Як створити випадковий текст у Word

Іноді вам може знадобитися шаблонний текст або доповнювач у документі Word. Одним із рішень є перехід до lorem ipsum або фіктивного текстового генератора, щоб створити цей текст. Крім того, ви можете створити текст самостійно безпосередньо в Word.

Створення випадкового тексту за допомогою формули Ранда

Якщо ви хочете використати випадковий (але цілісний) текст як наповнювач у своєму документі Word, ви можете використовувати формулу генерації випадкового вмісту, надану Word. Проте, під час використання цієї функції необхідно зробити кілька приміток, залежно від того, скільки тексту вам потрібно.

Перший спосіб полягає в тому, щоб просто ввести таку формулу:

=Rand()

Це автоматично створить п’ять абзаців, кожен із яких містить по три речення.

Ви можете змінити кількість випадкового тексту, який створює Word, заповнивши те, що знаходиться між дужками. Для цього ви використовуєте =Rand(x,y), де x — кількість абзаців, а y — кількість речень у кожному абзаці. Наприклад, якщо вам потрібно сім абзаців, кожен із яких містить чотири речення, ви повинні використати таку формулу:

=Rand(7,4)

Однак існує максимальна кількість, яку ви можете ввести одночасно. Однак ви можете просто використовувати ту саму формулу стільки разів, скільки необхідно.

Створіть текст Lorem Ipsum за допомогою формули Lorem

Якщо ви відчуваєте себе трохи старішою школою, Word також може генерувати текст Lorem Ipsum таким же чином. І навіть якщо це не та традиція, яку ви прагнете, текст Lorem Ipsum має своє місце. Коли ви використовуєте читабельний англійський текст (наприклад, той, який генерується формулою ранда), це може відволікати, якщо ви хочете, щоб люди дивилися на дизайн документа.

Тут діють ті ж правила, що й у попередньому методі. Введіть =Lorem(), а потім натисніть Enter, і Word створить п’ять абзаців тексту Lorem Ipsum, кожен із яких містить три речення.

Ви можете змінити кількість тексту так само, як і за допомогою формули ранда. Якщо ви хочете чотири абзаци, кожен із яких містить дев’ять речень, ви повинні ввести таку формулу та натиснути Enter:

=Lorem(4,9)

Пам’ятайте, що при використанні цього методу речення, як правило, набагато коротші. Тим не менш, ви можете розглянути можливість збільшення суми, введеної в координаті y.

Створіть текст «Швидкий коричневий лис» за формулою Старого Ренда

«Швидка бура лисиця перестрибує через ледачого пса». Звучить знайомо? У той час, якби ви використовували формулу ранда, Word створив би цю сумнозвісну панграму. Однак це було замінено поточним поколінням тексту, коли вийшов Office 2007.

Однак його не припинено, тому, якщо ви хочете створити це речення в голоалфавітному стилі, введіть таку формулу та натисніть Enter:

=rand.old()

За замовчуванням для цього методу є три абзаци, кожен із яких містить по три речення.

Однак, як і в інших методах, ви можете заповнити ці дужки, щоб отримати більшу точність. Наприклад, =rand.old(5,5) створить п’ять абзаців, кожен з яких повторює це речення п’ять разів.