techukraine.net iOS Як сортувати пісні за назвою в програмі «Музика» в iOS 10

Як сортувати пісні за назвою в програмі «Музика» в iOS 10

Categories:

У iOS 10 буде програма «Музика» з новим інтерфейсом. З причин, відомих лише Apple, інтерфейс програми «Музика» в минулому неодноразово змінювався, і все це без жодної реальної причини. Єдиний розумний капітальний ремонт відбувся, коли була представлена ​​Apple Music, і додатку потрібно було звільнити місце для цього. У новій програмі «Музика» в iOS 10 більше немає вкладок, але вона все ще дозволяє переглядати треки за виконавцями, альбомами та піснями у вигляді списків. Є лише одна маленька зачіпа; треки, відсортовані в ‘Song’, згруповані за виконавцями. Це означає, що вся ваша колекція пісень Тейлор Свіфт буде згрупованою раніше, ніж будь-що інше. Хороша новина полягає в тому, що ви все ще можете сортувати їх за назвою, тобто за алфавітом. Ось як.

  SwiftKey надходить на iOS у програмі Notes, яка синхронізується з Evernote

Відкрийте програму Налаштування та прокрутіть униз до програми Музика. У налаштуваннях програми ви знайдете «Сортувати пісні та альбоми» в розділі «Бібліотека». За замовчуванням для нього встановлено значення «За виконавцем», але якщо змінити його на «За назвою», вони будуть відсортовані в алфавітному порядку.

Єдиним недоліком цього є те, що параметри сортування для альбомів і пісень були згруповані разом. Цілком можливо, насправді дуже ймовірно, що користувачі віддадуть перевагу сортувати альбоми за виконавцем, а пісні — за назвою. У iOS 9 цей параметр сортування існував лише для альбомів, а пісні за замовчуванням сортувалися за назвою.

Інші зміни в програмі Музика включають повне видалення вкладок. Якщо ви хочете переглянути треки за одним із варіантів сортування, наприклад, за виконавцем, альбомом чи піснями, ви можете зробити це зі списку параметрів у самій верхній частині програми. Вкладка “Списки відтворення” також зникла й замінена опцією списку.

  GBA4iOS 2.0 пропонує підтримку iPad, синхронізацію Dropbox і новий інтерфейс користувача для iOS 7

Параметр сортування «Відео», «Жанри», «Збірники» та «Композитори» прихований за замовчуванням. Якщо ви хочете ввімкнути його, торкніться кнопки «Редагувати» у самому верху та виберіть список, який потрібно ввімкнути. Тут також можна приховати деякі списки за замовчуванням, наприклад, альбоми або список завантаженої музики, якщо ви не використовуєте їх часто. Ви можете змінити порядок списків, перетягнувши їх.