Як скоротити завдання SEO наполовину за допомогою Semrush Automation

Categories:

Дізнайтеся про інструменти та процеси SEO на Semrush, які допоможуть вам створити надійний, але простий процес автоматизації SEO для вашого малого бізнесу, веб-контенту, PPC або маркетингових ініціатив.

Пошукова оптимізація (SEO) — це розуміння того, як такі великі пошукові системи, як Google, Bing, Yandex, Yahoo тощо, здійснюють пошук і представляють вміст громадськості.

Тут ви проводите онлайн-дослідження, щоб дослідити популярні та ефективні ключові слова. Потім ви переходите до створення контенту, оновлення контенту, створення зворотних посилань, залучення до соціальних мереж і сотні інших речей.

Часто експерти з оптимізації пошукових систем виявляють, що до того часу, коли вони виводять свій вміст на ринок, значення ключового слова значно падає. Це відбувається через те, що ручна робота, пов’язана з пошуковою оптимізацією, займає багато часу, перш ніж ви зможете реалізувати стратегію.

Як щодо повністю автоматизованого рішення для оптимізації пошукових систем, у якому одним натисканням кнопки все виконується від розробки стратегії до впровадження пошукової оптимізації?

Можливо, ви не зможете автоматизувати все в один клік. Тим не менш, ви можете автоматизувати багато чого порівняно з вашим поточним ручним процесом SEO за допомогою набору інструментів Semrush SEO для малого бізнесу та цифрових маркетологів.

SEO повторюється, нудно і займає багато часу

У звичайній системі оптимізації пошукових систем ось що ви робите протягом робочого дня:

 • Використовуйте сторонню веб-програму, як-от Google Trend або будь-яку іншу, щоб досліджувати популярні ключові слова.
 • Шукайте ключове слово в Google або Bing, щоб знайти найпопулярніші результати пошуку, пов’язані з таким вмістом, як блоги, інфографіка, прес-релізи (PR), відео, онлайн-курси тощо.
 • Тепер ви сидите з творцем контенту, щоб створити схему вмісту.
 • Ви надсилаєте схему на затвердження, і після схвалення починаєте створювати вміст, зв’язавшись із творцем вмісту.
 • Знову ж таки, ви надсилаєте вміст, як-от блоги, відео чи інфографіку, редактору сайту або клієнту для затвердження.
 • Після цього ви публікуєте вміст і починаєте його рекламувати в соціальних мережах.
 • Крім того, ви вирушаєте на місію створити сотні зворотних посилань на ваш оригінальний вміст, щоб підвищити ефективність вмісту.
 • Не кажучи вже про те, щодня слідкуйте за вмістом, щоб рейтинг підвищувався чи знижувався, а також використовуйте більше SEO, щоб підвищити вміст, якщо рейтинг падає.
  Виправити проблему, коли контролер PS4 не підключається до консолі

Це дуже багато ручної роботи, яку ви виконуєте для всіх ключових слів протягом року. Це не ефективна система. Вам потрібна автоматизація, щоб усунути ручну роботу від SEO, зробити SEO роботу бездоганною та інвестувати менше в нудну роботу, а більше в продажі.

Що таке автоматизація в SEO?

Автоматизація SEO – це процес автоматизації ручних і повторюваних завдань SEO. Інакше це можна назвати фабричною лінійкою або спрощеним робочим процесом для вашої маркетингової стратегії SEO.

Автоматизація SEO є дуже корисною для SEO-агентств, цифрових маркетологів і компаній, які самостійно здійснюють SEO. Наприклад, ви можете аналізувати масові ключові слова безпосередньо з електронної таблиці або документа проекту за допомогою інтеграції Zappier із Semrush.

Більше того, за допомогою програми Semrush Content Outline Builder можна автоматично створити сотні структур вмісту за кілька хвилин. І список продовжується!

Завдяки автоматизації SEO ви можете публікувати вміст швидше, ніж ваші конкурентні агентства та компанії. Таким чином, ви насолоджуєтеся органічним трафіком до свого блогу, електронної комерції, платформи дропшиппінгу, ринку онлайн-курсів тощо, веб-сайтів раніше, ніж ваші конкуренти.

Які завдання SEO можна автоматизувати?

За допомогою Semrush можна автоматизувати майже будь-яке завдання в конвеєрі SEO, яке не потребує творчої участі та участі людей у ​​прийнятті рішень.

Однак вам може знадобитися навчитися створювати сценарії розширеної автоматизації за допомогою Semrush і Python. Крім того, існують інструменти If This Then That (IFTTT) для умовного програмування, наприклад Zapier. Однак нижче ви знайдете завдання SEO, які можна автоматизувати сьогодні:

 • Огляд ключових слів і аналіз виявлення ключових слів
 • Позиція ключового слова або аналіз рейтингу
 • Відвідування або сканування веб-сайтів роботами пошукових систем
 • Автоматичний моніторинг зворотних посилань, згадок брендів тощо.
 • Аудит якості профілю зворотного посилання
 • Створення звітів про ефективність SEO
 • Аналіз файлу журналу
 • Масове створення SEO заголовків і метаописів
 • Масове створення короткого контенту зі зворотними посиланнями та розміщення його в Інтернеті
 • Аналіз наміру ключового слова
  7 ідей технічних розіграшів для вечірки на Хелловін

Що таке автоматизація Semrush?

Semrush — це відомий інструментарій SEO. Він поставляється з багатьма функціями автоматизації для SEO-маркетологів.

Майже всі інструменти SEO, які доступні у вашому пакеті підписки Semrush, сумісні з автоматизацією. Це означає, що ви можете використовувати вбудовані функції інструментів SEO Semrush для автоматизації масових досліджень.

Крім того, ви можете інтегрувати функції Semrush з іншими бізнес-інструментами за допомогою сторонніх інструментів інтеграції, таких як Zaprier або IFTTT. Таким чином, вам просто потрібно доручити кільком SEO-маркетологам керувати великим SEO-агентством або проектом SEO для просування брендів і продуктів.

У Semrush є багато можливостей автоматизації. Знайдіть нижче найбільш поширену та легку автоматизацію Semrush, якою ви можете скористатися прямо зараз:

#1. Автоматизований аудит сайту

Необхідно бути в курсі всіх технічних проблем SEO. Іноді сканер Пошуку Google може неефективно просканувати вашу статтю чи сторінку з вмістом, створюючи багато проблем у подальшому. Отже, вам потрібно інвестувати в кількох маркетологів SEO, щоб знайти та усунути такі проблеми.

Однак, автоматизувавши процес технічного аудиту, ви можете самостійно виявити проблеми. І саме це робить інструмент Semrush Site Audit.

Створіть сайт або скануйте сторінку за допомогою інструмента. Інструмент надасть вам низку ідей. Наразі він перевіряє понад 130 факторів. Дізнавшись про проблеми зі скануванням сайту, ви можете негайно вирішити проблеми з кодом сторінки чи індексуванням.

#2. Автоматичне відстеження позиції ключового слова

Інструмент відстеження позиції Semrush допомагає вам відстежувати позицію та рейтинг ключових слів, за якими зазвичай позиціонується ваш сайт. Будь-які ознаки зниження рейтингу допоможуть вам створити стратегію якнайшвидшого оновлення вмісту, щоб повернутися на вершину пошукової системи Google.

Кредит зображення: Semrush

Маркетологи з оптимізації пошукових систем можуть також планувати звіти про відстеження позиції ключових слів, які надсилатимуться безпосередньо в електронну скриньку менеджерів із оптимізації пошукових систем щотижня, щомісяця тощо.

Інструмент Semrush Backlink Audit може автоматично відстежувати зворотні посилання на ваші веб-сайти, цільові сторінки, сторінки вмісту тощо зі сторонніх веб-сайтів. Ви можете встановити різні показники якості зворотних посилань на інструменті та розпочати проект моніторингу.

Кредит зображення: Semrush

Інструмент постійно перевіряє якість зворотного посилання. Коли кількість токсичних зворотних посилань перевищує раніше встановлений поріг, ви можете отримати звіт або сповіщення електронною поштою. Таким чином, ви можете доручити своїм SEO-маркетологам почати видаляти токсичні зворотні посилання.

  Скільки людей мають Netflix?

#4. Автоматично аналізуйте файли журналу

Аналіз файлів журналу та розуміння проблем із сайтом може покращити продуктивність сайту. Однак це повторюване та ручне завдання.

Кредит зображення: Semrush

Завдяки інструменту Log File Analyzer від Semrush тепер ви можете повністю автоматизувати вищевказаний процес, щоб миттєво знаходити відповіді на такі запитання:

 • Які помилки сайту виявив інструмент сканування?
 • Яка сторінка вашого веб-сайту не отримала веб-сканер Google після публікації вмісту?
 • Чи економічно ви витрачаєте бюджет сканування?
 • Які сторінки вашого веб-сайту отримали найбільше сканувань?
 • Який процес керування скануванням Googlebot?

#5. Автоматизація звітів SEO

Для агентства цифрового маркетингу створювати щомісячні чи щотижневі звіти про пошукову оптимізацію для клієнтів – справжня проблема. Подібним чином у бізнесі ви можете виявити, що вся команда SEO шукає звіти SEO за підсумками місяця в кінці місяця, коли вони повинні досліджувати стратегії ранжування в пошукових системах.

Завдяки інструменту SEO Reports від Semrush ваша команда SEO може створювати професійні звіти SEO автоматично за кілька хвилин. Звіт може містити такі показники:

 • Органічні позиції пошуку за ключовими словами
 • Щомісячні звіти про SEO
 • Повний звіт для зворотних посилань
 • Повний звіт про аудит сайту
 • Щомісячний аналіз і порівняльний аналіз конкурентів
 • Повний звіт про проблеми сайту в результаті аудиту сайту

Підведенню

Ви можете подумати, що SEO не підходить для автоматизації, але ви будете здивовані, дізнавшись, що Semrush має набір інструментів SEO, спрямованих на автоматизацію.

Усе, що вам потрібно зробити, це використати вищезазначені інструменти у вашому пакеті Semrush, щоб автоматизувати більшість завдань, які успішні та високоприбуткові SEO агентства не виконують вручну.

Ви також можете дізнатися про інструмент Semrush SEO Writing Assistant, інструмент Semrush .Trends для дослідження маркетингової стратегії.