Як створити безкоштовний аватар AI на TikTok

| | 0 Comments| 8:04 PM
Categories:

Ключові висновки

 • TikTok тепер пропонує генерацію аватарів штучним інтелектом у своїй програмі, що дозволяє користувачам створювати реалістичні аватари на основі рис обличчя.
 • Користувачі можуть вибрати до 10 своїх фотографій і вибрати до п’яти різних стилів аватарів.
 • Однак існують обмеження: користувачі можуть створювати лише один аватар зі штучним інтелектом на день і не можуть редагувати або налаштовувати аватар після створення.

TikTok представив у своїй програмі можливості створення аватарів штучним інтелектом, тож ви можете легко створювати свої портрети штучним інтелектом. Ось що вам потрібно знати про цю функцію та як нею користуватися.

Як працює AI-генератор аватарів TikTok

Швидше за все, якщо ви раніше користувалися генератором аватарів штучного інтелекту, вам довелося завантажити спеціальний додаток або відвідати веб-сайт. Генератор аватарів зі штучним інтелектом TikTok надає ці можливості у своїй програмі. Отже, одну хвилину ви можете переглянути відео, а наступної – створити аватар.

  Як вийти в прямому ефірі на TikTok Android

Подібно до генератора портретів Vana AI, TikTok запитує максимум 10 ваших фотографій, а потім використовує штучний інтелект для створення реалістичних аватарів на основі ваших рис обличчя. Ви можете вибрати до п’яти різних стилів для свого аватара.

Генератор аватарів AI створить до 30 аватарів на вибір. Потім ви можете використовувати своє улюблене як зображення профілю або зберегти його на своєму пристрої. Хоча генератор аватарів зі штучним інтелектом TikTok є цікавим доповненням до функції, він також має обмеження: ви можете створити лише один аватар зі штучним інтелектом на день.

Як і більшість генераторів аватарів штучного інтелекту, ви можете покращити свій портрет штучного інтелекту за допомогою Luminar Neo.

  Як зберегти своє відео в TikTok без публікації

Як створити безкоштовні аватари AI на TikTok

Щоб створити безкоштовні аватари штучного інтелекту на TikTok, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму TikTok і перейдіть до свого профілю.
 • Торкніться зображення свого профілю.
 • Натисніть Спробувати аватар > Створити.
 • Виберіть 3–10 фотографій, які використовуватимуться для навчання моделі, і натисніть «Створити».
 • Виберіть потрібний стиль(и) аватарів і натисніть «Продовжити».
 • Ви можете вибрати між завантаженням своїх аватарів у локальне сховище або використанням їх як зображення профілю. Щоб завантажити свої аватари, натисніть «Завантажити» у верхньому правому куті, виберіть ті, які ви хочете завантажити, а потім натисніть кнопку «Завантажити».

  Щоб використати аватар як зображення профілю, торкніться аватара, який ви хочете використовувати, а потім торкніть «Використовувати для профілю».

  Обмеження AI Avatar Generator від TikTok

  Хоча генератор аватарів TikTok AI є цікавою та інноваційною функцією, він також має деякі обмеження, про які вам слід знати. Ви можете створити новий набір аватарів лише раз на день. Якщо ви хочете створити інший, вам доведеться зачекати 24 години, перш ніж ви зможете знову отримати до нього доступ.

    Що таке пісня TikTok «And When the Seasons Change»?

  Подібно до інших генераторів мистецтва штучного інтелекту, ви не можете редагувати або налаштовувати свій аватар після його створення. Ви можете вибрати лише з доступних опцій, які надає генератор аватарів TikTok AI.

  Генератор аватарів зі штучним інтелектом TikTok — це цікавий спосіб виразити себе та створити унікальне зображення профілю для свого облікового запису. Тепер ви можете створювати реалістичні та персоналізовані аватари на основі своїх фотографій прямо в додатку TikTok. Ви можете вибирати з різних стилів і налаштовувати зовнішній вигляд свого аватара.