Як спілкуватися в голосовому чаті в іграх Nintendo Switch

Nintendo Switch не має вбудованого мікрофона, що робить голосовий чат під час онлайн-ігор досить складним. Проте все ще є кілька способів поговорити з товаришами по команді на Switch. Ось як це зробити.

Відповідь залежить від вашої гри

Коммутатор не має вбудованих функцій голосового чату в операційній системі. Nintendo пропонує рішення голосового чату в програмі Nintendo Switch Online для iPhone та Android, але для цього потрібен Підписка на Nintendo Switch Online. Це потрібно для онлайн-ігор у багатьох іграх, таких як Mario Kart і Splatoon, але не всі онлайн-ігри цього вимагають.

Наприклад, Fortnite використовує окремий обліковий запис Epic Games і не потребує підписки на онлайн-ігри Nintendo. Тому деякі ігри не від Nintendo пропускають рішення голосового чату Nintendo Online і роблять це безпосередньо на консолі за допомогою гарнітури.

Іншими словами, більшість ігор Nintendo вимагає окремого додатка для смартфона для голосового чату в Інтернеті. Ви підключаєте гарнітуру до телефону та спілкуєтеся через програму під час гри. Деякі сторонні ігри можуть робити це на самому комутаторі через 3,5 мм роз’єм для навушників.

Ось що вам потрібно знати:

Онлайн-програма Nintendo Switch: використовуйте її для ігор Nintendo, таких як Mario Kart, Super Smash Bros Ultimate та Mario Tennis Aces. Ви встановлюєте програму на свій телефон і спілкуєтеся з друзями.
Безпосередньо на комутаторі: деякі сторонні ігри, зокрема Fortnite і Overwatch, не потребують окремої програми. Ви просто під’єднаєте стандартну гарнітуру до єдиного аудіороз’єму 3,5 мм на комутаторі та спілкуєтесь без програми, як смартфон. Знову ж таки, власні ігри Nintendo не будуть працювати з цим.
Перейдіть на Discord: якщо все це здається занадто складним, ми згодні. Ми пропонуємо перейти на Discord або іншу програму, як-от Teamspeak, якщо ви хочете спілкуватися в голосовому чаті зі своїми друзями під час гри Switch.

  Як переналаштувати функцію клацання середньої кнопки миші/колеса прокрутки

Онлайн-додаток Nintendo Switch

Офіційне рішення Nintendo для голосового чату — це програма, яку можна завантажити для iOS та Android. Окрім голосового чату в грі зі своїми друзями та товаришами по команді, ви можете використовувати програму, щоб додавати інших користувачів Nintendo у друзі, надсилати їм ping, щоб грати, а також переглядати статистику ваших і ваших друзів для певних ігор. Ви також можете використовувати його, щоб запросити друзів через соціальні мережі.

Залежно від гри ви можете спілкуватися в голосовому чаті з іншими гравцями у вашому лобі або з друзями, яких ви додали. Splatoon 2 і Mario Kart 8 є одними з популярних ігор, які підтримують додаток. Щоб скористатися ним, потрібен обліковий запис Nintendo Online.

  Як додати коментарі в Google Docs

Однак багато користувачів відзначають, що досвід використання програми досить поганий, із частими затримками звуку та проблемами з підключенням. Крім того, якщо у вас немає аудіомикшера, ви не можете використовувати одну пару навушників на телефоні та Nintendo Switch одночасно. Якщо ви хочете використовувати навушники, вам доведеться вибирати між слуханням голосового чату та аудіо в грі, що може мати вирішальне значення для деяких ігор.

Крім того, додаток заблоковано за регіоном. Наразі він недоступний на багатьох територіях, особливо в Азії та Південній Америці. Враховуючи, що багато з цих ігор мають глобальну базу гравців, це обмежує легкий доступ до голосового чату до значної частини потенційної бази гравців для гри.

Вбудований голосовий чат для певних ігор

Однією з незвичайних речей мобільного рішення Nintendo є те, що єдиний 3,5-мм аудіороз’єм на консолі має аудіовхід, тому він насправді підтримує вбудований голосовий чат. Однак, оскільки ця функція не є широко поширеною, лише кілька ігор підтримують інтегрований голосовий чат із Switch без використання програми.

Шутер від третьої особи Overwatch від Blizzard і гра на виживання Fortnite від Epic Games є серед ігор, які його підтримують. Якщо ви граєте в одну з цих ігор, підключіть пару хороші навушники, і ви можете відразу поговорити зі своїми товаришами по команді. Власні ігри Nintendo цього не підтримують і потребують програми.

  Що таке T-Mobile TVision і скільки він коштує?

На жаль, Nintendo Switch не підтримує навушники Bluetooth, тому ви не можете використовувати їх для голосового чату.

Сторонні програми

Якщо гра, у яку ви граєте, не підтримує вбудований голосовий чат, а програма Nintendo Switch Online несправна або недоступна у вашому регіоні, вам слід шукати програму стороннього розробника. Найпопулярнішим додатком для голосового чату є Discord, який має безліч функцій і має програми як для мобільних, так і для настільних ПК. Discord підтримує налаштування «Натисни і говори» і голосову активність для виявлення аудіовходу. Мобільний додаток також дає змогу безперешкодно входити та виходити з програми без перерви або заїкання.

Є кілька інших альтернатив, таких як TeamSspeak і Skype, але жоден з них не є настільки надійним і не має такого великого ігрового співтовариства, як Discord.

Пам’ятайте, що програми сторонніх розробників не будуть інтегровані з грою, у яку ви граєте, тому швидко спілкуватися з незнайомими людьми буде важко. Однак, якщо ви спілкуєтеся в чаті з людьми, яких ви вже знаєте, плавніший голос робить його чудовою альтернативою додатку Nintendo.

Майбутнє Nintendo Switch і голосовий чат

Малоймовірно, що Nintendo відмовиться від використання мобільного додатка. Більшість власних ігор Nintendo, які компанія розповсюджує самостійно, імовірно, використовуватимуть реалізацію програми. Однак майбутні порти багатокористувацьких ігор на Switch можуть підтримувати вбудовану функцію голосового чату.

Наразі, якщо ви граєте зі своїми друзями, ми пропонуємо перейти на Discord.