Як скопіювати файл у кілька папок у Windows 10

Перетягування робить неймовірно легким копіювання або переміщення файлів і папок. Якщо вам потрібно скопіювати файл до кількох папок, ви можете, утримуючи клавішу Ctrl, перетягнути файл або папку до кожної папки, до якої потрібно скопіювати. Це займає багато часу, оскільки вам все одно доведеться перекидати файл до кожної окремої папки, до якої потрібно скопіювати файл (або папку). Якщо вам потрібно скопіювати файл до кількох папок і є багато папок, до яких потрібно скопіювати файл, ви можете використовувати пакетний файл і зробити все за один раз.

Якщо вам потрібно скопіювати кілька файлів в одну папку, скористайтеся цією невеликою хитрістю, яка дозволяє надсилати файли в папку з контекстного меню.

Скопіюйте файл у декілька папок

Цей пакетний сценарій має одне обмеження; папки, які ви копіюєте файл, мають бути в одній папці. Це не спрацює, якщо всі папки знаходяться в різних місцях.

Відкрийте Блокнот і вставте в нього наступне. Вам потрібно буде внести зміни в цей сценарій, перш ніж ви зможете його зберегти.

@echo off
for /D %%a in ("path-to-folder*.*") do xcopy /y /d path-to-filefile.FileExt "%%a"

Перше редагування, яке потрібно внести, це цей шлях («шлях до папки*.*»). Змініть цей шлях на шлях до папки, у якій є інші папки. Наприклад, припустимо, що у вас є папка під назвою «Ігри», а всередині три папки з іменами 1, 2 і 3. У цьому випадку вам потрібно ввести повний шлях до папки «Ігри». Залиште *.* в кінці і не видаляйте дужок чи лапок.

Друге редагування, яке вам потрібно зробити, це шлях шлях до файлу.FileExt. Замініть його шляхом до файлу, який потрібно скопіювати в інші папки. Включіть назву файлу та його розширення. Якщо в шляху або в імені файлу є пробіли, візьміть його в подвійні лапки.

Збережіть файл Блокнота з розширенням BAT і запустіть його. Файл буде скопійовано в усі підпапки.

Приклад

Ось як виглядає код після того, як я відредагував його, щоб скопіювати файл з іменем MyFile.txt, розташований за адресою C:UsersfatiwDesktopTest, у всі підпапки в C:UsersfatiwDesktopNewfolder.

@echo off
for /D %%a in ("C:UsersfatiwDesktopNewfolder*.*") do xcopy /y /d C:UsersfatiwDesktopTestMyFile.txt "%%a"

Якщо ви не хочете використовувати пакетний сценарій, ви можете використовувати цей самий фрагмент коду з незначними змінами та запустити його безпосередньо в командному рядку. Відредагований код виглядає так;

for /D %a in ("c:path-to-folder*.*") do xcopy /y /d c:testfile.FileExt "%a"

Ми внесли в нього лише дві зміни; @echo off було видалено, а один із знаків % видалено. Вам все одно потрібно буде відредагувати команду та додати шляхи до файлу та папок, але за допомогою командного рядка ви також зможете побачити прогрес.