Як стати партнером Amazon: покрокова інструкція

Дізнавшись, як стати партнером Amazon, ви зможете рекламувати свої улюблені продукти. Ви можете поділитися цими партнерськими посиланнями в соціальних мережах, подкастах, блогах, веб-сайтах і на кількох інших платформах.

Кожного разу, коли ви здійснюєте продаж, ви також отримуватимете невелику комісію в процесі. Продовжуйте читати, щоб отримати покрокову інструкцію щодо реєстрації в афілійованому маркетингу Amazon.

1. Основні процедури реєстрації для Amazon Associates

Першим кроком на вашому шляху до того, щоб стати партнером Amazon, є реєстрація в Amazon Associates. Для цього дотримуйтесь цих інструкцій:

 • Перейти до Amazon Associates веб-сайт.
 • На головному екрані ви побачите жовту кнопку «Зареєструватися». Натисніть на нього.
 • Виберіть адресу та особу, якій Amazon має заплатити (у цьому випадку це будете ви). Вам потрібно буде ввести своє ім’я, номер телефону та домашню або робочу адресу.
 • Натисніть Далі після додавання цієї інформації.
 • Після того, як ви налаштували свій обліковий запис, ви можете почати думати про надійні способи заробітку на Amazon. Ви можете переглянути цей посібник, коли закінчите читати цей.

  2. Продовжте процес реєстрації

  Перш ніж ви будете готові почати роботу з афілійованим маркетингом Amazon, вам потрібно буде додати деякі інші важливі фрагменти інформації.

  Додавання веб-сайтів і мобільних додатків

  Вам потрібно буде повідомити Amazon, де ви плануєте ділитися посиланнями, створеними в обліковому записі Amazon Associates. Після введення початкової інформації ви побачите розділ під назвою «Ваші веб-сайти та мобільні програми» на наступній сторінці.

  У полях додайте будь-які веб-сайти або облікові записи соціальних мереж, де ви плануєте використовувати партнерські посилання Amazon. Ви можете, наприклад, використовувати ці посилання як один із способів заробити гроші на своєму веб-сайті. Але якщо у вас є щось на зразок каналу YouTube, ви можете ввести його замість нього (або на додаток до будь-чого іншого).

  Перш ніж почати, ви повинні додати принаймні одне посилання. Натисніть «Далі», коли ви додасте це посилання, і переконайтеся, що ваш веб-сайт призначений для неповнолітніх чи ні.

  Створення профілю Amazon Associates

  Перш ніж заповнити заявку на Amazon Associates, вам потрібно буде створити профіль. Найважливіші області, які слід розглянути на наступній сторінці:

  • Тип контенту, який ви створюєте.
  • Тип веб-сайту, яким ви керуєте.

  Вам також потрібно буде вибрати ідентифікатор магазину, ввести CAPTCHA, який ви бачите, і розповісти Amazon, як ви дізналися про партнерську програму.

  Після того, як ви заповните цю сторінку, ви *майже* будете готові розпочати просування продуктів Amazon. Якщо ваш вміст відповідає вимогам, у вас не повинно виникнути проблем із прийняттям до програми.

  3. Введення вашої платіжної інформації

  Звичайно, безглуздо реєструватися в Amazon Associates, якщо ви не вкажете спосіб оплати для отримання комісійних. Ось як додати спосіб оплати до свого облікового запису:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Amazon Associates, клацніть адресу електронної пошти, а потім виберіть Параметри облікового запису.
 • У розділі Інформація про оплату та податки виберіть Змінити спосіб оплати.
 • Виберіть Банківський рахунок > Додати новий банківський рахунок і введіть свої дані.
 • Після подання платіжної інформації також доцільно оновити свої податкові дані. Ви можете зробити це, перейшовши в Налаштування облікового запису > Платіжна та податкова інформація > Переглянути/надати податкову інформацію.

  Іноді веб-сайт Amazon Associates може зовсім не реагувати. Ви можете спробувати оновити веб-переглядач або спробувати новий, але незабаром він знову запрацює.

  Після успішної реєстрації в Amazon Associates ви можете почати рекомендувати свої улюблені продукти іншим. Для цього вам потрібно створити та поширити партнерські посилання.

  Ви можете створити три типи афілійованих посилань:

  Нижче ви знайдете інструкції щодо створення та поширення партнерських посилань на Amazon Associates.

 • Перейдіть на Amazon і ввійдіть у той самий обліковий запис, пов’язаний із вашим профілем партнера.
 • Знайдіть продукт, який ви хотіли б порекомендувати, і натисніть на нього.
 • У верхній частині екрана ви повинні побачити банер SiteStripe. Розгорніть це, щоб вибрати тип партнерського посилання, яким ви хочете поділитися.
 • Скопіюйте та вставте посилання або код продукту. Потім перейдіть на свій веб-сайт і поділіться ним на відповідній сторінці.
 • Якщо ви приєдналися до Amazon Associates, тому що хочете відкрити онлайн-бізнес, ознайомтеся з нашими найкращими порадами щодо успіху онлайн-бізнесу.

  5. Перегляд аналітики

  Аналіз того, які продукти продаються найбільше, важливий для кожного, хто хоче бути успішним довгостроковим партнером Amazon. На щастя, переглядати свою аналітику досить легко.

  Ви можете переглянути свою аналітику за 30 днів, прокрутивши домашню сторінку вниз. Тут ви знайдете графік із загальною кількістю кліків, прибутками тощо.

  Вимоги партнерської програми Amazon

  Коли ви дізналися, як стати партнером Amazon і зареєстрували обліковий запис, ви повинні відповідати деяким основним вимогам.

  Мінімальні продажі

  Коли ви реєструєтеся в Amazon Associates, вам потрібно здійснити принаймні три продажі за 180 днів, щоб ваш обліковий запис залишався активним. Якщо ви не досягнете цього порогу, Amazon, швидше за все, закриє ваш афілійований обліковий запис.

  Хоча звичайна порада рекомендує вам зачекати, доки у вас з’явиться аудиторія, перш ніж реєструватися, насправді гарною ідеєю буде зареєструватися одразу після того, як ви почнете проект, який ви починаєте. Маючи реальний досвід, ви набагато швидше дізнаєтеся про афілійований маркетинг.

  Кінцевий термін продажу служить мотивацією для ефективного просування та формування лояльності до бренду на ранній стадії. Навіть якщо ваш обліковий запис буде закрито через недосягнення порогу продажів, ви все одно зможете зареєструвати інший обліковий запис пізніше. Отже, ризик мінімальний.

  Коли ви ділитеся партнерськими посиланнями, ви повинні додати застереження скрізь, де ви їх розміщуєте. Наприклад, на моєму власному веб-сайті я починаю свої публікації в блозі з наступного:

  *Ця стаття містить афілійовані посилання. Якщо ви купуєте в них, я можу заробити невелику комісію без додаткових витрат для вас.

  Ви також повинні зазначити, що ви є учасником програми Amazon Associates у нижньому колонтитулі свого веб-сайту. Крім того, згадка про те, що ви є філією Amazon у своїй політиці конфіденційності, також є розумною ідеєю.

  Збільште свої прибутки, ставши партнером Amazon

  Тепер, коли ви знаєте, як стати партнером Amazon, ви маєте важливу інформацію, необхідну для реєстрації облікового запису.

  Ви також маєте кращі можливості для створення та поширення цікавих посилань, а також для розуміння вимог партнерської програми Amazon, яких ви повинні дотримуватися. Отже, чому б не створити власний обліковий запис і почати процес навчання?