Як скинути пароль в майнкрафт

Minecraft поставляється в двох версіях; версія Java та версія Bedrock. Основна версія доступна через Microsoft Store у Windows 10. Щоб використовувати цю версію, вам не потрібно входити, а коли ви входите, ваш обліковий запис Microsoft. З версією Java ви повинні використовувати свій обліковий запис Minecraft.

скинути пароль в Minecraft

Обліковий запис Minecraft і Mojang

Для Minecraft Java завжди потрібен обліковий запис. До того, як Minecraft була придбана Microsoft, користувачі створили обліковий запис Minecraft. Ці облікові записи потрібно було перенести в обліковий запис Mojang після того, як Microsoft придбала його. З 1 грудня 2020 року вам потрібен обліковий запис Microsoft, щоб купувати та грати в Minecraft. Це означає, що ви можете мати обліковий запис Mojang, якщо ви купили Minecraft Java давно, або ви можете мати обліковий запис Microsoft, якщо ви купили гру після 1 грудня 2021 року.

  Як керувати та передавати дані на Nintendo Switch

Скиньте пароль облікового запису Mojang

Скинути пароль для вашого облікового запису Mojang легко, якщо у вас є доступ до електронної пошти, яку ви використовували. підпишіться на це.

Відвідайте Сторінка скидання пароля Mojang.
Введіть адресу електронної пошти, яку ви використовували для реєстрації облікового запису, і натисніть Запит на скидання пароля.
Відкрийте електронний лист і натисніть посилання скидання.
Створіть новий пароль, а потім використовуйте його для входу в Minecraft.

Скинути пароль облікового запису Microsoft

Скинути пароль для облікового запису Microsoft так само просто, як і скинути пароль до облікового запису Mojang.

Відвідайте Сторінка облікового запису Microsoft.
Натисніть кнопку Увійти.
Введіть свою електронну пошту/обліковий запис Microsoft.
Натисніть Далі.
У полі пароля натисніть кнопку Забули пароль.
Виберіть варіант відновлення пароля; програма аутентифікації (якщо вона налаштована), електронна пошта або номер телефону.
Введіть надісланий вам код, а потім створіть новий пароль для свого облікового запису.
Після скидання пароля ви можете використовувати обліковий запис для входу в Minecraft.

  Як встановити складні паролі та запам'ятати їх: Менеджер паролів Ice Cream

Примітка. Після того, як ви зміните або скинете пароль для облікового запису Microsoft, вам доведеться використовувати новий пароль у всіх програмах і системах Windows 10, де ви використовуєте його для входу.

Висновок

Облікові записи Minecraft пройшли різні етапи; Раніше вони були обліковими записами Minecraft, які працювали з іменем користувача, потім вони стали обліковими записами Mojang, і ці облікові записи прив’язані до електронної пошти. Ім’я користувача насправді не використовується під час входу. Нарешті, є облікові записи Microsoft. Поміж цим, більшість користувачів забувають, що вони використовували для реєстрації в Minecraft. Якщо ви не можете згадати, який у вас був обліковий запис, перегляньте свою електронну пошту, щоб знайти електронну копію вашої покупки в Minecraft, і вона вкаже вам у правильному напрямку.

  Як зберегти електронний лист на жорсткому диску