Як співпрацювати над списком відтворення YouTube Music

Ми часто надсилаємо посилання на нову музику, яку знаходимо з друзями. Але обмін посиланнями є громіздким, і якщо одержувач не відкриє їх негайно, текст може легко загубитися під час перемішування. На щастя, якщо ви підписалися на YouTube Music, є спільні списки відтворення.

У YouTube Music ви можете спільно працювати над списком відтворення та дозволяти іншим користувачам додавати до нього композиції — подібно до того, як ви можете разом редагувати документ Google. Щоб почати, переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено останню версію YouTube Music iPhone, iPadабо Пристрій Android.

Відкрийте YouTube Music і перейдіть на вкладку «Бібліотека», натиснувши кнопку в нижньому правому куті.

Виберіть «Списки відтворення» та створіть новий список відтворення з опцією «Новий список відтворення».

Введіть назву та встановіть для списку відтворення значення «Конфіденційність» на «Для всіх» або «Не в списку». Якщо вибрати «Для всіх», будь-хто може знайти його та отримати доступ до YouTube Music. “Не в списку” обмежує його видимість лише для людей, які мають пряме посилання. Натисніть «Створити», щоб зберегти новий список відтворення.

В оновленому списку торкніться значка меню з трьома крапками праворуч від нового списку відтворення, а потім виберіть «Редагувати список відтворення».

Торкніться опції «Співпраця».

На наступному екрані ввімкніть перемикач «Співробітники можуть додавати пісні та відео».

Під цим перемикачем тепер має бути доступне нове посилання. Щоб запросити когось як співавтора, поділіться з ним цією URL-адресою.

Коли вони відкриють посилання, вони автоматично стануть учасниками та отримають дозвіл додавати до нього пісні, як і будь-який інший звичайний список відтворення.

Ви також можете додати співавторів до наявних списків відтворення за допомогою значка меню з трьома крапками для кожного елемента > меню Редагувати список відтворення. За замовчуванням усі ваші списки відтворення є приватними. Вам доведеться відредагувати спадне меню «Конфіденційність», яке розташоване поруч із кнопкою «Співпраця».

Ці налаштування доступні на веб-сайт YouTube Music, також Етапи в основному залишаються ідентичними. Там перейдіть до розділу «Бібліотека», натисніть кнопку меню списку відтворення з трьома крапками, а потім виберіть «Редагувати список відтворення».

На вкладці «Співпраця» увімкніть перемикач «Співробітники можуть додавати пісні та відео до цього списку відтворення». Натисніть «Готово», щоб зберегти зміни.

Якщо ви не підписалися на YouTube Music, спільні списки відтворення також доступні на Spotify.