techukraine.net techukraine.net Як створити вертикальне відео в DaVinci Resolve 18.5

Як створити вертикальне відео в DaVinci Resolve 18.5

Categories:

Вертикальне відео використовується майже на всіх платформах соціальних мереж, найчастіше в TikTok та Instagram. Багато разів цей стиль відео буде редагуватися на телефоні з додатком або на самій платформі, однак спроба редагувати на такому маленькому екрані може викликати розчарування.

DaVinci Resolve 18.5 неймовірно легко редагує вертикальні відео. Ще краще те, що версія Studio має інтегрований Smart Reframe, щоб допомогти з відстеженням, тож менше часу витрачається на коригування.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як DaVinci Resolve допоможе вам ефективно редагувати вертикальні відео в найкоротші терміни.

Навіщо використовувати DaVinci Resolve 18.5 для редагування вертикальних відео?

Існує багато програм для редагування відео для iPhone і Android, які можна використовувати для створення вертикальних відео. Однак це може стати виснажливим використанням пальця на маленькому екрані, щоб скоротити відео та правильно вирівняти їх із музикою.

Використання розширеного програмного забезпечення для редагування відео, наприклад DaVinci Resolve, допоможе зменшити стрес під час створення відео. Ви можете використовувати курсор і комбінації клавіш DaVinci Resolve, щоб отримати певні скорочення. Навіть більше, якщо ви вже зняли своє відео в альбомній орієнтації, DaVinci Resolve 18.5 використовує невідповідну роздільну здатність, яка обрізає кадр до ідеальної відповідності.

Крім того, якщо у вас немає іншого вибору, окрім як скористатися програмою, DaVinci Resolve доступний на iPad і є таким же простим у використанні, як і версія для настільного ПК.

  Як отримати онлайн-ступінь магістра та бакалавра з технологій?

Де можна редагувати вертикальні відео в DaVinci Resolve?

У DaVinci Resolve є дві сторінки, які підтримують вертикальне редагування відео: сторінка вирізання та сторінка редагування.

Є кілька способів скористатися перевагами сторінки Cut DaVinci Resolve. Це чудово, якщо вам потрібно зробити лише прості розрізи або ви хочете скоротити медіа до зручного розміру. Крім того, заголовки та ефекти знаходяться прямо вгорі, тому ви можете легко додати їх до своїх відео.

Сторінка редагування DaVinci Resolve є найпоширенішою з усіх сторінок. Є більше варіантів редагування, а повна шкала часу дозволяє легко переглядати всі ваші треки. Є багато способів використовувати сторінку редагування під час редагування ваших вертикальних відео для соціальних мереж, таких як TikTok та Instagram.

Незалежно від того, починаєте ви зі сторінки «Вирізати» чи «Редагувати», створити вертикальне відео в DaVinci Resolve дуже просто. Виконайте наведені нижче дії, і ваш наступний YouTube Short або Instagram Reel буде готовий до роботи.

1. Змініть параметри шкали часу

Зміна параметрів шкали часу відрізняється на сторінках «Вирізати» та «Редагувати».

Якщо ви перебуваєте на сторінці «Вирізати», просто натисніть піктограму «Роздільна здатність шкали часу» в правому куті верхньої панелі інструментів і виберіть «Портрет». Ви помітите, що перегляд змінився, і розбіжність буде автоматично виправлено.

Якщо ви перебуваєте на сторінці редагування, клацніть правою кнопкою миші мініатюру шкали часу в медіа-пулі, а потім перейдіть до меню «Шкали часу» > «Налаштування шкали часу». Переконайтеся, що прапорець «Використовувати параметри проекту» знято, щоб ви могли вносити зміни. Виберіть «Використовувати вертикальну роздільну здатність» і переконайтеся, що для параметра «Невідповідна роздільна здатність» встановлено значення «Масштабувати повний кадр із кадруванням». Натисніть OK.

Незалежно від того, з якої сторінки ви починаєте, зміни будуть перенесені на кожну сторінку, тож ви можете перемикатися між сторінками «Вирізати», «Редагувати», «Колірувати» та будь-якою іншою сторінкою, яку бажаєте використовувати.

  Як використовувати Animoji на iPhone X, XS і XR

Після того, як ви встановите роздільну здатність, вам потрібно буде завантажити відео в медіапул. Ви можете перетягнути відео з комп’ютерного файлу або клацнути правою кнопкою миші в медіапулі, вибрати «Вставити медіа» та знайти свої відео.

3. Відредагуйте свої відео на шкалі часу

Ось коли ви почнете додавати та редагувати свої відео на часовій шкалі. Усе, що вам потрібно зробити, це перетягнути вміст на часову шкалу та скоротити його на свій смак.

Найважливіше, на що тут слід звернути увагу, це переконатися, що об’єкт зйомки відповідає кадру. Іноді об’єкт знаходиться на ідеальній відстані для пейзажної зйомки, але може виявитися надто близьким для вертикального відео.

Крім того, стежте за часом, якщо ви плануєте завантажити відео на платформу соціальних мереж. Наприклад, YouTube Shorts приймає лише відео тривалістю до однієї хвилини — у цьому випадку кожна секунда на рахунку.

4. Зробіть налаштування

Якщо ваш об’єкт не завжди ідеально центрований, ви можете налаштувати відео під час його відтворення.

Ви можете вибрати піктограму «Трансформувати» у нижньому лівому куті вікна попереднього перегляду та переміщувати зображення за допомогою курсора. Або ви можете відкрити «Інспектор» і пограти з позиціями X і Y у розділі «Трансформація».

Якщо вам потрібно зробити коригування в певній області в межах одного відео, вам потрібно буде вирізати його, щоб ваші коригування не змінили всю смужку.

5. Експортуйте своє відео

Щоб експортувати своє відео, ви можете перейти на сторінку «Доставити», вибрати налаштування, вибрати «Додати до черги рендерингу», а потім клацнути «Рендерити все».

Однак якщо ви збираєтеся завантажити своє відео на YouTube або TikTok, є ярлик. На будь-якій сторінці DaVinci Resolve перейдіть на верхню панель інструментів і виберіть «Файл» > «Швидкий експорт».

  Як отримати гроші за тестування веб-сайтів у 2022 році [15 Websites]

Звідти виберіть, на яку платформу ви хочете завантажити ваше відео, і вам буде запропоновано додати вашу інформацію, щоб увійти у свій обліковий запис. Після додавання вашої інформації переконайтеся, що встановлено прапорець «Завантажити безпосередньо», і натисніть «Експортувати».

Як використовувати Smart Reframe у DaVinci Resolve Studio 18.5

У DaVinci Resolve додано чудову функцію, завдяки якій коригування центрування об’єкта залишиться в минулому. Ця функція називається Smart Reframe. Однак пільга приходить лише разом із оплатою Студійна версія одноразова плата становить 295 доларів США.

Щоб скористатися Smart Reframe, перейдіть до Inspector > Smart Frame. Тут ви побачите два варіанти, які можна використовувати: «Авто» та «Опорна точка».

Авто знайде об’єкт для вас і автоматично тримає його в кадрі весь час. Щоб використовувати Auto Smart Frame, все, що вам потрібно зробити, це вибрати Auto > Reframe, а програмне забезпечення подбає про інше.

Reference Point дає змогу контролювати, де має бути центр відео. Наприклад, якщо у вас є звивиста дорога, яку потрібно залишати по центру, ви можете вибрати опорну точку та переконатися, що цільова рамка знаходиться там, де ви хочете центр у вікні попереднього перегляду. Потім натисніть Reframe.

Використовуйте DaVinci Resolve для редагування свого наступного вертикального відео

DaVinci Resolve — чудовий інструмент, який можна використовувати для всіх типів редагування відео та для всіх рівнів відеоредакторів. Він використовує ШІ, щоб допомогти швидше виконувати роботу, яка раніше була трудомісткою. У ньому також є багато ефектів, які можна вибрати, щоб оживити свої проекти.

Серед усього цього, це також може допомогти вам легше створювати вертикальні відео. Наступного разу, коли ви будете редагувати TikTok або Instagram Reel, спробуйте скористатися DaVinci Resolve 18.5.