Як спостерігати за падінням м’яча в новорічну ніч

| | 0 Comments| 8:58 PM
Categories:

Спостерігати за новорічним м’ячем може бути дуже важливо, тому, якщо ви любите дзвінки в новому році, ви можете транслювати його. Ось різні способи, якими ви зможете це зробити.

YouTube

YouTube – це чудовий спосіб спостерігати за падінням м’яча, не витрачаючи ні копійки на телевізійний потоковий сервіс. Кілька сайтів новин транслюють контент у прямому ефірі, щоб ви могли спостерігати, як падає м’яч. Чи то CNN, ABC News, або CBS News, ці компанії транслюють його щороку, тому ви зможете насолоджуватися ним, не витрачаючи гроші на потоковий сервіс.

YouTube TV

YouTube TV — чудовий вибір для прямих трансляцій, оскільки на ньому є багато каналів на вибір, особливо напередодні Нового року. Для 50 доларів на місяць, ви можете транслювати новорічну ніч Діка Кларка і дивитися, як Райан Сікрест розмовляє з деякими з ваших улюблених виконавців. Якщо це не ваше улюблене, інші канали, такі як CBS і CNN, матимуть більш традиційне шоу, яке ви зможете подивитися.

  Як використовувати Google Assistant зі своїм Roku

Hulu Live TV

Hulu Live TV пропонує лише кілька чудових каналів на вибір 45 доларів на місяць. У ньому є безліч різних варіантів для прямих каналів, які дозволять вам відсвяткувати кінець десятиліття. Ви зможете зустріти новий рік з усіма своїми друзями під час відліку до наступного року.

Слінг телевізор

Sling TV — чудовий вибір для тих, хто хоче заощадити кілька доларів на підписці на пряму трансляцію, але ця знижена ціна коштує вам у варіантах каналів. Слінг регулярно 25 доларів на місяць, але зараз він продається за 15 доларів на місяць. Недоліком є ​​те, що єдиним каналом, який буде транслювати м’яч, буде CNN, але ви можете заощадити гроші, дивлячись зникнення 2019 року.

  Як встановити програму для зустрічі Zoom

AT&T WatchTV

Ще один доступний вибір для вас – AT&T WatchTV, який має ще один тонкий вибір каналів на вибір. Для 15 доларів на місяць, ви отримаєте доступ до розважальних каналів, таких як AMC і TVLand. Він також пропонує CNN як джерело новин, тож ви зможете побачити, як м’яч падає саме тоді, коли це відбувається.

fuboTV

FuboTV є найдорожчим варіантом, коли справа доходить до прямої телетрансляції, але якщо вам потрібен широкий вибір каналів, ви можете вибрати саме його. Ти платиш 60 доларів на місяць і мати доступ до понад 100 каналів, включаючи чимало джерел новин. За допомогою NBC, Fox News, CBS тощо ви можете транслювати будь-який із доступних каналів і спостерігати, як м’яч падає, коли ви зустрічаєте новий рік зі своїми близькими.

  Як видалити вашу особисту інформацію з сайтів People-Finder

Незалежно від того, чи хочете ви отримати потоковий сервіс лише на одну ніч, чи, можливо, ви хочете інвестувати в сервіс на цілий рік, будь-який з цих варіантів, безсумнівно, допоможе зробити новий рік яскравим. Дивіться трансляцію новорічного балу в прямому ефірі з Нью-Йорка та почніть цей наступний рік з усіма людьми, яких ви любите.