Як стати фрезерувальником у 2022 році: найкращий посібник

Categories:

Ви любите працювати з машинами, інструментами та точними інструментами? У вас є гостре око для створення бездоганної роботи? Тоді ви повинні зробити кар’єру, яка триватиме все життя. Ми говоримо про кар’єру фрезерника або промислового механіка, одну з найповажніших професій у Канаді та Сполучених Штатах.

Висококваліфікована кар’єра ремісника розпочалася з будівництва млинів у стародавні часи. Сучасна професія фрезерувальника або підмайстра включає будівництво та обслуговування металевих і точних верстатів, заводів на базі верстатів тощо.

Ви знайдете працівників на гідроелектростанціях, атомних електростанціях, харчових фабриках і в будь-якому іншому місці, де бізнес потребує постачання електроенергії, конвеєрних систем, трубопроводів, ремонту машин тощо.

Приєднуйтесь до нас сьогодні в цій подорожі, щоб зрозуміти кар’єрний шлях фрезерувальника та як ним стати. Цей сегмент кар’єри повний можливостей; ви можете отримати їх, не вкладаючи стільки грошей і часу в очні курси інженерії.

Що таке кар’єра фрезерувальника?

Промисловий механік встановлює, збирає, переміщує та демонтує машини майже всіх типів. Ці машини можуть варіюватися від турбогенераторів до конвеєрних систем і всього між ними.

Технічне обслуговування, налагодження та ремонт верстатів тонкої та нетонкої обробки — це дуже складна робота. Робота також є критично важливою, оскільки продуктивність виробничого об’єкта залежатиме від фрезерувальників у разі будь-якої відмови системи.

Тому для виконання цих складних проектів потрібні дні, тижні та місяці. Оскільки промислові механіки працюють із передовими та точними верстатами, абсолютна відповідальність і обережність є важливими.

Уряди та підприємства високо цінують професію промислових механіків, оскільки це висококваліфіковані експерти, які тримають колесо промисловості в русі. Термін «мілляр» популярний у Канаді, Південній Африці та США. В іншому світі ви будете знати цих професіоналів як промислових техніків, механіків або інженерів-механіків.

Сектори роботи для фрезерів

Будь-яка галузь, яка потребує автоматизованого обладнання та енергетичних систем, повинна наймати спеціалістів для налаштування, обслуговування та ремонту заводських установок або деталей. Отже, як підмастерій фрезерувальника, ви можете знайти відому та високооплачувану роботу в:

 • Агрегат і майнінг
 • Теплові електростанції
 • Атомні електростанції
 • Нафтопереробні заводи
 • Заводи харчової промисловості
 • Ливарні цехи
 • Будівництво
 • Гідроелектростанції
 • пивоварні

Посадові обов’язки фрезерувальника

#1. Інтерпретація та читання схем, креслень, схем та інструкцій з обслуговування обладнання та машин.

#2. Класифікація, демонтаж і зберігання обладнання та деталей машин, коли вони більше не потрібні або виходять з експлуатації.

#3. Промислові механіки також збирають, балансують і калібрують нове фабричне обладнання для безпечної роботи під час виробництва товарів.

#4. Середнім і малим промисловим підприємствам, пов’язаним з виробництвом, також можуть знадобитися фрезерувальники для нагляду за інвентаризацією нового обладнання, запасних частин, електроінструментів і аксесуарів, необхідних для виробничих процесів.

#5. Підмайстри-фрезерники повинні виконувати профілактичне технічне обслуговування та огляд машин, щоб підтримувати все обладнання в режимі онлайн і виробляти товари, а не сидіти без діла через несправності.

  Як позначити свої електронні листи для максимальної зручності пошуку

#6. Ремісники також ремонтують виробниче обладнання, якщо воно виходить з ладу.

#7. Як фрезерувальник ви також повинні дотримуватися стандартних інструкцій з техніки безпеки компанії та державних установ, щоб захистити вас і вашу команду від професійних ризиків.

Вимоги до навичок, щоб стати фрезерувальником

Для успішної кар’єри промислового механіка вам потрібно набути наступних основних навичок. Ці навички допоможуть вам вивчити інші професійні навички, адаптуватися до робочого місця та розвивати свою кар’єру шляхом постійного навчання:

#1. Освіта

Мінімальною освітньою вимогою є диплом про середню освіту або еквівалент для вступу на програму учнівства. Тут ви проходите особисті заняття, щоб навчитися техніці налаштування обладнання, профілактичного обслуговування, ремонту, заміни тощо. Ви також можете отримати навички, пов’язані з автоматизованим проектуванням і кресленням (CAD), технічною математикою, принципами електрики та читання креслення.

#2. Спеціальні професійні навички

Ви повинні отримати навички фрезерувальника, які дозволять вам виконувати свої завдання на робочому місці. Учнівство та навчання в школі відкриють вам наступні навички протягом періоду навчання:

 • Встановлення шестерень, валів, муфт, двигунів, підшипників
 • Зварювання металоконструкцій та обладнання
 • Підйомні та будівельні риштування
 • Розробка та читання електричних і механічних креслень
 • Робототехніка, програмні пакети та програми автоматизації машин
 • Аналіз вібрації
 • Автоматизовані складсько-розшукові системи (АСРС) і конвеєри

#3. Учнівство

Переважно ви навчитеся професії через 3-4 роки учнівства. Наприкінці кожного року програми учнівства ви повинні накопичити:

 • 144 години або більше технічних інструкцій професії фрезерувальника від призначеного технічного коледжу або самого робочого місця.
 • 2000 годин навчання на робочому місці з оплатою.

Наприкінці програми навчання ви навчитеся встановлювати, змащувати, чистити, ремонтувати та експлуатувати обладнання для промислового виробництва. Ви також оволодієте професійними навичками механічної математики, читання креслень, використання пневматичних та електронних пристроїв тощо.

Оскільки більшість заводів пройшли високу ступінь цифрової трансформації, ви також можете пройти широку підготовку з комп’ютера, програмного забезпечення для баз даних, програм для проектування креслень тощо.

#4. Інституційна акредитація

Деякі навчальні заклади та роботодавці пропонують сертифікацію промислового механіка. Акредитація підтверджує, що кандидат пройшов необхідну підготовку та теоретичні знання.

Серед популярних сертифікаційних органів є Red Seal (Канада), Національний центр будівельної освіти та досліджень (NCCER, США) і Об’єднане братство теслярів/фрезерів (UBC, США).

Очікування щодо зарплати для кар’єри фрезера

Можливо, вам буде цікаво дізнатися про ваш потенціал прибутку, якщо ви станете торговцем. Тому ми надаємо вам остаточну інформацію про очікувану зарплату для цієї кар’єри.

Згідно з останніми даними Payscal.com, середня погодинна оплата фрезера становить 25,94 доларів США на годину. Це середнє значення для ремісників, які проходять навчання, і підмайстрів-мелярів. Однак ваша фактична оплата залежатиме від умов трудового договору, таких як пільги, пільги, медичне страхування, соціальне забезпечення, погодинні ставки понаднормової роботи тощо.

Якщо ви переведете погодинну ставку на річну оцінку, ви побачите потенційний заробіток у 74 240 доларів США на рік. Нижня частина графіка починається з 47 000 доларів США на рік і може доходити до 140 000 доларів США на рік. Ця оцінка зарплати виключає інші потенційні доходи від бонусів, розподілу прибутку та комісійних.

  Що таке «гарячий дубль» і звідки взялась ця фраза?

Річний діапазон оплати також залежить від організації, яка вас найме. Якщо компанія велика і багатонаціональна, ви можете розраховувати на кращий пакет зарплат. Найпопулярніші імена, які часто наймають висококваліфікованих промислових механіків:

 • Корпорація Georgia-Pacific
 • International Paper Co
 • Tradesman International, INC.
 • Корпорація Canfor
 • ArcelorMittal
 • Корпорація Bechtel
 • Корпорація General Motors
 • Sierra Pacific Industries
 • Roseburg Forest Products
 • Boise Cascade Corp
 • General Electric Co (GE)
 • Компанія WestRock

Професія промислового механіка – це кар’єра, що базується на зростанні. Дослідження Бюро статистики праці США під назвою OES травень 2020 рочікує, що з 2020 до 2030 року кількість робочих місць у сфері торгівлі та суміжних послуг зросте на 19%.

Кар’єрний шлях для фрезерувальника

Ви можете стати підмайстром фрезерування багатьма способами, наприклад, пройти звичайну освіту, а потім продовжити навчання чи отримати диплом. Однак формальна освіта не є обов’язковою для того, щоб стати промисловим механіком.

Тим не менш, проходження хорошої системи освіти дасть вам перевагу перед іншими шукачами роботи. Ви легко зрозумієте машини та їх технічне обслуговування, якщо ви маєте освіту в союзних державах.

Нарешті, програма учнівства є обов’язковою, оскільки вона забезпечує максимальні освітні навички та навички навчання без відриву від роботи, необхідні для цієї кар’єри. Якщо ви новачок і хочете стати фрезерувальником, ви можете виконати наступні кроки:

#1. Проходьте навчання за суміжним предметом

По-перше, ви повинні отримати диплом про середню освіту або подібний освітній сертифікат через звичайне навчання. Після закінчення середньої школи доцільно отримати ступінь бакалавра або ступінь асоційованого спеціаліста (AAS) за спеціальністю «Технології промислового обслуговування». Така освіта допоможе вам конкурувати на зростаючому ринку праці.

#2. Підтримуйте фізичну форму та активність

Перші дні кар’єри фрезерувальника вимагатимуть більшого фізичного навантаження, ніж будь-яка письмова робота. Вам може знадобитися підняти важку техніку та встановити її. Вам також потрібно буде пересуватися по заводу для огляду, обслуговування та ремонту машин.

Тому дотримуйтесь таблиці дієтичного харчування, щоб зберегти своє здоров’я. Крім того, регулярно тренуйтеся, щоб підтримувати своє тіло активним і розвивати витривалість.

#3. Отримайте сертифікат через учнівство

Учнівство дасть вам практичний досвід роботи на посаді промислового техніка повний робочий день. Державні департаменти праці, профспілки та асоціації підрядників пропонують програми учнівства, якщо ви отримаєте місце навчання без відриву від виробництва на будь-якому виробничому підприємстві.

Якщо ви новачок, шукайте оголошення про вакансію слюсаря в Інтернеті та у вашому регіоні. Якщо ви отримаєте відповідну пропозицію, приєднуйтесь до програми. Іноді підприємства наймають слюсарів-стажистів і спонсорують їх для проходження сертифікації та стажування.

Якщо кандидат успішно закінчить програму, є хороші шанси, що компанія, що надає навчання без відриву від виробництва, візьме вас на роботу. Ви також можете шукати інші можливості підмастеря-меляра, оскільки це буде вам краще платити.

#4. Створити резюме

Тепер вам потрібно скласти резюме, у якому чітко вказано ваші досягнення, освіту та сертифікати. Якщо у вас є досвід роботи, ви також можете підкреслити це. Створюючи резюме, зробіть особливий акцент на таких навичках, як техніка, увага до деталей, управління часом, міжособистісне спілкування та усунення технічних несправностей.

#5. Подайте заявку на відкриті вакансії

Ви можете переглядати онлайн-біржі вакансій фрезера та подавати заявки на ці посади, як вважаєте за потрібне. Однак високооплачувана та прибуткова робота здебільшого доступна через професійні рекомендації. Тому під час програми стажування зв’яжіться з досвідченими фахівцями та отримайте від них рекомендації, щоб отримати роботу в провідних компаніях.

  Як віддзеркалити телефон, Mac або ПК на Fire TV Stick

Сертифікати для кар’єри фрезера

#1. NCCER

NCCER пропонує різні програми розвитку робочої сили та сертифікації в будівельному та механічному секторах. Одним із таких курсів є реміснича підготовка промислових механіків. Він має детальну п’ятирівневу програму навчання та акредитації підприємців.

Програма охоплює такі життєво важливі теми, як виготовлення прокладок, ручний інструмент фрезера тощо. Ви можете відвідати її офіційний веб-сайт, щоб завантажити повний навчальний план, сторінки каталогу ремесел і повний каталог NCCER. Ви також можете знайти навчальний центр на свій вибір на веб-сайті NCCER.

Якщо ви накопичили достатньо годин навчання, ви можете пройти оцінювання від NCCER. Ви також можете скласти іспит, якщо ви вже працюєте фрезерувальником і хочете отримати сертифікат для кращої оплати. NCCER проконсультувався з експертами-практиками в галузі торгівлі, щоб створити навчальний план, який відповідає галузевій практиці.

#2. Навчання фрезера UBC

Іншим джерелом сертифікації та оцінки кваліфікації в США є UBC. Він діє відповідно до Програми кваліфікації NMAP/Millwright Федерального уряду США.

Для персоналізованого оцінювання кваліфікації вам потрібно зареєструватися в UBC. Ви можете зареєструватися онлайн. Щороку UBC готує тисячі промислових механіків, учнів-першокурсників і керівників. Отже, це провідна та найнадійніша платформа для сертифікації.

Ви можете отримати кваліфікацію, якщо пройдете програму учнівства, визнану UBC. Ви також повинні документально підтвердити 10 000 годин досвіду роботи до 1 січня 1996 року. Нарешті, вам потрібно пройти маніпулятивний і письмовий тест. Ви повинні пройти тести на 80% і більше балів.

#3. Прочитайте Seal RSOS

Якщо ви хочете отримати сертифікат кваліфікованого промислового механіка або фрезерувальника, вам потрібно пройти сертифікаційний іспит до Червона печатка. Він дуже популярний, широко прийнятий і користується найбільшою довірою в Канаді. Щоб скласти іспит, вам потрібно оволодіти дев’ятьма основними навичками та отримати практичні знання торговця. Набір дев’яти навичок включає:

 • Читання
 • Використання документа
 • Усна комунікація
 • Написання
 • Числення
 • Цифрові технології
 • Мислення
 • Безперервне навчання
 • Робота з іншими

Тест на професійну працездатність охоплюватиме питання, пов’язані з такелажем, переміщенням, підйомом, підйомом, механічною передачею енергії, транспортуванням матеріалів, системами рідинного живлення та профілактичним обслуговуванням.

#4. BCIT, Канада

Ви також можете переглянути курси фрезерів, які пропонує BCIT. Навчальний курс є денною програмою з учнівством. School of Energy, BCIT, Канада, є основним організатором програми. Крім того, навчальні матеріали, навчальні та практичні заняття передаються особисто. Тому ви повинні відвідувати регулярні заняття.

Висновок

Наразі ви детально обговорювали шлях кар’єри фрезерувальника. Якщо машини, електроінструменти, передова математика та точні креслення дизайну вас інтригують, ви повинні подивитися на кар’єру торговця чи підмастеря фрезерника.

Вас також можуть зацікавити найкращі програми САПР для професіоналів і студентів.