Як стати технічним письменником

| | 0 Comments| 4:55 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Написання технічного вмісту передбачає створення різних типів вмісту, як-от дописи в блогах і огляди продуктів, у спосіб, який легко зрозуміти читачам.
  • Написання технічного вмісту відрізняється від технічного написання, яке передбачає створення посібників користувача та документації про продукти компанії.
  • Щоб стати успішним автором технічного контенту, вам потрібні сильні навички письма, здатність досліджувати складні теми та здатність взаємодіяти з експертами галузі.

Якщо у вас є здібності до розуміння складних технічних деталей і ви хочете допомогти людям краще зрозуміти такі моменти та дані, тоді написання технічного контенту може бути ідеальною кар’єрою для вас.

Давайте дізнаємося, як можна в нього потрапити і досягти вершин успіху.

Що таке написання технічного контенту?

Автор технічного контенту створює контент у формі дописів у блозі, статей, електронних книг, офіційних документів, оглядів продуктів, а також посібників із купівлі та кінцевих посібників для досягнення конкретної мети. Щоб досягти конкретної мети створення вмісту, вам потрібно буде трохи навчитися досліджувати та використовувати ключові слова у своєму вмісті та писати в тоні та стилі бренду.

Ви також повинні вміти розбирати складні технічні деталі легкою для розуміння мовою, писати лаконічно та бути вільним від непотрібного жаргону. Ви можете писати для компаній SaaS, фірм, що продають веб-програмне забезпечення або інші продукти, криптовалюту, блоги мов програмування, технічні новини, блоги технічних посібників тощо.

Тепер, коли ви зрозуміли, що таке автор технічного контенту та як він працює, ви повинні знати, що не таке автор технічного контенту.

Чим не є написання технічного контенту?

Коли ви починаєте подавати заявку на роботу, ви знайдете два типи вакансій. Один буде на роль автора технічного контенту для технічного блогу, а інший – на роль технічного автора. Ви повинні знати, що обов’язки цих двох посад значно відрізняються.

  Виправити збій програми iPhone Messages через помилку контакту iMessage

На відміну від автора технічного контенту, автор технічної інформації створює документацію, посібники користувача, інструкції та, можливо, офіційні документи про продукти компанії.

Розмір оплати праці кожного з письменників також відрізняється. Відповідно до Новини США та Світовий звіт, середня річна зарплата технічного письменника становить близько 78 тисяч доларів. Однак, згідно з даними, автор технічного контенту заробляє майже 59 тисяч доларів на рік Zippia.

Тепер, коли ви знаєте різницю, давайте продовжимо.

Три найкращі навички, необхідні для того, щоб стати автором технічного контенту

Ось список навичок, які ви обов’язково хочете мати, щоб стати успішним автором технічного контенту.

1. Неперевершені навички письма

Кожен початківець письменник повинен розвинути міцні навички письма. Ви можете приєднатися до університетського курсу або взяти онлайн-класи з письма, щоб розширити свої знання в цій галузі.

Окрім досконалої граматики, вам також потрібно навчитися ще кількох навичок, щоб досягти успіху в цій галузі, як-от оповідання історій, залучення читача, написання переконливих заголовків і вплив на вашу аудиторію до дій.

2. Дослідження складних тем

Погане дослідження призводить до поганого вмісту, витрачаючи час ваших читачів і клієнтів. Отже, розвиток хороших дослідницьких навичок є необхідністю. Один із найкращих способів дослідження – це знайти факти та інформацію в авторитетних блогах.

Це означає, що під час пошуку в Google ви повинні знати джерело інформації, яку використовуєте. Дотримуйтеся найкращих результатів, перевіряйте повноваження домену веб-сайту, переглядайте місячний трафік, який отримує блог щомісяця, тощо.

Щоб знайти ці дані, завантажте будь-яке з наведених нижче розширень Chrome:

Під кожним результатом пошуку розширення відображатимуть такі деталі, як авторитет домену, місячний трафік, кількість ключових слів на сторінці, на яку посилаються, загальну кількість слів, атрибути сторінки та загальну кількість публікацій у соціальних мережах.

Коротше кажучи, достатньо інформації, щоб ви могли оцінити, чи є блог надійним джерелом даних.

3. Взаємодія з експертами галузі

Крім досліджень у Google, якщо ви хочете створити оригінальний, глибокий вміст, недоступний в інших місцях, вам може знадобитися інтерв’ю з фахівцями. Ці люди можуть бути інженерами, дослідниками, аналітиками безпеки тощо.

  Як призначити VLC дисплею в налаштуваннях кількох дисплеїв

Однак, щоб просунутися так далеко у вашому дослідженні, потрібен час і досвід спілкування. Якщо ви хочете стати високооплачуваним автором технічного контенту, який працює на провідні компанії, а не лише на фабрики контенту, такі як Upwork, Fiverr або Craigslist, вам знадобиться ця навичка.

Якщо ви працюєте над блогом технічних новин, це буде необхідно. Отже, навчіться писати електронні листи, які отримують відповіді та є ідеальним способом взаємодії та інтерв’ю з кимось. Вивчення деяких додаткових навичок копірайтингу ніколи нікому не зашкодить.

Як стати технічним письменником без досвіду

Хоча це може допомогти, формальна освіта в цій галузі не є обов’язковою, якщо ви збираєтесь писати технічні матеріали, особливо для вакансій початкового рівня. Якщо ви хочете стати технічним письменником без попереднього досвіду, першим кроком є ​​навчитися та практикувати навички.

Для цього ви можете створити власний блог, проходити неоплачуване стажування або писати для некомерційних організацій. Майте на увазі, що оскільки у вас ще немає облікових даних, швидше за все, ви не будете заробляти принаймні пару місяців.

Тим часом ваше завдання полягає в тому, щоб підвищити кваліфікацію, спілкуватися з іншими авторами, почати писати резюме та підготувати портфоліо, що демонструє ваші найкращі роботи. Приблизно через шість місяців, коли ви думаєте, що склали гідне резюме та портфоліо, настав час подати заявку на роботу початкового рівня.

На початку оплата не буде високою, але бажано реінвестувати принаймні частину заробленого та придбати курси письма (дивіться наші рекомендації нижче), щоб ви могли продовжувати навчання та вдосконалювати свої навички. Це дозволить вам виділятися та стягувати премію за свої послуги в майбутньому.

Як увірватися до технічного письма

Дізнавшись усі важливі деталі про написання технічного контенту, вам потрібно буде прийняти рішення про те, як ви хочете працювати: як підрядник/фрілансер чи штатний працівник компанії.

Щоб стати позаштатним автором технічного контенту, вам, ймовірно, не знадобиться приголомшливий ступінь у галузі журналістики чи певний досвід у технологічному секторі. Однак якщо він у вас є, то це плюс. Все, що вам потрібно, це навички, про які ми говорили в попередньому розділі, і портфоліо (про яке ми трохи поговоримо), і все готово.

  Виправте помилку Amazon Music Not Downloading Error 200

З іншого боку, якщо ви шукаєте повний робочий день у компанії, ви можете розглянути вимоги компанії. Рекрутери здебільшого шукають людину зі ступенем бакалавра з англійської мови або комунікації. Крім того, вони також можуть розглянути ваш попередній досвід у технологічній галузі, наприклад, у інформатиці, інженерії, медицині тощо.

Але що б ви не робили, ви повинні мати портфоліо, щоб показати свою роботу. Рекрутер, незважаючи на ваш диплом, хотів би знати, чи можете ви донести те, що говорите.

Ось кілька способів почати свою подорож як автор технічного вмісту вже сьогодні:

  • Розгляньте можливість записатися на онлайн-курси або на університетські курси. Ось деякі з них на основі рейтингів:
  • Спілкуйтеся з професіоналами: якщо ви хочете отримати хороших клієнтів або роботу в відомій фірмі, це один із найкращих способів для початку.
  • Створіть портфоліо для написання технічних матеріалів: найпростіший спосіб зробити це — завести блог на Medium. Це безкоштовно, і ваші рекрутери зрозуміють, що ви справді знаєте, як писати для онлайн-аудиторії. Ось як створити веб-сайт портфоліо з нуля.
  • Подати заявку на роботу: такі платформи, як Дійсно, Монстр, Flexjobs, Будівельник кар’єри, Даліі LinkedIn кілька чудових місць для початку пошуку.

Почніть свою кар’єру з написання технічного контенту

Як і все, це вимагатиме постійних зусиль і вкладення часу. Але ви повинні знати, що ця галузь зростає з кожним днем.

Отже, якщо ви завжди любили технології та маєте навички, щоб полегшити людям вивчення технологій і прийняття рішень на основі технологій, це ваш шанс. Удосконалюйте навички, про які йдеться в статті, заглибтеся в цю тему та почніть свою нову подорож до написання технічного контенту.