Як скопіювати та вставити на Chromebook

Ключові висновки

 • Легко копіюйте та вставляйте текст за допомогою Ctrl + C і Ctrl + V або клацання правою кнопкою миші. Не ускладнювати!
 • Потрібно скопіювати файли чи папки? Натисніть Ctrl + C, щоб скопіювати, і Ctrl + V, щоб вставити. Легко!
 • Хочете отримати доступ до історії буфера обміну? Скористайтеся клавішею пошуку + V, щоб переглянути останні п’ять скопійованих елементів.

Якщо ви використовуєте Chromebook з іншої платформи, ви можете запитати, як скопіювати та вставити. На щастя, це легко зробити.

Копіювання та вставлення тексту

Текст – це найпоширеніша річ, яку вам потрібно буде скопіювати та вставити. Отже, давайте подивимося, як ви можете це зробити.

Використання клавіатури або сенсорної панелі

 • Клацніть і перетягніть курсор, щоб виділити текст, який потрібно скопіювати від початкового слова до останнього. Ви також можете двічі клацнути слово, щоб вибрати його, або тричі клацнути, щоб виділити цілий абзац.
 • Тепер натисніть Ctrl + C, щоб скопіювати, або Ctrl + X, щоб вирізати. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші та вибрати Копіювати/Вирізати.
 • Клацніть один раз у місці, куди потрібно вставити текст, і натисніть Ctrl + V або клацніть правою кнопкою миші та виберіть «Вставити». Якщо ви хочете вставити без форматування, натисніть Ctrl + Shift + V. Або клацніть правою кнопкою миші та виберіть «Вставити як звичайний текст» або «Вставити без форматування».
 •   Виправити Kodi Cannot Connect to Network Server

  Використання сенсорного екрану

  Метод на сенсорному екрані подібний до методу на сенсорній панелі. Ви можете виконати такі дії на сенсорному екрані:

  Тривале натискання або подвійне торкання > Вибрати текст > Тривале натискання > Копіювати > Тривале натискання > Вставити

  Копіювання та вставлення файлів і папок

  Ви також можете копіювати та вставляти файли чи папки за допомогою клавіатури та миші.

  Використання клавіатури

 • Натисніть на файл або папку, які потрібно скопіювати. Якщо ви хочете вибрати всі файли, натисніть Ctrl + A. Щоб вибрати окремі, натисніть Ctrl і клацніть ці файли та папки. Ви також можете натиснути Shift і вибрати кілька послідовних файлів, клацнувши перший і останній.
 • Зробивши виділення, натисніть Ctrl + C, щоб скопіювати, або Ctrl + X, щоб вирізати (перемістити).
 • Перейдіть до місця, куди потрібно вставити щойно скопійований файл або папку.
 • Опинившись там, натисніть Ctrl + V, щоб вставити.
 •   Як створити та керувати змістом у Microsoft Word

  Якщо ви хочете скопіювати назву файлу, клацніть файл і натисніть Ctrl + Enter. Тепер ви можете скопіювати назву файлу з розширенням або без нього.

  Використання сенсорної панелі або миші

 • Клацніть файл або папку правою кнопкою миші.
 • Виберіть Копіювати, щоб створити копію файлу, або Вирізати, щоб перемістити файл.
 • Перейдіть до потрібного пункту призначення та клацніть правою кнопкою миші будь-де у вільному місці.
 • Натисніть «Вставити», щоб скопіювати/перемістити елемент.
 • Якщо ви хочете скопіювати ім’я файлу, клацніть файл правою кнопкою миші та виберіть Перейменувати. Коли ім’я файлу буде виділено, клацніть правою кнопкою миші на тексті та виберіть Копіювати або Вирізати. Тепер ви можете вставити текст у будь-яке місце.

  Використання сенсорного екрану

  Етапи використання сенсорного екрана майже такі ж, як і для сенсорної панелі. Єдина відмінність полягає в тому, як ви потрапляєте в контекстне меню. Ви можете зробити це, утримуючи файл або папку, а потім у вільному місці в місці призначення. Отже, процес буде таким:

    Як увімкнути індикатори конфіденційності на вашому Chromebook

  Тривале натискання > Копіювати/Вирізати > Тривале натискання > Вставити

  Основні дії для копіювання та вставлення такі ж, як і вище. Єдині відмінності, на які слід звернути увагу:

  • Коли ви клацаєте посилання правою кнопкою миші, ви отримуєте параметри Копіювати адресу посилання, Копіювати текст або Копіювати посилання для виділення, що дозволяє поділитися сторінкою, де ви знайшли посилання. Процес обклеювання такий же.
  • Для зображень ви отримуєте опцію Копіювати зображення, яка захоплює саме зображення, або Копіювати адресу зображення, яка копіює його адресу посилання. Параметри аналогічні для відео.

  Доступ до п’яти останніх скопійованих елементів у буфері обміну

  Чудовий маленький трюк полягає в тому, щоб переглянути останні п’ять елементів, які ви скопіювали в буфер обміну, натиснувши клавішу пошуку + V. Потім ви можете вставити будь-який із цих п’яти елементів за допомогою згаданих вище комбінацій клавіш.

  Як працює функція копіювання та вставлення Chromebook?

  Google прагне спростити роботу з ПК за допомогою ОС Chrome. Його функція копіювання та вставки займає високе місце порівняно з іншими ОС. Крім того, Chromebook є універсальним і простим у використанні для щоденних користувачів.

  Отже, скористайтеся всіма можливостями Chromebook за допомогою цих корисних методів копіювання та вставлення даних.