Як скинути пароль Apple ID: 5 простих способів

Ключові висновки

 • Найпростіший спосіб скинути свій Apple ID — це використовувати надійні пристрої Apple.
 • Якщо у вас немає доступу до надійного пристрою Apple, ви можете скористатися веб-сайтом iForgot або програмою підтримки Apple на позиченому пристрої.

Якщо забути свій Apple ID, ви втратите доступ до своїх пристроїв і служб Apple, як-от Apple Music, iCloud, App Store тощо. Але не панікуйте, якщо ви забули свій, оскільки скинути пароль Apple ID у більшості випадків досить просто.

1. Скиньте свій Apple ID на надійному пристрої

Завдяки двофакторній автентифікації (2FA) ви можете отримати доступ до свого облікового запису лише через пристрої, яким ви довіряєте, та в Інтернеті.

Коли ви вперше входите на новому пристрої, вам знадобляться ваш пароль і шестизначний код підтвердження, який буде показано на інших пристроях або надіслано на ваш номер телефону. Вам більше не знадобиться цей код підтвердження, доки ви не вийдете, не очистите пристрій або не зміните пароль.

Ваш єдиний інший варіант — увійти за допомогою ключів доступу Apple, для чого потрібен надійний iPhone або iPad з iOS 17 або новішої версії.

Якщо у вас увімкнено 2FA, ви можете скинути свій Apple ID або пароль iCloud з будь-якого надійного пристрою.

На iPhone або iPad

Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad. Торкніться [Your Name] > Вхід і безпека, потім Змінити пароль.

Далі введіть пароль, який ви використовуєте для розблокування пристрою.

На екрані «Змінити пароль», який з’явиться, введіть новий пароль в обидва поля та натисніть «Змінити». Тепер ви можете ввести цей новий пароль Apple ID на всіх своїх інших пристроях.

На Mac

У macOS відкрийте меню Apple і перейдіть до системних налаштувань, а потім натисніть [Your Name].

  Як імпортувати файл PKPASS в гаманець Apple

Натисніть «Вхід і безпека», а потім натисніть «Змінити пароль» поруч із «Пароль». Вам буде запропоновано ввести пароль адміністратора Mac. Після цього натисніть «Дозволити».

У діалоговому вікні, що з’явиться, введіть свій новий пароль і введіть його ще раз у полі Підтвердження. Потім натисніть Змінити. Ваші інші пристрої попросять вас ввести новий пароль під час наступного використання.

2. Скиньте свій пароль Apple ID через веб-сайт iForgot

Ще один спосіб скинути пароль Apple ID – це веб-сайт Apple iForgot.

На iPhone або iPad

Ось що вам потрібно зробити, щоб скинути пароль Apple ID через веб-сайт iForgot на вашому iPhone або iPad:

 • Направлятися до Веб-сайт Apple iForgot.
 • Натисніть Скинути пароль.
 • Тепер натисніть кнопку «Скинути мій пароль».
 • Введіть пароль свого iPhone або iPad для автентифікації.
 • Просто введіть свій новий пароль, введіть його ще раз і натисніть «Продовжити».
 • Наведені вище кроки застосовуються, лише якщо ви використовуєте надійний iPhone або iPad. В іншому випадку веб-сайт iForgot запропонує вам ввести надійний номер телефону замість пароля.

  На Mac, ПК або пристрої Android

  Відвідайте Веб-сайт Apple iForgot за допомогою веб-браузера та натисніть Скинути пароль. Введіть свій Apple ID і натисніть «Продовжити».

  Ви побачите номер телефону, пов’язаний із вашим ідентифікатором Apple ID (цифри приховано, і показано лише дві останні цифри). Введіть повний номер телефону для підтвердження та натисніть «Продовжити».

  Як і під час входу 2FA, на ваших довірених пристроях з’являється діалогове вікно. На веб-сайті також з’являється список ваших пристроїв Apple. Клацніть або торкніться «Дозволити» в повідомленні «Скинути пароль».

  Введіть пароль свого пристрою або пароль адміністратора macOS і натисніть «Продовжити». Введіть новий пароль, повторно введіть його в поле «Підтвердити» та натисніть «Далі» або «Змінити». Це воно! Ви успішно змінили пароль Apple ID.

  3. Скиньте свій пароль Apple ID на новому пристрої

  Ви також можете скинути свій пароль Apple ID за допомогою нового iPhone або iPad, виконавши наведені нижче дії.

    Вхідний маркетинг: майбутнє маркетингу
 • Якщо ви тільки налаштовуєте свій новий iPhone або iPad, просто натисніть Забули пароль або у вас немає Apple ID? під час налаштування. В іншому випадку відкрийте програму Налаштування.
 • Торкніть «Увійти на свій iPhone», а потім торкніть «Увійти вручну».
 • Коли буде запропоновано ввести електронну пошту або номер телефону, пов’язаний з вашим ідентифікатором Apple ID, натисніть Забули пароль або у вас немає ідентифікатора Apple?. Потім натисніть Забули пароль або Apple ID.
 • Введіть адресу електронної пошти або номер телефону, пов’язаний з вашим Apple ID. Тепер підтвердьте свій номер телефону.
 • Торкніться Надіслати код [Your Number]. Введіть отриманий код підтвердження, а потім 28-значний ключ відновлення (якщо ви його ввімкнули) і торкніться «Далі».
 • Нарешті, введіть новий пароль Apple ID і підтвердьте його.
 • Подібним чином, якщо ви входите за допомогою свого Apple ID на новому Mac під час налаштування, натисніть Забули Apple ID або пароль?.

  Введіть адресу електронної пошти або номер телефону, пов’язаний із вашим ідентифікатором Apple ID, потім введіть свій надійний номер телефону та 28-значний ключ відновлення.

  Якщо ви вже пройшли етап налаштування, перейдіть до системних налаштувань і натисніть «Увійти за допомогою свого Apple ID». Клацніть «Забули ідентифікатор Apple ID або пароль» і виконайте ті самі інструкції, що й вище, щоб скинути пароль облікового запису Apple.

  4. Скиньте свій пароль Apple ID за допомогою чужого пристрою

  Якщо ви не можете отримати доступ до жодного зі своїх пристроїв, ви можете скинути пароль Apple ID за допомогою iPhone або iPad друга чи члена сім’ї з веб-сайту iForgot або програми підтримки Apple.

  Попросіть власника пристрою завантажити Програма підтримки Apple перший. У розділі «Інструменти підтримки» натисніть «Скинути пароль». Тепер торкніться «Допомогти комусь іншому».

  Введіть Apple ID, для якого потрібно скинути пароль, потім натисніть «Далі» та дотримуйтесь інструкцій на екрані, доки не отримаєте підтвердження.

    Як записати Google Meet [6 Tools]

  Якщо ви втратили доступ до свого облікового запису Apple ID і не маєте доступу до інших пристроїв Apple або надійного номера телефону, надія ще не втрачена. Якщо у вас є контакт для відновлення облікового запису, він може допомогти вам відновити доступ до вашого облікового запису за лічені хвилини.

  Ось що вам потрібно зробити на своєму пристрої, щоб ваш контакт для відновлення міг допомогти вам:

 • Йти до Веб-сайт Apple iForgot у веб-браузері.
 • Торкніться «Скинути мій пароль» і введіть адресу електронної пошти або номер телефону, пов’язаний з вашим Apple ID. Якщо ви не маєте доступу до свого пристрою та використовуєте позичений пристрій, натомість торкніться «Допомогти комусь іншому».
 • Натисніть Неможливо отримати доступ до пристроїв Apple, коли буде запропоновано використовувати інші пристрої Apple для скидання пароля Apple ID.
 • Торкніться Неможливо використовувати цей номер, коли буде запропоновано використати надійний номер телефону.
 • Торкніться Отримати допомогу зараз на наступному екрані.
 • Тепер вам потрібно зв’язатися зі своїм контактом для відновлення та попросити його отримати код відновлення.

  Якщо вони користуються iPhone або iPad, їм потрібно перейти в Налаштування > [Apple ID Name] > Вхід і безпека > Відновлення облікового запису. Потім виберіть своє ім’я під заголовком «Відновлення облікового запису для» та натисніть «Отримати код відновлення».

  Якщо вони користуються комп’ютером Mac, їм потрібно клацнути логотип Apple на панелі меню та перейти до Системних налаштувань > [Apple ID Name] > Вхід і безпека > Відновлення облікового запису. Потім натисніть «Деталі» біля свого імені в розділі «Відновлення облікового запису для» та натисніть «Отримати код відновлення».

  Коли ваш контакт виконає вказівки та отримає шестизначний код відновлення, натисніть У мене є код відновлення та введіть його на наступному екрані.

  Після введення коду відновлення вам може бути запропоновано ввести пароль інших пристроїв. Після цього двічі введіть новий пароль і натисніть «Продовжити».

  Якщо у вас немає доступу до адреси електронної пошти чи номера телефону, пов’язаного з вашим Apple ID, і ви не маєте облікового запису для відновлення чи контакту, навряд чи знову отримаєте доступ до свого облікового запису. На жаль, у таких випадках ваш єдиний вихід — створити новий Apple ID.