Як створити власний аватар PNGTuber

| | 0 Comments| 12:56 PM
Categories:

Якщо ви віддаєте перевагу зберігати свою особу в Інтернеті в таємниці, це зрозуміло. Однак це правда, що трансляції з веб-камерами, які дозволяють глядачам побачити обличчя стримера, є більш привабливими. На щастя, все ж є варіанти; Ви все ще можете мати інтерактивний потік, навіть без веб-камери.

VTubers останнім часом стає все більш популярним, але це не єдиний ваш вибір. Ви також можете стати PNGTuber, якщо це більше ваш стиль.

Що таке PNGTuber?

PNGTuber дуже схожий на VTuber, але замість використання анімованої моделі, яка відстежує всі ваші рухи та мову, у вас є 2D-зображення. Це робить PNGTubers більш статичними, ніж VTubers, але це набагато простіший і менш напружений спосіб показати обличчя своїм глядачам, зберігаючи вашу особу в таємниці.

Наявність статичних зображень може здатися менш привабливою, ніж налаштування камери чи VTuber, але вони можуть бути дуже вражаючими. І, зрештою, саме ваша особистість робить ваш потік сяючим. Ви завжди можете придумати кілька чудових ідей обміну очок Channel Point або використати найкращих ботів для стримерів Twitch, щоб підтримувати привабливість вашої трансляції, якщо вас це хвилює.

Що вам потрібно, щоб створити аватар PNGTuber?

Перше і найважливіше, що вам потрібно, щоб стати PNGTuber, це ваш аватар. Ваш аватар, по суті, стане вашою новою персоною, тож вам слід добре подумати, що це означає для вас.

Створити аватар PNGTuber так само просто, як створити два різних зображення PNG. Один, щоб імітувати вашу розмову, а інший, коли ви мовчите або говорите між словами. По суті, це означає одне зображення у форматі PNG із відкритим і закритим ротом вашого аватара. Хоча ви можете оживити свій аватар, додавши мерехтливі PNG-файли або навіть ті, які відображають емоційний стан, два зображення – це все, що вам потрібно.

  10 найкращих шаблонів GoodNotes для ідеального цифрового планування

Розміри цих зображень можна змінити пізніше у вашому потоковому програмному забезпеченні, але гарною початковою точкою буде десь між 1000x1000px і 2000x2000px. Це дасть вам можливість збільшити або зменшити свій аватар без втрати якості.

Щоб стати PNGTuber, потрібне певне обладнання для потокового передавання для Twitch, як, наприклад, хороший мікрофон. Але ви можете хвилюватися про це після того, як створите свій аватар PNGTuber.

Як зробити аватар PNGTuber

Отже, все, що вам потрібно, щоб створити свій аватар PNGTuber, це два зображення. Але як ви постачаєте або виготовляєте їх? Ви можете доручити художнику намалювати ваші два зображення для вас, ви можете намалювати їх самостійно або ви можете скористатися онлайн-інструментом для створення зображень або веб-сайтом для створення аватарів, щоб зробити свої зображення безкоштовно.

1. Доручіть художнику створити ваш аватар PNGTuber

Більшість PNGTubers обирають цей шлях і доручають художнику намалювати для них свій аватар PNGTuber. Це дозволяє вам мати унікальний і професійний аватар для роботи, на відміну від аватара з веб-сайту для створення аватарів, який може бути скопійований кимось іншим.

Однак замовлення художників коштує грошей. Ціна буде відрізнятися залежно від виконавця, але може коливатися від 20 до 100 доларів США за поясний аватар і, можливо, більше, якщо ви плануєте отримати додаткові навороти. При складанні бюджету для замовлення художника важливо враховувати, що ціни художників дуже різняться залежно від їхніх навичок і тривалості роботи в цій галузі.

Якщо ви хочете вибрати виконавця для свого аватара PNGTuber, але не знаєте, де його знайти, ви завжди можете шукати термін «комісія PNGTuber» на Etsy або Fiverr. Якщо є художник, якого ви вже знаєте або бачили в Інтернеті, ви також можете підійти до нього в Instagram або на іншому веб-сайті соціальної мережі та запитати, чи виконує він замовлення PNGTuber.

  Помічник груп вкладок робить керування вкладками у Firefox доступнішим

2. Намалюйте свій аватар PNGTuber самостійно

Автор зображення: Розмножуватися

Якщо у вас немає бюджету, щоб доручити художнику створити ваш аватар PNGTuber, ви завжди можете взяти справу у свої руки та намалювати його самостійно за допомогою цифрового інструменту малювання, як-от Procreate. Цей метод вимагає певного рівня навичок малювання, але якщо ви відзначите це поле, це буде найкращим варіантом для вас.

Просто запустіть обраний інструмент малювання та почніть малювати свій аватар. Більшість аватарів PNGTuber зображено від пояса догори, але вибір за вами. Отримавши два зображення, збережіть їх як файли PNG, і ваш аватар буде готовий до налаштування.

3. Створіть свій аватар PNGTuber за допомогою онлайн-інструменту створення зображень

Не в кожного з нас є кошти, щоб заплатити художнику, або навички, необхідні для того, щоб самі малювати прекрасне мистецтво, але це не означає, що ваша подорож у PNGTuber має закінчитися, не почавшись. У вас ще є пара варіантів. Одним із них є використання онлайн-інструменту для створення зображень, наприклад Canva, для створення двох потрібних PNG.

Для цього перейдіть до canva.com і створіть свій проект. У Canva є нескінченна кількість зображень, які можна вибрати на вкладці «Елементи» в меню зліва. Ви можете шукати все, що забажає ваша душа, і прокручувати, поки зображення не заговорить з вами. Це може бути кролик, зображення диявола або зображення феї в нашому прикладі.

Збережіть зображення вашого аватара у форматі PNG, а потім додайте відкритий рот, виконавши пошук за цим терміном у Canva Elements. Коли ви знайдете зображення, яке вам подобається, розмістіть його на своєму аватарі та збережіть своє друге зображення у форматі PNG.

  10 найкращих мийних машин високого тиску для блискучих чистих поверхонь

4. Використовуйте веб-сайт Avatar-Maker, щоб створити свій PNG-аватар

Останнім варіантом, який ви можете використати для створення свого аватара PNGTuber, є веб-сайт для створення аватарів. Це сайти, призначені для створення аватарів і мають безліч активів на вибір, щоб ви могли створити щось, що відповідає вашій особистості.

Ці веб-сайти пропонують більшу унікальність, ніж Canva, де ви обираєте базове зображення, яке вже існує. Хоча ймовірність того, що хтось зможе створити той самий аватар за допомогою програми для створення аватарів, все ще є шанси менші, враховуючи величезну кількість доступних ресурсів.

У мережі є багато програм для створення аватарів, серед яких ви можете вибрати, але хороша пропозиція charat.me. Charat є простим і безкоштовним у використанні та автоматично завантажує зображення у форматі PNG, тому вам не доведеться турбуватися про випадкове завантаження файлу неправильного типу.

Захистіть свою конфіденційність, зберігаючи свою трансляцію цікавою

Стати PNGTuber – ідеальний варіант для тих, хто хоче транслювати, зберігаючи свою особу в таємниці, або хоче випробувати воду перед тим, як пірнути та придбати дорогу веб-камеру. Потокове передавання досить нервує, а хвилювання про свій зовнішній вигляд є додатковим стресом, який вам не потрібен.

Створити аватар PNGTuber – це швидко, легко і, що найважливіше, весело. Якщо налаштування вашої камери заважали вам транслювати потокове передавання, сподіваємось, цей посібник допоміг вам подолати цю перешкоду, і ви можете почати свою кар’єру в PNGTuber.