Як скинути Face ID на iPhone

Пристрої iPhone, які підтримують Face ID, попросять вас налаштувати його під час першого налаштування телефону. Ви завжди можете налаштувати його пізніше, якщо хочете. Face ID, налаштований, завжди можна скинути. Ви можете видалити Face ID або налаштувати його знову, якщо ви змінили свій зовнішній вигляд.

скинути Face ID на iPhone

Скинути Face ID на iPhone

Ви можете будь-коли скинути Face ID на своєму iPhone. Якщо він повільний, його скидання може зробити його швидшим. Як правило, він здатний розпізнати людину в окулярах і без них, навіть якщо не було налаштовано повторну появу. Тим не менш, якщо ви почали носити окуляри, пофарбували волосся, відростили бороду або збрили її, вам слід скинути Face ID, щоб зробити його більш точним.

  Як позначити документ як остаточний в MS Word

Як скинути Face ID

Щоб скинути Face ID на телефоні, виконайте ці дії.

Відкрийте програму Налаштування.
Торкніться Face ID і пароль.
Введіть PIN-код/код доступу до телефону.
Торкніться опції Скинути Face ID.
Face ID буде скинуто.

Налаштуйте Face ID

Після скидання Face ID його потрібно буде налаштувати заново. Якщо ви відновите свій iPhone із резервної копії, Face ID не повернеться.

Відкрийте програму Налаштування.
Перейдіть до Face ID і пароль.
Введіть PIN-код або пароль для свого телефону.
Торкніться «Налаштувати Face ID».
Торкніться кнопки Почати.
Розташуйте обличчя в кадрі та поверніть голову, як керує телефон.
Дозвольте закінчити обидва сканування.
Ви можете налаштувати альтернативний вигляд, натиснувши «Налаштувати альтернативний вигляд».
Одягніть окуляри або зніміть їх, а потім налаштуйте другий вигляд так само, як і раніше.

  Як зробити фото з рухом і ретушувати обличчя на Nexus 5X і 6P

Поради щодо налаштування Face ID

Face ID найкраще налаштувати так, щоб нічого не закривало ваше обличчя, наприклад, капелюх, шарф, сонцезахисні окуляри тощо. Переконайтеся, що ви встановили його при хорошому освітленні. Face ID також працює при слабкому освітленні, але це не означає, що ви повинні дати йому слабке освітлення, щоб працювати з ним під час налаштування. Це може сповільнити його під час сканування вашого обличчя.

Висновок

Face ID дійсно розумний; зазвичай він зможе розпізнати вас, навіть якщо ви пофарбували волосся, почали носити окуляри або перейшли на контакти. Ви не помітите, що він сповільнився, але враховуючи, що це захід безпеки для вашого телефону, тримати його в актуальному стані – гарна ідея. Скидання займає небагато часу, а налаштування займає всього кілька хвилин.

  25 чудових осінніх шпалер для вашого робочого столу