Як створити анонімний обліковий запис Instagram

Instagram є однією з найкращих платформ соціальних медіа, які використовуються в усьому світі. Кілька користувачів проводять багато часу, прокручуючи та переглядаючи ролики в Instagram, але деякі з нас також стурбовані безпекою наших приватних завантажених даних, таких як дописи, зображення та історії. Рішенням вашої проблеми є використання анонімного облікового запису Instagram або підробленого облікового запису Instagram. Багато користувачів використовують ці підроблені облікові записи, щоб захистити свою конфіденційність. Крім того, якщо ви хочете знати, як розширити анонімний обліковий запис Instagram, залишайтеся з нами до кінця! Ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як створити та використовувати обліковий запис Instagram burner.

Як створити анонімний обліковий запис Instagram

Ви можете створити анонімний обліковий запис, перейшовши на приватний обліковий запис або створивши підроблений обліковий запис в Instagram. Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Що означає «Анонім» в Instagram?

Анонім означає особу чи предмет, чиє ім’я невідоме чи оприлюднене. Подібно до анонімного облікового запису Instagram, облікові записи, пов’язані без особистих даних, таких як електронна адреса та номер мобільного телефону, відомі як анонімні облікові записи. Ці облікові записи не містять жодної інформації, пов’язаної з їхнім власником, і для створення цих облікових записів використовується номер записувача або підроблена електронна адреса.

Чи можливо мати анонімний обліковий запис Instagram?

Так, можна мати анонімний обліковий запис Instagram. Багато користувачів, які стурбовані безпекою своїх даних, створюють анонімний акаунт в Instagram. Існує багато способів створення анонімного облікового запису Instagram, про них ви дізнаєтеся далі в цій статті.

Чи можете ви переглянути анонімний обліковий запис Instagram?

Ні. Анонімні облікові записи здебільшого приватні, а це означає, що дані власника облікового запису, такі як ім’я, електронна адреса чи зображення профілю, не відображаються публічно. Ви можете переглянути ім’я користувача анонімного облікового запису Instagram, яке також переважно є фальшивим. Отже, отримати будь-яку інформацію про анонімний обліковий запис Instagram неможливо.

  Як вести прямий ефір в Instagram

Чи можете ви анонімно переглядати історію Insta?

Можливо, так, ви можете переглядати історію Insta анонімно, не повідомляючи про це користувача. Нижче наведено способи анонімного перегляду чиєїсь історії:

  • Використовуйте анонімний обліковий запис Instagram.
  • Instagram автоматично попередньо завантажує кілька історій, щоб отримати можливість швидкого перегляду історій, навіть якщо у вас немає надійного з’єднання Wi-Fi або даних. Ви можете ввімкнути режим польоту на своєму мобільному телефоні та переглядати попередньо завантажену історію Instagram, не повідомляючи автора цієї історії. Крім того, пам’ятайте, що ви можете переглядати лише кілька попередньо завантажених історій, а не всі.

  • Ви можете використовувати сторонню програму або веб-сайт, наприклад InstaStories. Цей сайт працює лише для загальнодоступних облікових записів, до яких на даний момент немає доступу.

Чи можете ви мати анонімний обліковий запис Instagram?

Так, ви можете створити анонімний обліковий запис Instagram і мати його.

Як створити анонімний акаунт в Instagram?

Якщо ви використовуєте Instagram і також стурбовані безпекою даних, то використання анонімного облікового запису Instagram є найкращим варіантом. Нижче наведено кілька методів створення анонімного облікового запису Instagram:

Спосіб 1: увімкніть режим приватного облікового запису

У Instagram є функція приватного облікового запису. Якщо ваш обліковий запис приватний, лише ваші підписники можуть бачити всі публікації, історії та оновлення, які ви завантажуєте у свій обліковий запис Instagram. Цей метод не викликає проблем зі створенням анонімного облікового запису та показує ваші завантажені дані користувачам, яких ви схвалюєте. Щоб зробити свій обліковий запис Instagram приватним, дотримуйтесь цих інструкцій:

1. Відкрийте Instagram на своєму пристрої та торкніться значка профілю в нижньому правому куті екрана.

2. Потім торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

3. Торкніться опції Налаштування.

4. Потім торкніться опції Конфіденційність.

5. Увімкніть перемикач для опції Приватний обліковий запис.

6. Потім торкніться опції «Переключитися на приватне», щоб підтвердити.

Спосіб 2: Створення підробленого облікового запису Instagram

Підроблені облікові записи Instagram також є Finsta і зазвичай використовуються будь-яким користувачем для використання Instagram, не думаючи про безпечну конфіденційність даних. Щоб створити підроблений або анонімний обліковий запис Instagram, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть програму Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться піктограми профілю > гамбургер значок.

3. Натисніть Налаштування.

4. Проведіть пальцем униз і торкніться Додати або змінити обліковий запис.

5. Натисніть Додати обліковий запис, як показано.

6. Натисніть Створити новий обліковий запис.

7. Введіть ім’я користувача та натисніть «Далі».

8. Потім введіть пароль і натисніть «Далі».

9. Натисніть Додати новий телефон або електронну пошту.

10. Тепер введіть свій номер телефону або ідентифікатор електронної пошти та натисніть Далі.

Примітка. Для контактної інформації використовуйте фіктивну електронну адресу та номер телефону. В іншому випадку ваша інформація з попереднього облікового запису буде відновлена ​​Instagram.

11. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб успішно завершити створення облікового запису.

Після створення підробленого облікового запису переконайтеся, що ви не пов’язуєте цей обліковий запис з іншими соціальними мережами чи списком контактів свого телефону. Це не дозволить користувачам з вашим обліковим записом Facebook і номером мобільного знайти вас в Instagram.

Як розширити анонімний обліковий запис Instagram?

Для анонімних облікових записів Instagram необхідно мати кілька підписників, щоб акаунти ставали менш підозрілими. Для органічного розвитку анонімного облікового запису Instagram слід пам’ятати про такі моменти:

  • Публікуйте більше, і відповідно до алгоритму Instagram, публікації, які виглядають як від друзів або родини, з’являтимуться у верхній частині стрічки та завантажуватимуть високоякісний вміст.

  • Регулярно публікуйте ролики, історії та дописи, щоб зацікавити своїх підписників.

Ось як ви можете розширити анонімний обліковий запис Instagram.

Як називається секретний обліковий запис Instagram?

Секретний обліковий запис Instagram також відомий як підроблений обліковий запис Instagram, який коротко відомий як Finsta.

Чи можна використовувати фальшиве ім’я в Instagram?

Так, ви можете використовувати фальшиве ім’я користувача в Instagram, оскільки Instagram не перевіряє ваше ім’я користувача. Також в Instagram є функція зміни імен користувачів.

Чи можна відстежити підроблений обліковий запис Instagram?

Так. Фальшиві облікові записи зазвичай реєструються через фіктивні електронні адреси та мобільні номери. З великою кількістю доступних інструментів і технологій важко, але можливо відстежити підроблений обліковий запис Instagram. Щоб дізнатися більше про це, прочитайте наш посібник «Як дізнатися, хто створив фальшивий обліковий запис Instagram».

Як створити обліковий запис Instagram Burner?

Обліковий запис Instagram Burner — це те саме, що й підроблений обліковий запис Instagram Finsta та анонімний обліковий запис Instagram. Кроки для створення облікових записів Instagram:

1. Відкрийте програму Instagram.

2. Торкніться піктограми профілю > піктограми гамбургера > Налаштування.

3. Проведіть пальцем униз і торкніться Додати або змінити обліковий запис.

4. Натисніть Додати обліковий запис > Створити новий обліковий запис.

5. Введіть потрібне ім’я користувача та пароль і натисніть «Далі».

6. Натисніть Додати новий телефон або електронну пошту.

7. Тепер введіть свій фіктивний телефон та ідентифікатор електронної пошти.

8. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб створити обліковий запис для запису Instagram.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли зрозуміти, як працює анонімний обліковий запис Instagram і як створити підроблений обліковий запис Instagram. Крім того, якщо у вас є запитання чи пропозиції, поділіться ними з нами. Також дайте нам знати, що ви хочете дізнатися далі, у розділі коментарів нижче.

  Як видалити свій обліковий запис Instagram