавішу Shift і клацніть правою кнопкою миші всередині папки. Виберіть «Відкрити командне вікно тут» у контекстному меню.

Крок 3: Виконайте таку команду. Він встановить pip, і для завершення знадобиться до десяти хвилин.

C:Python27Scriptspip install -r requirements.txt

Крок 4. Після встановлення pip запустіть таку команду.

python example.py -a ptc -u [Username] -p [Password] -l [Your current location] -st 100

Якщо ви використовуєте свій обліковий запис тренера Pokémon, залиште «ptc» недоторканим. Введіть своє ім’я користувача та пароль у відповідних областях, зазначених вище. Перейдіть до Google Maps і знайдіть себе на карті. Виберіть свої координати довжини/широти та замініть [Your current location] з ними. «-st 100» вказує радіус сканування, де st 100 означає сто кроків. Ви можете збільшити це до будь-якої кількості, яку хочете.

  Як захистити частини документа Word від редагування

Якщо ви використовуєте свій обліковий запис Google для входу, замініть “ptc” на “Google”. Введіть ім’я користувача та пароль Google у відповідні поля.

Крок 5: Відкрийте свій веб-браузер і введіть localhost:5000 в URL-адресу, щоб побачити карту та покемонів, що розмножуються поблизу.

Не закривайте вікно командного рядка, доки не будете готові також закрити карту. Ми повинні ще раз зазначити, що це отримує доступ до серверів Pokémon, тому використовуйте його, лише якщо у вас виникли серйозні проблеми з пошуком Pokémon.