Як створити або видалити сторінку Facebook у 2023 році?

Якщо ви шукаєте посібник «Як створити/видалити сторінку Facebook», ви знаходитесь у потрібному місці.

Соціальні мережі стали невід’ємною частиною нашого життя. Будь то політичні дебати, новини про знаменитостей, вірусна тенденція чи будь-яка інша тема, за якою ви слідкуєте по всьому світу, зараз вона виступає як основне джерело спілкування.

І головна заслуга його популярності належить Facebook. Маючи близько 3 мільярдів активних користувачів у всьому світі, Facebook є провідною платформою соціальних мереж, яка зв’язує своїх користувачів із друзями, сім’єю та людьми зі схожими інтересами.

Завдяки цьому компанії використовували цю платформу соціальних мереж як маркетинговий інструмент для залучення клієнтів і отримання якісних потенційних клієнтів. Сторінки у Facebook дозволили компаніям і громадським діячам створювати великі спільноти, інформувати аудиторію про свої продукти та послуги та розширювати свою присутність в Інтернеті.

Не дивно, що понад 200 мільйонів компаній активно використовують Facebook.

Прочитайте цю статтю, коли ми говоримо про важливість бізнес-сторінок Facebook і покроковий процес створення та видалення сторінки Facebook.

Навіщо створювати сторінку у Facebook?

Незалежно від розміру бізнесу, бізнес-сторінка Facebook – це безкоштовна онлайн-реклама ваших бізнес-пропозицій. Не витрачаючи ні копійки, компанії можуть охопити свою цільову аудиторію та безперешкодно збирати органічних потенційних клієнтів.

Джерело: Facebook

Навіть споживачі стали пасивними і більше зацікавлені в тому, щоб компанії дотягнулися до них органічно. Сторінки Facebook мають різноманітні переваги для компаній (локальних чи глобальних, малих чи великих), усі з яких перелічені нижче:

#1. Прямо з’єднує клієнтів із компаніями

Бізнес-сторінки Facebook працюють як активний форум спільноти, де клієнти безпосередньо спілкуються з брендами. Він працює як цифрове сарафанне радіо, де споживачі можуть миттєво взаємодіяти, обговорювати, ставити запитання та дізнаватися про бренд.

Будь то конструктивні чи деструктивні зауваження від клієнтів; бренди можуть миттєво реагувати на відгуки, що є чудовим чинником для підвищення лояльності клієнтів. Чим більше клієнти почуватимуться почутими, тим більша ймовірність, що вони приєднаються до вашого бізнесу.

Крім того, регулярне розміщення публікацій на вашій сторінці у Facebook підвищує зацікавленість і залучає найбільшу потенційну цільову аудиторію.

#2. Забезпечує рентабельну презентацію вашого бренду

Скільки коштує створити сторінку у Facebook? Абсолютно нічого!

Все, що вам потрібно, це профіль Facebook, щоб створити бізнес-сторінку. Якщо ви включите на свою сторінку всі відповідні відомості, такі як адреса, години роботи, розклад і адреса веб-сайту, вона працює як ваш бізнес-каталог у певній категорії, подібно до сторінки компанії LinkedIn.

Вказавши галузь, години роботи та адресу, а також стежачи за вашим вмістом, цільові користувачі зможуть вирішити, чи відповідає бізнес їхнім потребам.

#3. Охопіть цільову аудиторію

Facebook для всіх! Але це не означає, що компанії повинні охопити їх усіх. Facebook для бізнесу призначений для охоплення цільової аудиторії, яка знаходиться в певних місцях і належить до демографічної чи расової групи. Це призводить до ефективної сегментації клієнтів.

Джерело: Freepik

Якщо ви регулярно публікуєте вміст і використовуєте певні типи вмісту, алгоритми Facebook визначають тип бізнесу та націлюють правильну аудиторію. Якщо ви розміщуєте рекламу Facebook на своїй бізнес-сторінці, вона може швидко охопити вашу цільову аудиторію, вказавши географічне розташування, вік, інтереси тощо. Це покращує вашу сегментацію ринку, що впливає на оптимізацію вашого коефіцієнта конверсії.

Припустімо, ви володієте фітнес-студією та розміщуєте рекламу у Facebook. У цьому випадку ви можете посилити його, вказавши своє географічне розташування в радіусі 10 км і націлившись на чоловіків і жінок віком 15-50 років.

#4. Перевірте вміст і повідомлення бренду

Що відрізняє вашу соціальну мережу від офлайн-реклами, як-от рекламних щитів чи флаєрів?

Ви можете протестувати та налаштувати повідомлення бренду без будь-яких витрат. Шляхом A/B-тестування реклами Facebook ви можете перевірити й проаналізувати, що працює в правильному напрямку для вашого бренду. Крім того, публікації у Facebook охоплюють лише вашу конкретну аудиторію, спрощуючи витрати, тоді як усі можуть відображати рекламні щити.

Навіщо громадським діячам сторінки у Facebook?

Створення сторінки Facebook для публічних знаменитостей схоже на створення бренду. Сторінка громадської особи у Facebook робить для вас особистий брендинг.

Наприклад, політичний лідер ділитиметься публікаціями про досягнення своєї партії, обговорюватиме проблеми з людьми та інформуватиме своїх послідовників про політичні цілі.

Ось кілька вагомих причин, чому сторінки в соціальних мережах є великим плюсом для публічних діячів:

#1. Створення бренду

Будь то LinkedIn чи Facebook, вашим підписникам більше цікаво читати особисту історію, а не бізнес-досягнення. Так люблять бренди Кред зробив і досяг успіху.

Генеральний директор Cred, Кунал Шах, спочатку створив особистий бренд, а потім перейшов до материнського бренду. Слідкуючи за авторитетною людиною, людям стає цікаво дізнатися, який бренд він володіє!

Крім того, генеральні директори можуть ділитися історіями успіху в бізнесі, розповідаючи історії та розповідаючи про проблеми та рішення, які цікавлять людей.

#2. Поширення інформації

Громадські діячі можуть використовувати свої сторінки Facebook, щоб ділитися важливими оновленнями, новинами та інформацією. Це виявляється цінним для політиків і державних службовців, які хочуть спілкуватися зі своїми виборцями чи знаменитостями.

Розглядайте сторінку Facebook як спільноту. Ваша загальнодоступна сторінка Facebook працює як спільнота підписників, які можуть спілкуватися над темою, ділитися думками та залишати особисті повідомлення.

Джерело: Freepik

Відповідаючи на коментарі та використовуючи такі функції, як трансляція в прямому ефірі, публічні особи можуть заявляти про автентичність своїх сторінок і відрізняти свій справжній профіль від потенційних імітаторів або фальшивих облікових записів.

Чим сторінка Facebook відрізняється від публічного профілю?

Однією з багатьох причин, чому вам потрібна бізнес-сторінка Facebook, є суворі умови та політика платформи. Відповідно до політики Facebook, створення загальнодоступного профілю для комерційних цілей суперечить їхнім умовам.

Наслідками можуть бути видалення або постійна заборона вашого облікового запису Facebook. Перш за все, сторінка Facebook має ряд переваг для вашого бізнесу, яких публічний профіль може не мати.

#1. Сторінка вподобає роботу як доказ авторитету

Основна відмінність між публічним профілем і сторінкою полягає в авторитеті. У той час як загальнодоступний профіль показує кількість друзів, сторінка Facebook відображає кількість лайків і підписників.

Коли комусь подобається ваша сторінка, він також стає підписником. Ось знімок сторінки Facebook і підписників:

Джерело: Facebook

Досить легко додати та стати друзями будь-кого на Facebook. Але ви не можете отримати всіх лайків на Сторінці. Коли ви публікуєте значущий і авторитетний вміст у Facebook, ви, швидше за все, привернете увагу відповідної аудиторії.

Більша кількість оцінок “подобається” свідчить про те, що бізнес розміщує контент, націлений на певну аудиторію та галузь.

#2. Сторінки надають детальну інформацію та аналітику

Ваш бізнес не може працювати на здогадах! Цифри мають вирішальне значення для відстеження того, чи все йде правильно. За допомогою сторінки Facebook ви можете отримувати статистичні дані про свої публікації та відстежувати залучення користувачів.

Аналітика Facebook надає різні показники, зокрема:

 • Подобається сторінка та коментарі (в середньому за 30 днів)
 • Загальний показник після залучення,
 • Порівнює продуктивність сторінки за певний період часу
 • Опублікувати кліки

Немає такої функції, щоб отримати скомпільований запис лайків, коментарів і кліків публікацій.

#3. Запустіть рекламу, щоб підвищити зацікавленість.

Коли ви публікуєте допис на своїй сторінці у Facebook, ви можете помітити маленьку кнопку, щоб підвищити його як рекламу. На жаль, публічний профіль Facebook не має такої можливості, оскільки реклама призначена лише для комерційних цілей.

Навіть якщо ви хочете висвітлити свої особисті досягнення чи знання серед великої аудиторії, це можливо за допомогою реклами у Facebook. Розширюючи свої публікації, ви можете націлюватися на певний розділ аудиторії та підвищити рівень залучення на своїй сторінці.

#4. Гнучкість призначення кількох ролей

Бізнес-сторінка у Facebook дозволяє її адміністратору призначати ролі, якщо на сторінці є кілька користувачів. Адміністратори можуть призначати різні ролі, наприклад редактора, модератора та менеджера завдань, кожна з яких має обмежені дозволи та обмеження.

Таким чином, власники сторінок можуть призначати різні ролі своїм користувачам, наприклад, відповідати на запити клієнтів, створювати вміст і ділитися ним, публікувати вакансії тощо.

#5. Створюйте різні сторінки та керуйте ними

Уявіть, що ви входите та виходите з різних профілів, якщо вам потрібно керувати кількома підприємствами. На щастя, сторінки Facebook дозволяють вам керувати кількома сторінками з одного публічного профілю.

Ви можете плавно переходити з однієї сторінки на іншу, щоб керувати своїм вмістом і публікувати його. І найприємніше те, що кількість сторінок, які ви можете створити, не обмежена. Таким чином, сторінки Facebook є найкращими, якщо ви хочете запустити кілька бізнес-сторінок.

Це те, що робить кожна агенція соціальних мереж.

Читайте також: Інструменти керування соціальними медіа для керування кількома обліковими записами.

Як створити сторінку у Facebook?

Тепер, коли ви дізналися про переваги сторінок Facebook, давайте перейдемо безпосередньо до покрокового процесу створення сторінок Facebook.

Незалежно від того, чи хочете ви створити сторінку для своєї компанії чи публічної особи, у вас є різні варіанти на вибір.

Крок 1: Виберіть особистий обліковий запис Facebook

Вам потрібен особистий обліковий запис у Facebook, щоб створити сторінку свого бізнесу чи публічної особи. Обліковий запис, який ви використовуєте для створення сторінки, буде вашим обліковим записом адміністратора. Увійдіть до свого облікового запису Facebook і перейдіть до Створити сторінку варіант.

Ви також можете скористатися опцією меню зліва, щоб вибрати опцію «Створити сторінку».

Крок 2. Заповніть свої дані

Наступним кроком є ​​введення основних даних вашої сторінки. Пізніше потрібно вказати більше деталей, але для продовження вам знадобляться три основні відомості, оскільки вони будуть на першому рядку вашої сторінки.

 • Ім’я: у цьому полі вказано назву вашої компанії або назву сторінки. Якщо на Facebook є той самий бізнес або компанія, що й ваша, вам потрібно додати дескриптор, щоб зробити це зрозумілим для ваших підписників.
 • Категорія: є різні варіанти категорії на вибір. Почніть вводити назву категорії, і вона запропонує вам варіанти.
 • Опис: опишіть свій бізнес одним або двома рядками та переконайтеся, що вказано ключове слово.

Далі натисніть «Створити сторінку», щоб продовжити.

Це воно; ваша сторінка у Facebook активна та готова!

Крок 3. Додайте більше інформації

Тепер є додаткова інформація, яка допоможе вашому бізнесу стати помітнішим. Додайте інформацію про компанію, як-от години роботи, місцезнаходження, адресу веб-сайту та будь-які інші відповідні деталі, щоб зробити свій бренд більш помітним.

Крок 4. Додайте зображення профілю та обкладинку

Щоб зробити ваш бренд більш впізнаваним, рекомендується додати логотип вашого бізнесу та зображення обкладинки. На вашому зображенні профілю має бути логотип вашого бренду та креативна обкладинка.

Ваша обкладинка може містити сторінку команди, кольоровий текст і крилату фразу.

Оптимальний розмір логотипа та обкладинки вашої сторінки:

 • Зображення профілю: квадратний формат, принаймні 170 x 170 пікселів
 • Обкладинка: 851px x 315px

Крок 5: Додайте кнопку CTA

Хочете, щоб ваші підписники потрапили на ваш веб-сайт або цільову сторінку? Спробуйте кнопку CTA на своїй бізнес-сторінці, оскільки заклик до дії є невід’ємною частиною швидшої конверсії.

Ви можете змінити кнопку заклику до дії відповідно до того, що ви хочете, щоб ваші послідовники виконали. Зліва натисніть кнопку «Редагувати виклик», і ви матимете різні параметри для налаштування CTA.

Виберіть, чи хочете ви записатися на прийом, зареєструватися, переглянути магазин або хочете, щоб ваші клієнти надсилали вам повідомлення Whatsapp.

Ви також можете перевірити або видалити кнопку, якщо вона не потрібна.

Ось як ви створюєте свою сторінку у Facebook. На наступному кроці ви можете запросити своїх друзів у Facebook поставити лайк вашій бізнес-сторінці, що може стати сходинкою для вашої сторінки.

Почніть публікувати свої публікації та спостерігайте за нарощуванням взаємодії.

Навіщо видаляти сторінку Facebook?

Існує безліч причин, чому вам потрібна сторінка Facebook, і кілька вагомих причин, щоб видалити свою сторінку.

Давайте розглянемо ці причини, чому вам потрібно видалити свою сторінку:

 • Занепокоєння конфіденційністю: нещодавні скандали щодо конфіденційності оголили вразливу сторону Facebook. Багато компаній і громадських діячів залишили Facebook і знаходяться на межі видалення свого облікового запису в Instagram, оскільки відчувають незручність через методи збору даних Meta та потенційне зловживання.
 • Жодної активності: у Facebook є безліч мертвих сторінок, які залишаються неактивними роками. Навіть якщо ви знову почнете публікувати публікації, вам буде важко досягти залучення, як раніше.
 • Бажання почати заново: деякі люди хочуть почати заново та створити сторінку з нуля без багажу своєї старої сторінки Facebook. Початок нової сторінки може бути хорошим варіантом у цьому випадку.

Як видалити сторінку Facebook?

Виконайте такі дії, щоб видалити свою сторінку Facebook:

1. Увійдіть у свій обліковий запис Facebook і перейдіть до сторінок.

2. Виберіть сторінку, яку потрібно видалити.

3. На сторінці прокрутіть вниз Meta Business Suite.

5. Натисніть Налаштування.

4. Натисніть «Загальні налаштування».

5. Прокрутіть сторінку донизу, і ви побачите опцію «Видалити сторінку».

6. Натисніть «Редагувати».

7. Натисніть на сторінку Permanently Delete: XYZ.

8. Натисніть «Видалити сторінку». Готово!

Ви все ще можете відновити свою сторінку протягом 30 днів після видалення. Через 30 днів вашу сторінку буде остаточно видалено.

Висновок

Загальнодоступна сторінка Facebook — це чудовий спосіб зробити свій бренд помітним і випередити конкурентів. З такою великою клієнтською базою у Facebook є сенс зрозуміти, навіщо вам потрібна сторінка для вашого бізнесу.

Все, що вам потрібно, це чудова стратегія щодо вмісту та не змінюйте своїх публікацій. Дізнайтеся про найкращий час для розміщення публікацій у Facebook і, якщо потрібно, застосуйте інструменти оптимізації Facebook на практиці, щоб отримати більше залучення.