Як слухати статті в Safari на вашому iPhone або iPad

| | 0 Comments| 2:15 PM
Categories:

Зосередьтеся на більш важливих завданнях, поки Siri читає за вас статті.

Ключові висновки

 • Функція Safari «Слухати сторінку» дозволяє вам слухати статті на ходу, полегшуючи пошук часу для читання веб-вмісту.
 • Щоб скористатися цією функцією, переконайтеся, що веб-сайт сумісний із Safari Reader View, що позначено піктограмою документа в адресному рядку.
 • Торкніться значка Aa і виберіть «Прослухати сторінку», щоб отримати доступ до елементів керування відтворенням, як-от призупинення або зміна швидкості мовлення. Або скажіть: «Привіт, Сірі, прочитай це!» коли ви перебуваєте на підтримуваній веб-сторінці.

Якщо вам часто важко знайти час для читання статей в Інтернеті, функція «Слухати сторінку» Safari в iOS 17 може стати відповіддю. Тепер ви можете слухати статті, коли ви в дорозі, і ось як цим користуватися.

  25 найкращих подарунків до Дня матері для вашої технічно підкованої мами на будь-який бюджет

Як використовувати функцію прослуховування сторінки Safari на iPhone або iPad

Щоб функція «Слухати сторінку» працювала, вам потрібен веб-сайт, чий вміст ви хочете прочитати, щоб він був сумісний із режимом читання в Safari. Простий спосіб дізнатися, чи підтримує веб-сторінка режим Reader View, — це знайти піктограму документа в лівій частині адресного рядка, яка миттєво з’являється, коли ви завантажуєте сторінку.

Якщо доступно, ви можете виконати наведені нижче дії, щоб скористатися функцією прослуховування сторінки Safari.

 • Запустіть Safari та відкрийте статтю, яку Siri має прочитати.
 • Торкніться піктограми Aa в адресному рядку та виберіть у спливаючому меню опцію «Прослухати сторінку».
 • Тепер Siri почне читати статтю, і в адресному рядку з’явиться піктограма динаміка, яка вказує на це.
 • Торкніться піктограми динаміка та виберіть Listening Controls у спливаючому меню, щоб відкрити параметри керування.
 • У цьому спливаючому вікні ви можете призупинити/відновити відтворення, перейти до наступного речення, повернутися до попереднього речення, змінити швидкість розмови Siri та завершити сеанс прослуховування.
 •   10 найкращих електронних і SMS-платформ Shopify для маркетингових кампаній

  iOS також розміщує елементи керування відтворенням на екрані блокування для швидкого та легкого доступу. І якщо вам не подобається голос озвученого вмісту, ви можете змінити його, просто змінивши голос Siri на своєму iPhone.

  Крім того, ви можете попросити Siri прочитати статтю за вас, коли у вас буде відкрита підтримувана веб-сторінка, сказавши: «Привіт, Siri, прочитай це!» або «Привіт, Сірі, я хочу послухати цю сторінку». Коли Siri почне читати, ви зможете отримати доступ і використовувати елементи керування прослуховуванням, як ми згадували вище.

  Siri може читати статті, коли ви в дорозі

  Можливість прослуховування веб-сторінки є чудовим доповненням до Safari. Функція працює досить добре, і Siri вдається читати вміст у спосіб, який легко зрозуміти. Це ідеально, коли ви хочете наздогнати веб-контент без рук; ви можете використовувати його з користю під час водіння.

    Чи варто наймати віддаленого розробника чи ні?