Як стати PNGTuber: посібник для початківців

Якщо ви завжди хотіли стати стримером, але цінуєте свою конфіденційність, PNGTubing може стати відповіддю. Тут ви точно дізнаєтеся, як стати PNGTuber, щоб ви могли втілити свої мрії про трансляцію, зберігаючи при цьому конфіденційність.

Що таке PNGTuber?

PNGTuber — це стример, який використовує 2D-аватар як свою онлайн-персону замість веб-камери. PNGTubing забезпечує подібний ефект до VTubing, але замість використання анімованого персонажа, який відстежує ваші рухи та мову, ви використовуєте статичні зображення PNG. Ваш аватар не зможе імітувати ваші точні рухи, як це може зробити аватар VTuber, але він усе одно може відображати вашу мову, коли ви говорите.

Це не такий захоплюючий досвід, як взаємодія з VTuber або стримером за допомогою веб-камери, але все одно це чудовий спосіб створити себе онлайн-персоною, щоб ви могли втілити свої мрії про потокове передавання, живучи приватним життям.

Є ще багато способів виділити свій потік без камери, як-от налаштувати викуп балів каналу на Twitch і додати унікальні та цікаві накладення до вашого потоку Twitch, щоб доповнити ваш аватар PNGTuber.

1. Створіть свій аватар PNGTuber

Навчитися створювати свій аватар PNGTuber – це найприємніша частина всього досвіду, окрім потокової передачі, звичайно. Це також дуже просто, тож нехай вас не лякає думка про створення власного аватара PNGTuber.

Більшість PNGTubers замовляють аватари у художників. Замовлення вашого аватара у художника має свої переваги, наприклад, впевненість у тому, що ваш аватар буде повністю унікальним, і можливість співпрацювати з художником, щоб втілити ваше бачення в життя саме так, як ви його собі уявляєте. Однак це коштує грошей. Ви також можете намалювати його самостійно, але для цього потрібні художні навички.

Найдешевший і найпростіший варіант — скористатися веб-сайтом для створення аватарів, наприклад charat.me. Сайт надає вам незліченну кількість активів і варіантів налаштування, щоб створити приголомшливий аватар абсолютно безкоштовно. Існує ймовірність, що одного разу хтось може створити такий самий аватар, як і ви, але доступних так багато варіантів налаштування, що це малоймовірно.

Після вибору бажаного методу наступним кроком буде створення PNG. Багато PNGTubers використовують лише два зображення; один, коли ви говорите, і один, коли ви мовчите. Створення деяких додаткових зображень, наприклад, для імітації миготіння, необов’язкове, але додає більше життя вашому аватару.

2. Завантажте програмне забезпечення PNGTuber

Тепер, коли ви озброїлися своїм аватаром PNGTuber, ви готові завантажити програмне забезпечення PNGTuber. На ринку є багато варіантів, але PNGTuber Maker є нашою головною рекомендацією. PNGTuber Maker простий у використанні, реактивний і абсолютно безкоштовний.

Ви можете знайти та завантажити PNGTuber Maker на парабсолютно безкоштовно.

3. Оживіть свій аватар PNGTuber

Щоб завершити налаштування аватара PNGTuber і підключити його до мікрофона, відкрийте PNGTuber Maker і натисніть кнопку аватара в нижньому правому куті. Натисніть кнопку з плюсом у меню ліворуч і почніть завантажувати свої PNG. Завантажте зображення, на якому ваш аватар мовчить у полі «Мовчання» ліворуч, а версія, яка говорить, у полі «Говорить» праворуч.

Під ними є ще дві коробки. Це гарне місце, щоб розмістити миготливі зображення, якщо вони у вас є. Якщо ні, ви можете пропустити це.

Наступним кроком буде вибір фонового значка над кнопкою аватара та вибір фону. У PNGTuber Maker є фони, які ви можете вибрати, але якщо ви бажаєте прозорий фон для свого аватара, виберіть суцільний зелений варіант. Це діятиме як зелений екран, тож ви зможете бачити знімок гри за своїм аватаром.

Ваше наступне завдання — налаштувати мікрофон. Виберіть значок шестірні у верхній частині меню з правої сторони та натисніть «Вибрати мікрофон». Потім виберіть стрілку спадного меню та виберіть свій мікрофон зі списку.

Хоча в PNGTuber ви можете обійтися з трансляцією без камери, вам все одно потрібен мікрофон. Якість звуку важлива для успішної трансляції, але є багато чудових USB-мікрофонів, доступних за ціною та високої якості.

Натисніть кнопку аватара ще раз і перейдіть до найпершої опції під назвою Volume. Тут ви можете пересунути повзунок вгору або вниз, щоб установити поріг гучності, якого ви маєте досягти, щоб запустити зображення, що говорить. Спробуйте говорити в мікрофон, щоб перевірити його та знайти ідеальне налаштування.

Можливо, ви помітили пару дивних губ на фоні біля свого аватара, а могли й ні. Щоб видалити їх, виберіть значок бантика над кнопкою аватара та наведіть курсор на губи в меню ліворуч. Щоб видалити їх, натисніть значок кошика.

4. Підключіть свій аватар PNGTuber до програми потокового передавання

Тепер, коли ваш аватар PNG налаштований і готовий до роботи, вам просто потрібно підключити його до програмного забезпечення для потокового передавання. Це також дуже легкий процес. Процес налаштування може дещо відрізнятися залежно від програмного забезпечення потокового передавання, яке ви використовуєте. У нашому прикладі ми будемо використовувати OBS Studio.

Перейдіть до розділу «Джерела» та натисніть кнопку з плюсом, щоб додати нове джерело. Виберіть Game Capture.

У розділі «Режим» виберіть «Захопити конкретне вікно» та встановіть PNGTuber Maker як вікно, яке потрібно захопити в розділі «Вікно». Якщо вам потрібен прозорий фон, установіть прапорець Дозволити прозорість внизу вікна.

Після цього ви зможете змінити розмір свого аватара та розмістити його там, де хочете. Десь у нижньому кутку є звичайне місце для веб-камери або аватара PNGTuber, але вибір повністю залежить від вас.

Почніть трансляцію зі своїм новим аватаром PNGTuber

Якщо ви дотримувалися цього посібника, ваш аватар PNGTuber тепер буде повністю налаштовано, і ви готові розпочати трансляцію. Бути PNGTuber дає вам набагато більше свободи та конфіденційності, і це ідеальний варіант для тих, хто ще не має веб-камери або відчуває себе погано в цей день і не хоче використовувати свою веб-камеру.

Це також чудовий варіант для тих, хто хоче стати стримером, але має проблеми з впевненістю чи тривогою. Створення аватара або персонажа може дати вам додаткову впевненість, необхідну для створення інтерактивного та розважального потоку, який ви хочете, але, можливо, ще не набрались сміливості створити.