Як стати сертифікованим адміністратором Salesforce у 2022 році

Categories:

Стати сертифікованим адміністратором Salesforce – це винагорода за вашу кар’єру.

Це не лише відкриває вам глобальну сцену, наповнену можливостями, але й допомагає покращити ваші навички, щоб сяяти як досвідчений професіонал-адміністратор.

Адміністратори Salesforce знають, як керувати своїми примірниками Salesforce і підтримувати їх роботу з оптимальною ефективністю.

Вони продуктивні та забезпечують безперебійну та швидшу роботу бізнес-процесів, автоматизуючи процеси, керуючи безпекою та допомагаючи команді ефективно вносити свій внесок.

Тому попит на цю роль зростає всюди.

І якщо ви хочете вдосконалити свої навички та зробити це офіційно, отримання сертифіката адміністратора Salesforce може вам допомогти.

Давайте розберемося більше про іспит і знайдемо найкращі курси та ресурси для сертифікації адміністраторів Salesforce, які допоможуть вам підготуватися до іспиту.

Що таке сертифікація адміністрування Salesforce?

Сертифікація адміністратора Salesforce є одним із найвищих способів визнання адміністратора (адміністратора) Salesforce. Отримання сертифікації демонструє ваш досвід у цій галузі та відданість платформі продажів.

Доступні різні програми сертифікації адміністратора Salesforce:

Сертифікований адміністратор Salesforce: це для професіоналів, які мають певний досвід роботи адміністратором, але можуть не мати навичок експертного рівня.

Salesforce Certified Advanced Administrator: це для досвідчених адміністраторів, які мають сертифікат Salesforce Administration. Це складніше.

Тут ми обговоримо перший, тобто іспит Salesforce Certified Administration. Деякі корисні факти про цей іспит:

 • Це 105-хвилинний іспит із 60 запитаннями з варіантами відповідей.
 • Прохідний бал цього іспиту становить 65%, тобто потрібно правильно відповісти на 39 питань.
 • Кожне питання носить один бал.
 • Плата за іспит наразі становить 200 доларів США та 100 доларів США, якщо ви складаєте іспит повторно.
 • Екзаменаційні запитання складаються за сценарієм, і деякі з них можуть бути довшими порівняно з іншими запитаннями.

Ви можете пройти тест дистанційно на своєму комп’ютері або обрати найближчий до вас центр. Віддалений тест вимагатиме від вас увімкнути веб-камеру для моніторингу, надати біометричні дані та дотримуватися суворих інструкцій.

Важливими темами для іспиту є:

 • Конфігурація та налаштування Salesforce: ви повинні знати, як керувати зовнішньою та внутрішньою безпекою та забезпечувати її. Крім того, ви повинні розуміти, як керувати паролями, налаштуваннями мережі, обмеженнями IP-адреси, профілями користувачів, ролями тощо.
 • Управління даними та аналітикою: знання того, як оновлювати, імпортувати, витягувати та видаляти дані, є обов’язковими, а також гарантувати перевірку даних.
 • Менеджер об’єктів і розробник блискавичних додатків: Ви повинні знати, як взаємодіють таблиці, поля посилань тощо, а також різницю між унікальними та стандартними об’єктами та користувальницькими об’єктами.
 • Автоматизація робочого процесу: ви повинні знати, як використовувати засоби автоматизації для підвищення продуктивності.

Чи варто отримати сертифікат адміністрування Salesforce у 2022 році?

Отримання сертифіката адміністратора Salesforce буде корисним у 2022 році, оскільки користувачів Salesforce стає все більше по всьому світу. Минулого року, Salesforce заробив близько 21,25 мільярда доларів і займає 19,8% частки на ринку CRM.

Кар’єрні можливості для адміністраторів Salesforce також здаються яскравими в усьому світі. За даними Indeed, середня зарплата адміністраторів Salesforce у США становить 91 177 доларів на рік.

Отже, якщо ви адміністратор і хочете зробити це офіційно та отримати набагато більше можливостей у майбутньому, отримання цієї сертифікації буде корисним.

А тепер давайте поговоримо про найкращі курси та ресурси, які допоможуть вам підготуватися до іспиту.

Udemy

Візьміть повну Сертифікаційний курс Salesforce Admin з Udemy, який включає останній практичний тест Salesforce від найпопулярнішого інструктора Salesforce з більш ніж 10-річним досвідом. Курс включає наступне:

 • Ви зрозумієте основні поняття адміністратора Salesforce, щоб скласти сертифікаційний іспит адміністратора Salesforce.
 • Як розгорнути Salesforce Lightning
 • Використання Salesforce Classic і Lightning
 • Керуйте Salesforce як професіонал
 • Ви навчатиметеся у досвідченого спеціаліста
 • Розгорніть Salesforce для мобільних пристроїв

Щоб почати цей курс, вам знадобиться комп’ютер і, очевидно, підключення до Інтернету. Udemy допоможе вам зареєструвати безкоштовний обліковий запис, який ви можете використовувати для доступу до повного курсу та вправ. Вони також регулярно оновлюють курс найновішими посібниками та моделями іспитів, щоб допомогти вам бути в курсі.

  Яка різниця між чохлами для телефонів, протекторами, обкладинками та чохлами?

Udemy включив понад 290 нових уроків в блискавичний інтерфейс Salesforce. Тренувальний тест містить 60 запитань, на які ви отримуєте ліміт часу 90 хвилин. Після завершення тесту досвідчені професіонали нададуть вам відгук щодо кожного розділу, який ви пробували.

Будь-хто, хто справді зацікавлений розпочати свою кар’єру на платформі Salesforce, може пройти цей курс і стати професіоналом у ньому. Скористайтеся 30-денною гарантією повного відшкодування та отримайте довічний доступ разом із покупкою.

Едурека

Отримайте навчальний курс адміністратора Salesforce від Едурека і пройдіть навчання у професіоналів галузі. Досвідчені професіонали підготують вас до іспиту адміністратора Salesforce (ADM 201) і сертифікаційного іспиту Salesforce Platform App Builder (CRT 403).

Курс Salesforce навчить вас налаштовувати програму, наприклад поля, макети сторінок, бізнес-процеси та вкладки. Ви дізнаєтесь, як створити безпечне середовище, імпортувати та підтримувати чисті дані, налаштувати автоматизацію робочого процесу та створювати приголомшливі звіти. Навчальна програма курсу включає:

 • Знайомство з хмарними обчисленнями та платформою Salesforce
 • Будівельні блоки платформи Salesforce
 • Модель даних Salesforce, зв’язки, поля та об’єкти
 • Модель безпеки Salesforce, включаючи її особливості.
 • Функції рівня об’єкта, поля та запису моделі безпеки Salesforce
 • Бізнес-логіка, перевірки та формули
 • Автоматизація бізнес-процесів в Salesforce
 • Salesforce для мобільних пристроїв
 • Звіти та інформаційні панелі в Salesforce
 • Процес розгортання
 • Спілкування, видавець і глобальний макет дій

І багато іншого…

Якщо ви зацікавлені у проходженні курсу, вам потрібен комп’ютер із мінімум 2 ГБ оперативної пам’яті з найновішим браузером і підключенням до Інтернету. Кращим буде ПК з Windows або Mac, який також включає базовий Adobe Reader, офісні інструменти та Google Docs.

Зареєструйтеся зараз і підготуйтеся стати адміністратором Salesforce.

Whizlabs

Запишіться на курс сертифікації адміністратора Salesforce Whizlabs містить 14 відеолекцій та 191 запитання для практики.

Розширте свої знання про програми Salesforce, керування та налаштування за допомогою додаткових можливостей. Адміністратор Salesforce виконує різні важливі завдання, пов’язані з налаштуванням екземпляра в організації.

Whizlabs пропонує понад 100 практичних тестів, за допомогою яких ви можете стати професіоналом, намагаючись скласти іспит. Професіонали дають детальні роз’яснення щодо кожного питання в тренувальному тесті. Оскільки потреба в адміністраторах Salesforce зростає, популярність цього обширного курсу також зростає.

Цей курс включає 2 години та 58 хвилин навчальних відео, вичерпне пояснення кожного запитання, довічну дійсність, необмежений доступ, об’єктивні практичні тести, звіти про слабкі та сильні сторони, а також цілодобову підтримку від експертів у відповідній галузі.

Для складання сертифікаційного іспиту вам не потрібні попередні знання Salesforce і мови програмування. Ви можете отримати доступ до іспиту з мобільних пристроїв.

Пройдіть курс і скористайтеся 100% гарантією повернення грошей.

Trailhead Salesforce

Trailhead Salesforce допомагає вам отримати достатні знання на платформі Salesforce, щоб ви могли зламати іспит із відмінним результатом. Він пропонує інтерактивні навчальні інструменти для початку.

Повний курс містить 1 годину 40 хвилин взаємодії. Протягом цього часу Trailhead охопить три модулі, включаючи одиниці в кожному модулі. Давайте розберемося докладніше:

Модуль 1 – Підготовка до сертифікації адміністратора: конфігурація, налаштування та об’єкти.

 • Початок підготовки до сертифікації адміністратора – 10 хвилин
 • Ознайомтеся з налаштуванням і налаштуванням – 10 хвилин
 • Ознайомтеся з менеджером об’єктів і розробником програм Lightning – 10 хвилин
 • Модуль 2 – Підготовка до сертифікації адміністратора: заявки та дії.

 • Розгляд заявок на продаж і маркетинг – 15 хвилин
 • Підготовка до заявок на обслуговування та підтримку – 15 хвилин
 • Вивчіть співпрацю та продуктивність – 10 хвилин
 • Модуль 3 – Підготовка до сертифікації адміністратора: дані та автоматизація.

 • Практична аналітика та управління даними – 15 хвилин
 • Вивчення автоматизації та робочого процесу – 15 хвилин
 • Плюральний погляд

  Приєднайтеся до сертифікаційного курсу Salesforce Administrator від Pluralsight і підвищте кваліфікацію в провідній технології CRM.

  Курс охоплює глибину додатків, функцій і можливостей, доступних для кінцевих користувачів, параметрів керування та конфігурації Salesforce, доступних адміністратору для різних служб, хмар для співпраці та продажів.

  Pluralsight має намір допомогти учням розпочати кар’єру в найпопулярніших технологіях. Ви дізнаєтесь про загальну картину Salesforce і налаштуєте нову організацію відділу продажів. Навчіться керувати користувачами та безпекою, ділитися основами, створювати власні об’єкти, керувати маркетинговими програмами тощо.

  Загалом ви отримаєте 15 курсів, пов’язаних із Salesforce, загальною тривалістю 22 години. Спробуйте Pluralsight безкоштовно та станьте досвідченим адміністратором Salesforce.

    Розпочніть свій онлайн-бізнес БЕЗКОШТОВНО з Sylius (платформа електронної комерції з відкритим кодом)

  Simplilearn

  Simplilearn дозволяє опанувати основні функції адміністрування Salesforce, зареєструвавшись на курс сертифікації адміністратора Salesforce. Цей курс дає вам змогу налаштовувати, керувати та налаштовувати хмари продажів і послуг.

  На курсі ви дізнаєтеся, як отримати уявлення про маркетингову екосистему та керувати функціональністю Salesforce. Ви також знайдете багато функцій, доступних у Salesforce, відвідавши практичні та навчальні заняття.

  Встановіть свої повноваження в технології та забезпечте серйозний поштовх своїй кар’єрі. Ключові особливості сертифікаційного курсу:

  • 12 годин контенту, яким ви можете скористатися онлайн
  • Курс узгоджується відповідно до офіційного посібника з сертифікації
  • Ви отримаєте чотири проекти, двадцять тематичних досліджень, чотири симуляційні тести, шістнадцять вікторин тощо
  • Отримайте сертифікат про проходження, який підтверджує ваш досвід.

  Це правильний час для вас, щоб вибрати кар’єру в найпопулярнішій технології CRM у всьому світі. Почніть навчання зараз і змініть своє завтра за допомогою цього курсу від Simplilearn.

  LinkedIn

  Отримайте поглиблений курс сертифікації тривалістю 1 година 19 хвилин для іспиту адміністратора Salesforce з LinkedIn і стати досвідченим адміністратором Salesforce. Тут ви дізнаєтесь про переваги сертифікації та обсяг іспиту.

  LinkedIn пропонує навчальні матеріали, необхідні для складання іспиту, і допомагає навчитися підтримувати облікові дані Salesforce з часом. Отримайте сертифікат після завершення та рекламуйте його своїм роботодавцям або клієнтам, щоб отримати успішну посаду у найближчому майбутньому.

  Ви отримаєте різноманітні поради щодо проходження практичних тестів, створення стратегій під час підготовки до тестів тощо. Спочатку буде короткий вступ до курсу. Далі огляд сертифікації, навчальні та довідкові матеріали, підготовка до тесту, наступні кроки після завершення курсу та, нарешті, висновок.

  YouTube

  Edureka пропонує безкоштовний сертифікаційний курс Salesforce Administrator для вашого наступного іспиту. Він пропонує 9 годин повного курсу на YouTube, де розповідається про вступ, хмарні обчислення, Salesforce, переваги, принципи роботи, архітектуру Salesforce тощо.

  Курс можуть пройти як початківці, так і професіонали, які хочуть поглибити свої знання. Він охоплює основні визначення загального способу роботи у вашій організації, щоб усі могли отримати користь від курсу.

  S2 Labs

  S2 Labs пропонує багато сертифікаційних курсів і програм, у тому числі безкоштовний курс сертифікації адміністратора Salesforce. Він пропонує інструменти та функції преміум-класу, які допоможуть вам стати сертифікованим адміністратором і розробником програм Salesforce.

  Ви отримаєте навчальний матеріал для практики, відео для кращого розуміння, завдання для повторення теми, практичні тести для перевірки ваших навичок тощо.

  Ну, теорії недостатньо. Таким чином, лабораторії S2 пропонують практичні тести, де ви будете будувати проекти. Зрештою, ви отримаєте те, на що заслуговуєте – ваш сертифікат. І ви можете поділитися сертифікатом зі своїми людьми похилого віку або клієнтами, щоб отримати значний внесок або почати кар’єру в цій галузі.

  Тут ви дізнаєтеся про хмарні обчислення, основи Salesforce і CRM, середовища, моделювання даних, налаштування інтерфейсу користувача, керування даними, безпеку даних, черги, автоматизацію процесів, звіти, хмару продажів, інформаційні панелі, сервісну програму, архітектуру MVC та інші дії.

  Запишіться на програму навчання в аудиторії зараз і побудуйте чудову кар’єру.

  ApexHours

  Оскільки Salesforce користується попитом у всьому світі, це чудовий час для вивчення цієї навички ApexHours. Це може допомогти вам зрозуміти основи Salesforce і його вплив за допомогою відео, щоб ви могли стати професіоналом у цій галузі.

  Хороша новина полягає в тому, що ApexHours пропонує безкоштовні відео на YouTube і дозволяє вам стати майстром у моделях даних SFDC, звітах, розробниках програм тощо. Усередині джерела ви знайдете вступ, дані моделювання, налаштування, перевірку даних, конструктор процесів, автоматизацію робочого процесу, керування доступом до даних, аудит, маркування тощо.

  Ознайомившись із кожною функцією Salesforce, ви зможете налаштовувати Salesforce, впроваджувати спеціальні програми та створювати програми. Отже, опануйте концепції безкоштовно за допомогою цієї платформи та виведіть свою кар’єру на новий рівень хмарних обчислень.

  MindMajix

  MindMajix пропонує сертифікаційний курс Salesforce Admin Certification, який зосереджується на основних функціях і адміністративних функціях Salesforce для налаштування, впровадження та керування продажами та послугами.

  Курси MindMajix поєднують практичні лекції та різноманітні вправи. Таким чином, ви можете вивчити розширені функції під час практичного навчання. Інструктори також показують деякі практичні вправи під час навчання, щоб ви могли швидко пройти.

    6 найкращих безкоштовних програм для відеоконференцій

  Курс включає 20 годин сесій, гнучкий графік, навчальну програму, орієнтовану на сертифікацію, 16 годин лабораторних робіт, безкоштовну демонстрацію, 1-1 усунення сумнівів і проект у реальному часі. У навчальній програмі ви побачите вступне відео про Salesforce, налаштування середовища, програми, об’єкти та багато інших уроків.

  Виберіть свою зону комфорту з різними варіантами ціноутворення та пройдіть якісне навчання, щоб стати експертом у програмі Salesforce Admin. Ви отримаєте переваги після навчання, такі як консультування з питань кар’єри, створення індивідуального резюме, доступ до відео для самостійного навчання протягом усього життя, тести тощо.

  Джемма

  Вивчайте основи Salesforce із записами та домашніми завданнями Джемми. Він пропонує безкоштовний курс Salesforce для людей, які хочуть побудувати свою кар’єру в хмарних обчисленнях.

  Сертифікаційний курс адміністратора Salesforce Gemma включає:

  • Введення в Salesforce
  • Огляд користувачів, облікові записи, контакти, спілкування тощо.
  • Створюйте програми, спеціальні об’єкти та поля
  • Перегляд списків, макети сторінок, дії, кнопки тощо.
  • Безпека даних
  • Спільний доступ, зведення, перевірка та правила формул
  • Створення додатка для набору персоналу
  • Автоматизація процесів
  • Потік вступу
  • Імпорт, оновлення та експорт даних
  • Звіти та інформаційні панелі
  • Управління життєвим циклом програми
  • Хмарний сервіс

  Вивчивши всі ці уроки, ви можете стати експертом у сфері Salesforce. Почніть свій курс сьогодні та підніміть свою кар’єру.

  Як скласти іспит?

  Більшість людей відчувають величезний стрес під час здачі іспитів і заліків.

  Навіть якщо ви вивчили всі теми сертифікаційного іспиту Salesforce Admin Certification, ви все одно можете боятися чи не впевнено складати іспит.

  Ось чому розробка стратегії з самого початку вашої підготовки є важливою. Необхідно не лише висвітлити теми та поняття, але й впоратися зі стресом і підготувати свій розум до іспиту. Це допоможе вам бути готовими до іспиту зсередини.

  І щоб допомогти вам у цьому, ось кілька вказівок, які ви можете мати на увазі, щоб підготуватися до тесту. Більшість із них стосується будь-якого іспиту, який ви можете складати.

  Управління часом: під час іспиту важливо керувати своїм часом. Отже, ви повинні визначити стратегію, скільки часу витрачати на кожне запитання, щоб не бути перевтомленим і працювати якнайкраще.

  Практикуйте тайм-менеджмент із самого початку, складаючи тести самостійно, спостерігайте, як ви витрачаєте час на кожне запитання, і відповідно коригуйте та вдосконалюйте. Намагайтеся не витрачати багато часу на одне питання і знайте, коли рухатися далі. Взявши на себе час, ви також можете повернутися до позначеного запитання, щоб повторити спробу. Таким чином ви не пропустите жодного запитання та охопите якомога більше.

  Використовуйте ресурси: максимально використовуйте доступні ресурси, будь то курси, які ви відвідуєте, чи ресурси, які ви зібрали. Практикуйте якомога більше, щоб покращити свої знання та навички.

  Крім того, якщо ви складаєте особистий іспит, центр тестування надасть вам три аркуші паперу, щоб написати важливі нотатки. Почніть іспит, коли відчуєте, що підготовлені тілом і розумом.

  Будьте реалістами: скласти іспит з першої спроби не кожному під силу. Отже, будьте готові до будь-якого результату – проходження чи провалу. Якщо ви зазнаєте невдачі, це цілком нормально. Ви навчилися багато чого в дорозі. Крім того, ви можете перездати тест.

  Не переживайте безпідставно про результат; просто будьте реалістами, зберігайте спокій і готуйтеся до іспиту. Встановіть правильні очікування та вдосконалюйтеся щодня. Дивлячись на результати іспиту, ви можете перевірити відгуки на рівні розділу. Це допоможе вам помітити свої помилки та виправити їх для наступного тесту.

  Висновок

  Станьте сертифікованим адміністратором Salesforce, склавши іспит і підготувавшись до нього за допомогою наведених вище ресурсів і курсів.

  Всі вони хороші, і ви можете вибрати будь-який з них, щоб почати готуватися. Вони допоможуть вам успішно скласти іспит із хорошими оцінками та отримати прибуткові можливості.