Як стати оперативним інженером у 2023 році

Categories:

Кар’єра швидкого інженера виглядає багатообіцяючою, враховуючи зростання штучного інтелекту (ШІ) у різних галузях.

Технічні компанії з усього світу прагнуть найняти кваліфікованих і ефективних оперативних інженерів для полегшення зв’язку з машиною та передачі інструкцій.

Оскільки ці компанії вкладають значні кошти в штучний інтелект, швидка інженерія стала перспективною кар’єрою. Отже, інженери не тільки мають можливість розвиватися, але й отримувати за це пристойну зарплату.

Якщо ви хочете процвітати в цій прибутковій сфері та розвивати свою кар’єру, ця стаття допоможе вам дізнатися, як стати інженером оперативного обслуговування.

Давайте спочатку обговоримо, що таке оперативна інженерія, а потім з’ясуємо, як нею стати.

Що таке швидка інженерія?

Швидка інженерія — це нова та прибуткова сфера в індустрії технологій, яка стає популярною з розквітом моделей ШІ. У цьому домені інженери з відповідними наборами навичок спілкуються з такими моделями ШІ, як ChatGPT і Midjourney, і направляють їх для отримання бажаного результату.

Підказки — це, в основному, деякі конкретні тексти, які запускають моделі штучного інтелекту для створення відповіді, яка відповідає бажаним критеріям. А оперативне проектування — це концепція обробки природної мови, де інженери мають бути експертами у вхідних даних, які отримають бажаний результат від моделі AI, коли її пройдуть.

Основним завданням інженерів підказок є створення та вдосконалення підказок, які будуть керувати моделями AI для отримання бажаного результату. Саме вони можуть ефективно спілкуватися з чат-ботами штучного інтелекту, які працюють на значних мовних моделях, і масштабувати їх. Ця інженерна сфера є одним із критичних аспектів сучасної парадигми ШІ.

Крім того, оперативні інженери відповідають за точне налаштування та структурування вхідних даних, які використовуються для навчання моделей штучного інтелекту, щоб максимізувати їх ефективність. Якість набору вхідних даних, що надається інженерами підказок, має бути високою, оскільки погано спроектована підказка зменшить ймовірність отримання очікуваної відповіді від режиму ШІ.

Історично склалося так, що цей домен виник через необхідність, оскільки експерти зі штучного інтелекту не могли ефективно спілкуватися з системою штучного інтелекту та отримувати потрібну відповідь. Підказка спочатку не розроблялася фахівцями зі штучного інтелекту; натомість це виникло як необхідна функція під час розвитку ШІ.

Технічні навички, щоб стати швидким інженером

Щоб стати інженером підказок, вам потрібно мати певні технічні навички, щоб ви могли легко розробляти та вдосконалювати підказки для моделей ШІ.

 • Базовий набір технічних навичок, який повинен мати швидкий інженер, — це ефективні аналітичні навички та навички вирішення проблем.
 • Щоб стати швидким інженером, потрібен технічний досвід роботи з такими технологіями, як Hadoop, Apache Spark та багатьма іншими технологіями.
 • Під час роботи над моделлю штучного інтелекту вам доведеться працювати з великою кількістю даних, тому навички роботи з технологією Big Data будуть корисними.
 • Окрім цього, вам також потрібні хороші знання мов програмування, таких як Java, C++ і Python, щоб зрозуміти роботу моделей ШІ та змінити текст, щоб отримати потрібний результат.
 • Ви повинні мати навички роботи з інструментами ШІ та методами аналізу даних. Це допоможе вам максимально підвищити ефективність і точність підказок, які ви створюєте.
 • Вам також потрібно буде мати всебічне розуміння НЛП, розробки контенту, створеного штучним інтелектом, і машинного навчання. Вивчення обробки природної мови (NLP) допоможе вам генерувати правильні підказки.
 • Оперативна інженерія передбачає роботу з великими наборами даних і створення підказок, тому знання того, як керувати та зберігати дані або аналіз даних, може бути справді корисним.
  Як захистити свій Google Диск на iPhone та iPad за допомогою Face ID або Touch ID

Не обов’язково мати глибоке розуміння алгоритмів і структур даних, але знання в цих областях згладять ваш робочий простір.

Галузі. Оперативний найм інженерів

Оскільки штучний інтелект повільно інтегрується в більшість галузей, потреба в оперативних інженерах також зростає.

Переваги штучного інтелекту настільки величезні, що він спонукає організації в різних галузях інтегрувати технологію у свій бізнес, створюючи можливості для оперативних інженерів.

З часом штучний інтелект буде зростати, і все більше галузей приєднаються до тенденції використання штучного інтелекту, що зрештою призведе до більшого найму оперативних інженерів.

 • Багато новинних сайтів наразі наймають оперативних інженерів, оскільки вони впроваджують у свій бізнес такі моделі штучного інтелекту, як ChatGPT. Їм потрібні інженери оперативного управління для створення та зміни підказок, які оптимізують вміст новин агентства.
 • Фірми з перевірки контрактів на штучний інтелект також шукають інженерів підказок, які б допомогли їм навчити великі мовні моделі та налаштувати підказки, які дадуть бажаний результат.
 • Багато фірм, що базуються на ШІ, наймають їх для належного спілкування з моделями ШІ та навчання їх відповідно до вимог організації.
 • Організації в галузях ринку ШІ зараз наймають оперативних інженерів і платять їм солідні зарплати.
 • Компанії, які продають зображення або інструменти штучного інтелекту, наймають оперативних інженерів, які навчають підказки та генерують потрібний результат.
 • Організаціям, які займаються створенням відео зі штучним інтелектом, також потрібні інженери підказок, які допомагатимуть їм створювати підказки, які відповідатимуть майбутнім потребам компанії.
 • Інженери Prompt також мають хороші перспективи в галузях електронної комерції. Як оперативний інженер ви можете допомогти організації електронної комерції забезпечити ефективну підтримку клієнтів, навчивши моделі штучного інтелекту виробляти точну відповідь.
 • Багато власників веб-сайтів шукають початківців оперативних інженерів, які допомогли б їм створити веб-вміст. Інженери підказки працюватимуть над різними моделями даних, щоб створювати вміст веб-сайтів, як-от публікації та поширені запитання, які широко потрібні користувачам.
 • Крім того, галузі охорони здоров’я та фінансів також потребують оперативних інженерів, оскільки штучний інтелект розвивається з часом, і вони потрібні їм, щоб бути в курсі сучасних тенденцій.

Перспективи кар’єрного росту в Prompt Engineering

Оскільки штучний інтелект з часом розвивається (наприклад, чат-боти штучного інтелекту набувають величезної популярності в різних галузях), попит на оперативних інженерів також зростає. Їм потрібні оперативні інженери для ефективного спілкування з моделями та машинами ШІ.

Таким чином, перспективи кар’єрного росту в інженерних операціях стрімко зростають, і є багато вакансій з високооплачуваною зарплатою. З розвитком чат-ботів штучного інтелекту розширюватимуться можливості оперативних інженерів для точного налаштування якості виведення чат-ботів штучного інтелекту.

Коли ви почнете шукати нову швидку роботу інженера або захочете змінити стару, ви знайдете багато можливостей. Нижче наведено деякі приклади нещодавніх відкриттів:

 • Booz Allen Hamilton, компанія, що надає послуги ІТ, що працює в США, шукає оперативних інженерів із виплатою від 93 000 до 212 000 доларів на рік.
 • Anthropic, відома технологічна компанія, наймає оперативних інженерів для створення надійної, безпечної та керованої системи ШІ. Для людей з належним набором навичок вони пропонують виплату від 62 000 до 95 000 доларів США.
 • Якщо ви добре володієте проектуванням і розробкою підказок штучного інтелекту, ви можете подати заявку на роботу інженера підказок штучного інтелекту IDHA в Бостонській дитячій лікарні. Вашим головним завданням буде робота над прискорювачем інновацій та цифрового здоров’я, а також вирішення проблем, пов’язаних із підказками ШІ. За цю роль організація заплатить близько 80 100–101 000 доларів США, залежно від ваших навичок.
  8 найкращих самостійних маркетингових платформ електронної пошти

Крім того, ви також можете працювати позаштатним інженером оперативної служби та отримувати хороший дохід, виконуючи багато контрактних робіт. На таких сайтах, як Upwork, ви знайдете багато вакансій, де ви допомагатимете клієнтам працювати над моделями ШІ та покращувати їхні підказки. Ви можете заробляти близько багатьох доларів на годину залежно від вашого досвіду та вимог до роботи.

Як вивчити підказки для інструментів AI

Навчитися використовувати ідеальні підказки для таких інструментів ШІ, як ChatGPT, Midjourney тощо, нелегко. Щоб дізнатися підказки для певного інструменту ШІ, вам доведеться зрозуміти, як він працює та які ключові слова в першу чергу генеруватимуть результат.

Незалежно від того, чи працюєте ви над ChatGPT, Midjourney чи будь-яким іншим інструментом штучного інтелекту, ваша підказка має бути описовою та містити щонайменше 7 слів. Щоб отримати бажаний результат від ChatGPT і Midjourney, ваші речення повинні містити тему та дескриптор, щоб модель AI могла зрозуміти, що ви намагаєтеся передати.

Є багато курсів і веб-сайтів, які можуть допомогти вам оволодіти мистецтвом написання високоякісних підказок для інструментів ШІ. Ви повинні працювати над різними підказками та перевіряти їх, оскільки це допоможе вам вивчити їх більше та відшліфувати свої навички.

Ось кілька швидких інженерних курсів, які ви можете перевірити;

#1. ChatGPT 101: дізнайтеся підказки ChatGPT і розумні поради ChatGPT

ChatGPT 101, створений Пітером Алкемою та інструктором TeraVerse, є чудовим курсом Udemy, який допоможе вам вивчити всі важливі підказки ChatGPT, які вам знадобляться. Це популярний курс, який навіть такі провідні компанії, як Nasdaw, Volkswagen, Box тощо, вивчають для своїх співробітників.

Що ви дізнаєтеся:

 • Глибоке розуміння впливу ChatGPT на сучасний світ
 • Різні хитрощі від інфлюенсерів на Linkedin.
 • Вступ до деяких важливих тем, як-от автоматизація, автономний транспортний засіб, штучний інтелект, переміщення та збої.
 • Він містить розумні поради, корисні для початківців і розробників підказок середнього рівня.
 • Автор також навчить вас про когнітивні обчислення та продемонструє тематичні дослідження 4-ї промислової революції.

Придбавши цей курс, ви отримаєте 104 ресурси для завантаження, шість статей і 15 годин відео на вимогу, і разом вони охоплюють усе, що вам потрібно вивчити.

#2. Інженер підказок ChatGPT із понад 1200 підказками

ChatGPT prompt engineer із понад 1200 підказками від Udemy — чудовий курс, який навчить вас мистецтву оперативного проектування та може допомогти досягти вашої мети — стати швидким інженером.

Що ви дізнаєтеся:

 • Використовувати підказки продуктивності разом із підказками особистого життя та особистісного зростання, що підвищить продуктивність моделі ШІ.
 • Поради та прийоми, як уникнути неправильних способів підказки
 • Є розділи, які охоплюють усі типи підказок і обмежень, з якими ви зіткнетеся в ChatGPT.

Цей курс дає вам доступ до 1,5 годин відео на вимогу та двох ресурсів для завантаження, яких достатньо, щоб допомогти вам дізнатися про підказки з нуля. Крім того, ви отримаєте понад 1200 підказок, які ви можете завантажити та використовувати для покращення роботи з підказками на ChatGPT.

  9 калькуляторів вартості веб-сайту, щоб дізнатися справжню вартість вашого домену

Нізамуддін Сіддікі створив цей курс, і його основна мета — допомогти вам зрозуміти моделі ChatGPT, щоб ви могли писати правильні підказки ChatGPT.

#3. Оперативна розробка з ChatGPT 4 і Midjourney 2000+ підказок

Цей високо оцінений швидкий інженерний курс для ChatGPT і Midjourney створив Саад А. На сьогоднішній день тисячі студентів вибрали цей курс. Автор, за допомогою цієї програми, прагне допомогти в освоєнні оперативного проектування за допомогою ChatGPT і Midjourney.

Що ви дізнаєтеся:

 • Курс пропонує матеріали, які навчать вас застосувати передові методи SEO за допомогою ChatGPT. Це допоможе вам створювати оптимізовані публікації в блозі.
 • Це також дає вам належне розуміння того, як інструменти ШІ можуть допомогти підприємствам підвищити продуктивність, заощаджуючи час і гроші.
 • Ви також дізнаєтеся про методи створення привабливих маркетингових кампаній електронною поштою за допомогою ChatGPT 4.

Багато відомих технологічних компаній рекомендують цей курс, оскільки він охоплює різні аспекти через 12 годин відео на вимогу та три ресурси для завантаження. Автор також включив багато матеріалів, які покращать ваші численні навички розвитку кар’єри, коли ви використовуєте ChatGPT.

#4. Вступ до оперативного проектування для Generative AI

Introduction to prompt Engineering for Generative AI — це дітище Ронні Шира, який створив цей курс LinkedIn, щоб ви могли будувати надійні підказки, вивчаючи інженерні підказки.

Що ви дізнаєтеся:

 • Курс корисний для початківців, оскільки його матеріали навчать вас багато нового про можливості НЛП, а також про використання NLP API.
 • Він дасть огляд великих мовних моделей і різниці між лексемами та словами.
 • Цей курс охоплює багато важливих тем, важливих для оперативного проектування, від створення тексту та зображень, створених штучним інтелектом, до складних концепцій.

Усі частини курсів викладаються за допомогою відео на вимогу з живими прикладами, щоб вам було легко зрозуміти, як ви можете використовувати відповідні підказки.

Курс також дає вам доступ до багатьох важливих файлів вправ, які ви можете використовувати та покращити якість підказок. Багато людей вже обрали цю програму, оскільки вона забезпечує всебічне навчання, і високий рейтинг є доказом.

#5. Швидкий інженерний курс ChatGPT

Цей швидкий інженерний курс для ChatGPT створив відомий YouTuber «H-Educate». Це абсолютно безкоштовний відеокурс, доступний на його каналі YouTube.

Що ви дізнаєтеся:

 • У цьому відео автор також виділив усі типи підказок, включаючи розширені підказки, і навів багато прикладів, щоб ви могли практикувати їх.
 • Ви також дізнаєтесь про багато підказок ChatGPT, які навряд чи знайдете на інших курсах. Вони дійсно можуть допомогти вам рости у вашій кар’єрі.
 • Модель і маркер є важливими аспектами оперативного проектування, і цей курс дає вам хороший огляд цих двох важливих тем.
 • Ви також можете дізнатися про життєво важливі навички, які допоможуть вам покращити якість вашої підказки, щоб ви могли отримати бажаний результат.

Це може здатися 30-хвилинним відеокурсом з розробки підказок, але він допоможе вам дізнатися про всі аспекти підказок з нуля.

Висновок

З розвитком інструментів ШІ оперативне проектування стало вимогливою сферою. Зараз багато компаній з різних галузей активно шукають інженерів, які допомагатимуть їм правильно вказувати та навчати їхні моделі ШІ.

Цей попит на оперативних інженерів свідчить про те, що це може бути прибуткова кар’єра. І якщо ви зацікавлені в цій галузі, ви можете отримати навички, необхідні для швидкого інженера, як обговорювалося вище. Це допоможе вам отримати гідну роботу в компанії.

Крім того, ви можете працювати фрілансером і отримувати відмінну зарплату, працюючи на різних клієнтів через такі платформи, як Upwork і Fiverr. Вибір за вами, але шлях цікавий і перспективний!

Тепер ви можете перевірити ці підказки ChatGPT, щоб покращити свій досвід.