Як спробувати ігри з Google Play Instant на Android

Ігри Google Play це програма, яка надає вам ідентифікацію одного гравця для ігор, у які ви граєте на Android. Думайте про це як про еквівалент Game Center для iOS, за винятком того, що він все ще актуальний. Google представила нову функцію для тих, хто користується Google Play Games, під назвою Google Play Instant. Це дозволяє випробувати гру для Android, не встановлюючи її. Наразі ця функція доступна лише для кількох вибраних назв, але незабаром вона буде розширена.

Миттєвий пошук Google Play

Щоб спробувати гри з Google Play Instant, відкрийте додаток Play Ігри Google. Перейдіть на вкладку Arcade, а потім перейдіть до розділу Gameplay Instant. Тут ви можете перегортати назви, які доступні для пробного запуску. Натисніть кнопку відтворення, щоб спробувати гру з.

  Функції iMessage, яких слід уникати з друзями Android Green Bubble

Однак гру не потрібно завантажувати як окрему програму на телефон, вона завантажить деякий вміст із програми Google Play Games, щоб ви могли спробувати її.

Коли гра завантажить достатньо вмісту для пробного запуску, ви зможете грати в неї. Завантаження/запуск ігор може зайняти деякий час, і цей час не залежить від часу, необхідного для завантаження пробного вмісту. Потім ви можете грати в гру, і в кінці рівня, раунду або матчу гра запитає, чи бажаєте ви протестувати гру далі або завантажити гру на свій телефон.

Неясно, чи буде ця функція доступна для платних ігор, але вона повинна бути. З безкоштовними іграми нічого не втрачається, крім невеликої пропускної здатності, коли ви завантажуєте та граєте в них. Видалення гри не здається, ніби ви витратили певну суму грошей.

  Надсилайте iMessages із Windows, Android та інших

Що ще важливіше, у магазині Google Play є проблема з підробленим додатком. Існує багато підроблених програм, які видають себе за великі назви, і Google рідко щось робить із ними. Деякі з них навіть коштують грошей, і користувачі стали їх жертвами. Якби Google зобов’язав підтримувати Instant Play для платних програм, це значною мірою допомогло б обмежити підробку. Користувачі відразу дізнаються, чи була гра, яку вони хотіли купити, справжньою, чи це була погана підробка. Це також може допомогти зменшити відшкодування за програму.

Функція, як це буде потрібно час, щоб здійснити для більшої кількості заголовків і якщо Google вирішить санкціонувати його, навряд чи, як це, ймовірно, буде потрібно ще більше часу, щоб виконати.

  CamFind пропонує чудовий пошук і розпізнавання зображень на Android