Як створити веб-сайт зі свого телефону

Багато людей, підключених до Інтернету, мають лише смартфон, без персонального комп’ютера. Хоча деякі бібліотеки та інтернет-кафе пропонують безкоштовний доступ до комп’ютера, це простіше, коли у вас є доступ до необхідних інструментів у будь-який час. Якщо ви хочете створити веб-сайт, сервіси, про які ми тут поговоримо, мають повнофункціональні мобільні веб-програми, які дозволяють створювати, публікувати та редагувати свій сайт повністю зі свого телефону.

Переваги роботи в Інтернеті полягає в тому, що ваша робота зберігається за допомогою служби, якою ви користуєтеся, тож якщо вам потрібно внести більш детальні зміни на загальнодоступному комп’ютері, ви можете увійти у свій обліковий запис і продовжити роботу.

GoDaddy

GoDaddy’s конструктор веб-сайтів працює прямо зі свого веб-сайту. У них є багато доступних тем, кожну частину яких ви можете редагувати, а також попередній перегляд для мобільної та настільної версій сайту. Не очікуйте повної настройки чи виняткового мобільного досвіду, але досить легко зробити свій сайт таким, яким ви хочете, за допомогою деяких налаштувань.

Ви можете редагувати кожен елемент, щоб змінити стиль, додати нові розділи до кожної сторінки та налаштувати кілька сторінок із панеллю меню у верхній частині.

У них навіть є досить базове рішення для блогу для легкого оновлення контенту, яке можна викласти на окремій сторінці.

WordPress

WordPress є королем онлайн-блогів, ідеально підходить для сайтів, які потребують регулярного оновлення вмісту, а також мають мобільний редактор. Тема за замовчуванням є основною та чистою, але її можна налаштувати або замінити будь-якою іншою темою WordPress. Керувати сторінками легко, а редактор дописів добре підходить для мобільного додатка.

Опублікувати свій сайт також легко; у нас був створений і запущений базовий блог менш ніж за десять хвилин.

Вони пропонують базовий безкоштовний хостинг і безкоштовний домен .wordpress.com. Безкоштовний сайт матиме бренд WordPress. Оплата за план усуває цей бренд і отримує преміальний домен.

Weebly

Weebly’s мобільний редактор використовує рідну програму, яку ви можете завантажити з App або Google Play Store, тобто ви можете редагувати свій веб-сайт, поки ви не в мережі, а потім публікувати зміни, коли ви повернетеся в Інтернет. Вони зосереджені на електронній комерції та безкоштовні для основних сайтів, але вимагають щомісячної плати, якщо ви хочете продавати продукти на своєму веб-сайті.

Автори фотографій: Костенко Максим/Shutterstock