Як слухати подкасти на iPhone, iPad або Android

Хтось нещодавно рекомендував вам послухати подкаст? Якщо ваша відповідь була: “Що таке подкаст?” у нас є відповідь і багато іншого! Ось прискорений курс про подкасти та як ви можете слухати їх на своєму смартфоні.

Що таке подкаст?

Подумайте про подкасти як про інтернет-радіо чи аудіосеріал. Це шоу, які регулярно випускають нові епізоди, які ви можете слухати через додаток на своєму телефоні.

Як і блоги, подкасти (переважно) також вільно розміщуються на власних веб-сайтах. Хоча це чудово підходить для незалежних творців, це може змусити подкасти заплутати тих, хто вперше слухає.

Ви можете знайти той самий подкаст у сотнях програм і веб-сайтів для подкастів. Однак деякі з них є ексклюзивними для певних платформ (наприклад, Spotify) або програм.

У цій статті ми розглянемо подкасти, які вільно доступні як RSS-канали і які ви можете слухати в будь-якому додатку для подкастів.

Щоб почати слухати, все, що вам потрібно, це програма для подкастів. Знайдіть потрібний подкаст, підпишіться на нього, і програма автоматично завантажуватиме нові серії у фоновому режимі.

Торкніться кнопки «Відтворити», щоб прослухати епізод.

Як керувати подкастами на iPhone та iPad

Якщо у вас є iPhone або iPad, ви можете використовувати вбудований Програма «Подкасти». щоб почати. Після того, як ви опануєте це, ви можете перейти до більш багатофункціональної сторонньої програми для подкастів (про яку ми розглянемо нижче).

Підпишіться на подкасти та завантажуйте їх у програмі Podcasts

Відкрийте Програма «Подкасти». на вашому iPhone або iPad. Торкніться вкладки «Огляд», щоб знайти нові подкасти, які можуть вам сподобатися.

Якщо ви вже маєте на увазі підкаст або його хтось порекомендував вам, торкніться вкладки «Пошук», а потім введіть назву подкасту.

Коли ви знайдете потрібний подкаст, торкніться його.

Далі ви побачите опис подкасту та список епізодів. Вам не потрібно підписуватися на подкаст, щоб відтворити епізод або додати кілька до бібліотеки.

  Напишіть нотатки та синхронізуйте їх із Dropbox або Google Drive [Android]

Торкніться серії, щоб відтворити її, або торкніться знака плюс (+) поруч із серією, щоб додати її до бібліотеки. Ви можете зробити це протягом кількох подкастів, поки не зрозумієте, що вам подобається.

Щоб підписатися на подкаст, просто натисніть «Підписатися». Програма «Подкасти» відображатиме нові епізоди в розділі «Слухати зараз». Нові серії подкастів, на які ви підписалися, завантажуються автоматично у фоновому режимі.

Торкніться

Якщо ви хочете завантажити певний епізод, торкніться знака плюс (+) поруч із серією, щоб додати його до своєї бібліотеки. Подібно до програми Apple Music, з’являється значок Завантажити; торкніться його, щоб зберегти серію на телефоні чи планшеті.

Відтворюйте та видаляйте подкасти в програмі Podcasts

Після того, як ви підписалися на кілька подкастів або додасте епізоди до своєї бібліотеки, настав час почати їх слухати.

Торкніться вкладки «Слухати зараз». Тут ви бачите всі останні серії подкастів, на які ви підписалися. Торкніться подкасту, щоб відтворити останній епізод, або натисніть кнопку «Епізоди» під подкастом, щоб переглянути всі доступні епізоди в черзі.

Після початку подкасту ви можете натиснути панель «Зараз відтворюється», щоб відкрити екран відтворення.

Тут ви можете пропускати, змінювати швидкість подкасту тощо.

Додаток Podcasts також має функцію черги. Якщо ви знаєте, який епізод хочете відтворити наступним, торкніться кнопки «Меню», а потім торкніться «Відтворити далі» або «Відтворити пізніше» на аркуші «Поділитися».

Торкніться

На екрані «Зараз грає» ви можете провести пальцем вгору, щоб відкрити таймер сну, показати нотатки, розділи та розділ «Далі грати». Тут ви можете керувати чергою. Використовуйте значки ручки, щоб змінити порядок майбутніх епізодів.

Щоб керувати завантаженими епізодами, перейдіть на вкладку «Бібліотека», а потім натисніть «Завантажені епізоди».

Торкніться

Щоб видалити епізод, проведіть по ньому пальцем ліворуч, а потім натисніть «Видалити».

Торкніться

Щоб скасувати підписку на подкаст, відкрийте сторінку подкастів і торкніться кнопки «Меню».

  Як відредагувати розташування програмних клавіш на Android

Торкніться «Скасувати підписку» на аркуші спільного доступу.

Торкніться

Альтернативні програми для подкастів для iPhone та iPad

The

Є багато чудових програм для подкастів, які ви можете використовувати на своєму iPhone або iPad. Найкращий для вас залежить від ваших потреб і смаку. Як і наш рідний сайт, ми рекомендуємо Хмарно. Він простий у використанні, але має потужні функції.

Якщо вам потрібен кросплатформний додаток, ми рекомендуємо Кишенькові зліпки. Ви також можете слухати подкасти на своєму Mac, якщо на ньому працює macOS Catalina.

Як слухати подкасти на Android

На жаль, для Android немає вбудованої програми для подкастів. Програма Пошук Google має вбудовану функцію «Подкасти», яка дозволяє підписатися та слухати подкасти. Ви також можете завантажити Програма Google Podcasts якщо ви хочете мати більш згуртовану структуру.

Однак, якщо ви збираєтеся завантажити програму для подкастів із Play Store, ми рекомендуємо вам скористатися Кишенькові зліпки. Це існує протягом багатьох років, і більшість функцій тепер доступні безкоштовно.

Pocket Casts має багатий каталог подкастів і простий у використанні інтерфейс. Він також включає такі функції, як видалення тиші, збільшення гучності та керування списками відтворення (які ви можете налаштувати).

Як керувати подкастами на Pocket Casts

Після встановлення програми Pocket Casts перейдіть до розділу «Відкрийте для себе» та перегляньте. Торкніться «Пошук подкастів» у верхній частині екрана, якщо ви хочете шукати певний подкаст.

Торкніться

Торкніться кнопки «Відтворити» біля будь-якого епізоду подкасту, який ви хочете прослухати.

Торкніться значка

Коли ви знайдете потрібний подкаст, натисніть «Підписатися», щоб додати його на вкладку «Подкасти».

Торкніться

На відміну від інших клієнтів подкастів, Pocket Casts не завантажує нові епізоди подкастів автоматично у фоновому режимі.

Щоб увімкнути цю функцію, перейдіть на вкладку «Профіль» і торкніться значка «Налаштування».

У списку, що з’явиться, натисніть «Автозавантаження».

Торкніться

Увімкніть опцію «Нові епізоди», і Pocket Casts тепер автоматично завантажуватимуть нові епізоди з ваших підписок у фоновому режимі.

Перемикач

Якщо ви хочете самостійно керувати своїми завантаженнями, перейдіть до будь-якого подкасту, а потім торкніться назви епізоду, щоб переглянути детальний перегляд. Тут ви можете натиснути кнопку Завантажити, щоб зберегти окремий епізод.

  Як перейти на iOS з пристрою Android за допомогою програми Apple

Відтворюйте та видаляйте подкасти в Pocket Casts

Після налаштування підписки перейдіть на вкладку «Подкасти». Тут ви бачите сітку подкастів, на які ви підписалися. Торкніться подкасту, щоб переглянути всі доступні серії.

Торкніться кнопки «Відтворити», щоб почати відтворення.

Панель «Зараз відтворюється» з’являється у нижній частині екрана; торкніться його, щоб розгорнути елементи керування відтворенням.

Тут ви можете керувати ефектами відтворення, встановити таймер, переглядати нотатки шоу тощо.

Pocket Casts також має функцію зоряної черги. Коли ви побачите епізод, який хочете зіграти наступним, торкніться його, щоб перейти до детального перегляду, а потім натисніть «Далі». Ви можете зробити це для кількох епізодів.

Торкніться

Поверніться до екрана «Зараз грає», а потім проведіть пальцем вгору, щоб побачити чергу «Далі». Тут ви можете використовувати значки ручки, щоб змінити порядок, або торкнутися «Очистити чергу», щоб видалити всі майбутні епізоди. Проведіть пальцем ліворуч, щоб видалити окремий епізод із черги.

Проведіть пальцем вгору, щоб змінити порядок, або торкніться

Щоб керувати завантаженими епізодами, торкніться вкладки «Профіль», а потім натисніть «Завантаження».

Торкніться

Проведіть пальцем ліворуч по завантаженому епізоду, а потім натисніть кнопку Видалити, щоб видалити його.

Ви також можете натиснути кнопку «Меню» та перейти до розділу «Керування завантаженими файлами», щоб видалити всі невідтворені, відтворені або відтворені епізоди.

Торкніться

Після того, як ви виберете епізоди, які хочете видалити, прокрутіть униз і торкніться «Видалити X епізодів», де «X» — кількість вибраних вами епізодів.

Торкніться

Щоб скасувати підписку на подкаст, відкрийте його сторінку та торкніться зеленої галочки. У спливаючому вікні, що з’явиться, натисніть «Скасувати підписку», щоб підтвердити.

Альтернативні програми для подкастів для Android

На додаток до програми Google Podcasts ви також можете спробувати Підкаст Addict. Цей універсальний клієнт для подкастів також містить прямі трансляції, канали SoundCloud, трансляцію Twitch тощо. The Spotify і TuneIn Radio додатки також мають подкасти.

Щоб отримати ще більше можливостей, перегляньте наш список найкращих програм для подкастів для Android.