Як скопіювати сторінку в Microsoft Word

| | 0 Comments| 9:29 AM
Categories:

Існує багато причин, чому ви можете захотіти дублювати сторінку в документі Microsoft Word, особливо якщо ви створюєте шаблон. Це досить простий процес, тому ось як це зробити.

Вставлення порожньої сторінки або розриву сторінки в Microsoft Word

Якщо ви хочете вставити лише порожню сторінку, а не скопіювати наявну, ви можете натиснути вкладку «Вставити» на панелі стрічки, а потім вибрати «Порожня сторінка», щоб додати її.

«Порожня сторінка» в Microsoft Word, щоб вставити нову порожню сторінку до документа» width=”640″ height=”352″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);” onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”>

Якщо ви хочете розділити наявний документ, замість нього можна вставити розрив сторінки. Це перенесе будь-який вміст під розривом на нову сторінку.

Для цього помістіть курсор документа в положення, щоб створити розрив. На вкладці «Вставка» натисніть кнопку «Розрив сторінки».

Якщо це приховано, натисніть кнопку в розділі «Сторінки», щоб знайти його.

Копіювання сторінки в односторінковому документі

  Найкращі програми та веб-сайти для відстеження COVID-19

Немає однокнопного рішення, щоб скопіювати сторінку, як наприклад, у документ Microsoft Word. Спочатку вам потрібно буде скопіювати вміст вашої першої сторінки, створити нову сторінку, а потім вставити вміст оригінальної сторінки на нову сторінку.

Якщо ви робите це на односторінковому документі, у вас буде кілька додаткових опцій, які допоможуть вам, зокрема додаткові команди клавіатури.

Копіювати вміст сторінки

Спочатку виберіть вміст своєї сторінки. Ви можете зробити це вручну за допомогою миші або натиснувши Ctrl+A, щоб вибрати все на сторінці.

Далі вам потрібно буде скопіювати вміст вашої сторінки. Натисніть Ctrl+C на клавіатурі або клацніть правою кнопкою миші вибраний вміст і замість цього натисніть «Копіювати».

Вставте нову сторінку та вставте

З вмістом вашого односторінкового документа Word у буфері обміну тепер вам потрібно буде вставити нову сторінку, перш ніж вставляти вміст. Після цього ви створите дві сторінки, що повторюються.

  Чому Wi-Fi використовує ту ж частоту, що і мікрохвильові печі?

Щоб почати, натисніть кнопку «Порожня сторінка», яка знаходиться на вкладці «Вставка» на панелі стрічки. Якщо курсор вашого документа не переміщається на нову сторінку автоматично, прокрутіть униз і клацніть на ньому.

На порожній сторінці натисніть Ctrl+V на клавіатурі, щоб вставити вміст першої сторінки в другий документ. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші та натиснути одну з опцій «Вставити».

Якщо ви хочете зберегти те саме форматування, натисніть кнопку Зберегти вихідне форматування.

Скопійований вміст сторінки буде вставлено в нову сторінку, фактично дублюючи її.

Дублювання сторінок у багатосторінкових документах

Процес дублювання сторінок у багатосторінкових документах дуже схожий, але вам потрібно знати, де знаходиться курсор документа, перш ніж вставляти нову сторінку.

Як і у випадку з односторінковими документами, спочатку потрібно скопіювати вміст сторінки, яку ви хочете скопіювати. Однак ви не зможете використовувати команду Ctrl+A для виділення вмісту, оскільки це виділить все у вашому документі Word.

  Передавайте відео для пісень у вашій бібліотеці iTunes на Chromecast

Замість цього вам потрібно буде використовувати курсор миші, щоб вибрати вміст однієї сторінки. Помістіть курсор документа на початок сторінки, а потім перетягніть його вниз.

Зупиніться, коли дійдете до кінця сторінки.

Скопіюйте вміст сторінки (Ctrl+C або клацніть правою кнопкою миші > Копіювати), перш ніж перемістити курсор документа на місце, щоб ви могли створити нову сторінку під ним.

Вставте свою сторінку (Вставка > Порожня сторінка), перш ніж вставити вміст на цю сторінку (Ctrl+V або клацніть правою кнопкою миші > Зберегти вихідне форматування).

Окрема сторінка буде продубльована, створюючи точну копію оригінальної сторінки.