techukraine.net techukraine.net Як стати туристичним блогером: 8 порад

Як стати туристичним блогером: 8 порад

| | 0 Comments| 2:35 PM
Categories:

Навіть якщо ви ведете блог про подорожі лише як хобі, це може бути цікавим способом задокументувати свої пригоди та поділитися своїми захопленнями зі світом. Найважливіше лише почати, але також варто врахувати додаткові фактори, які допоможуть вам набрати імпульс і скоротити час навчання.

Сьогодні ми обговоримо кілька порад, які допоможуть вам швидше стати кращим блогером про подорожі.

1. Виберіть правильну камеру для своїх подорожей

Якщо ви ведете особистий блог про подорожі, ідеально використовувати власні фотографії замість стокових зображень. Ви можете використовувати свій смартфон на початку, але вам потрібно вибрати правильну камеру, коли прийде час оновити своє обладнання.

Припускаючи, що ви переважно будете використовувати ручну поклажу, вам слід зосередитися на компактних пристроях, які легко носити з собою. Можливо, варто також подумати, чи хочете ви бути більш стриманими, що є гарною ідеєю, якщо ви збираєтеся регулярно відвідувати місця, де ви можете не почуватися в безпеці зі своїм пристроєм.

Щоб спростити роботу, ви можете переглянути ці необхідні речі для подорожей, які потрібно взяти з собою. Одна особливо корисна порада — не носити з собою багато об’єктивів.

2. Спеціалізація в регіоні або субрегіоні

Ви можете вести блог про що завгодно і де завгодно, але звузивши область фокусування, читачам буде простіше зрозуміти, чому вони повинні відвідати ваш веб-сайт. Наприклад, Накази є одним із найкращих туристичних блогів, які ви знайдете, і він зосереджений переважно на тихоокеанському північно-західному регіоні.

  Google вбиває Cloud Print наприкінці 2020 року

Вибираючи свою піднішу, ви повинні вибрати область, яка вас особливо цікавить. Це може бути місце, де ви живете, але це також може бути десь далеко. Ви також можете вибрати спеціалізацію в різних галузях, наприклад фотографія подорожей.

Ваша сфера знань значною мірою розвиватиметься, коли ви будете писати більше, і ви, природно, подорожуватимете, куди вас приведе ваша цікавість. Тож не надто турбуйтеся про це на початку.

3. Заплануйте час як для подорожей, так і для виробництва контенту

Легко дивитися на тревел-блогерів в Instagram і думати, що все їхнє життя складається з валізи. Це стосується лише небагатьох обраних. І, чесно кажучи, жити з валізи (і без постійного почуття спільноти) стає виснажливим, тому ви, ймовірно, не захочете продовжувати такий спосіб життя.

Як туристичний блогер, ви витратите стільки ж часу, якщо не більше, на створення вмісту та керування своїм блогом. З огляду на це, ви ставите себе в значну невигідну позицію, якщо не приділите деякий час для написання та редагування.

Варто вибирати один і той самий час щодня, якщо є така можливість, так ви досягнете певного рівня послідовності. Ось кілька найкращих програм для створення розкладу та керування завданнями.

4. Партнерство з місцевими підприємствами

Однією з найприємніших речей у веденні туристичного блогу є те, що ви можете позитивно вплинути на свою місцеву громаду та підтримати бізнес у вашому регіоні.

Партнерство з місцевими підприємствами має кілька переваг для обох сторін. Як тревел-блогер, ви можете стати відомими на місцевому рівні, а інші поширять інформацію про ваш веб-сайт. А для підприємств, до яких ви приєднуєтеся, вони можуть отримати додатковий прибуток, який вони могли б не отримати інакше.

Ваше партнерство не обов’язково має бути платним, і ви можете структурувати його як завгодно. Наприклад, ви можете просто створити каталог на своєму веб-сайті.

  9 найкращих оригінальних фільмів жахів і телешоу Netflix для трансляції (червень 2020 року)

5. Складіть список компаній мрії, з якими ви б хотіли працювати

Можливо, у вас є список брендів, які вам найбільше подобаються, але чи думали ви про можливість співпраці з ними? Хоча вам, ймовірно, доведеться роками відточувати свою майстерність, великі мрії роблять життя більш захоплюючим.

Складіть список компаній, з якими ви б хотіли співпрацювати. Ви також можете оновлювати свій список, коли забажаєте, і продовжувати звертатися до нього, щоб у вас було над чим працювати.

Перш ніж укладати угоду з брендом, подумайте про етику спонсорства YouTube, оскільки воно також означає ведення блогу. Переконайтеся, що все, що ви робите, узгоджується з вашими особистими цінностями та цінностями бренду.

6. Зосередьте більшу частину своєї енергії на великих завданнях

Є мільйон речей, які вам потрібно зробити як тревел-блогеру, наприклад налаштувати тему веб-сайту та розробити логотип. Але чесна правда полягає в тому, що більшість завдань не мають суттєвого впливу на розвиток вашого блогу — і загалом кажучи, найскладніші речі — це те, що рухатиме голку вперед.

Як туристичний блогер, ваше основне завдання — збирати та створювати вміст для свого веб-сайту. Ви можете використовувати соціальні медіа, але вам слід більше дбати про вихідні кліки, ніж про збільшення підписників для егоїстичних цілей.

Якщо ви зосередитеся майже виключно на великих завданнях для створення свого туристичного блогу, у вас буде набагато більше шансів на успіх у довгостроковій перспективі. І щоб переконатися, що ви виконуєте роботу, зверніть увагу на ці поради щодо виконання глибокої роботи.

7. Створюйте власний контент для подорожей замість аутсорсингу

Один із найпростіших способів виділитися як тревел-блогер — бути автентичним і розповідати про власний досвід. Аутсорсинг статей працює для великих видань, але це не обов’язково гарна ідея, якщо ваша мета — створити та вести особистий блог.

  5 найкращих місць для пошуку талантів онлайн – найміть талантів віддалено

Аудиторія хоче спілкуватися з вами, і ви єдина людина, яка може писати вашим унікальним тоном голосу. Ви завжди можете передати деякі неважливі завдання аутсорсингу, але основний аспект створення контенту маєте робити ви. У нас є повний контрольний список для створення вмісту, якщо вам потрібні вказівки.

8. Відвідайте пункти призначення більше одного разу

Захоплююче відвідувати нові місця, але ви матимете лише невеликий рівень знань, якщо поїдете кудись лише один раз. Ось чому багатьом людям має сенс почати розмову про місцевість, у якій ви живете, або місце, де ви часто буваєте.

Щоб отримати більшу глибину знань порівняно з іншими, має сенс відвідувати напрямки більше одного разу. А в ідеалі, в ці місця теж варто їздити в різні пори року. Хоча я точно мав почати свій блог раніше, одна з переваг відкладення полягала в тому, що я міг відвідувати багато місць, про які я говорю, кілька разів, що робить мене більш обізнаним, ніж більшість людей.

Відвідування місць більше одного разу також дозволить вам перевірити, чи попередні рекомендації досі точні. Ви також можете спробувати нові речі та відповідно оновити свої посібники.

Ключові висновки

  • Виберіть правильну камеру для своїх подорожей, щоб створювати автентичний контент і оновлювати обладнання, коли прийде час.
  • Спеціалізуйтеся на регіоні чи субрегіоні, щоб залучити читачів і зарекомендувати себе як експерт у певній галузі.
  • Заплануйте виділений час як для подорожей, так і для створення вмісту, щоб підтримувати послідовність і забезпечити продуктивність у веденні свого блогу.

Почніть свою подорож у блогах про подорожі

Вести блог про подорожі складніше, ніж здається, і вам потрібно буде враховувати не лише аспект подорожі. Всупереч поширеній думці, ви, ймовірно, будете проводити стільки ж часу перед комп’ютером, скільки й займатися подорожами та дослідженнями.

Від зосередження на важливих завданнях до партнерства з підприємствами у вашому регіоні, ви можете зробити цілу низку речей, щоб розвивати свій блог про подорожі. Тепер, коли ви прочитали цей посібник, чому б не придбати цей домен і втілити свій проект у життя?