Як скинути налаштування сторінки TikTok For You

Швидкі посилання

Ключові висновки

 • Ви можете оновити свою стрічку TikTok, щоб повністю скинути налаштування вмісту за допомогою вбудованої функції оновлення.
 • Після того, як ви скинете свій канал, вам слід позначити небажаний вміст як «Не цікавить», щоб навчити TikTok вашим уподобанням.
 • Слід обдумано реагувати на нові рекомендації та уникати повернення до минулої поведінки після скидання.

TikTok добре рекомендує вміст, який вам подобається. Але іноді його передбачення ваших інтересів може бути далеким від позначки. Якщо це ваш випадок, ось як скинути налаштування сторінки TikTok For You, щоб програма показувала вам відео, які вас цікавлять.

Як скинути сторінку TikTok For You (FYP)

Якщо відео на вашій сторінці TikTok For You не відповідають вашим інтересам, у вас є можливість контролювати вміст, який ви бачите. Ось ефективні способи точного налаштування каналу, щоб додаток показував вміст відповідно до ваших уподобань.

1. Оновіть свій канал для вас

Найважливіший крок, який потрібно зробити, коли ви маєте справу з відео, це повністю скинути свій канал. Функція оновлення каналу очищає ваші існуючі шаблони каналів і налаштування, тому TikTok може відновити ваші налаштування вмісту з нуля.

  Як користуватися TikTok без програми чи облікового запису

Щоб скинути стрічку TikTok, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму TikTok і торкніться значка профілю в нижньому правому куті екрана.
 • Торкніться значка гамбургера у верхньому правому куті сторінки вашого профілю.
 • У спливаючому меню виберіть «Налаштування та конфіденційність», а потім виберіть «Параметри вмісту».
 • Натисніть «Оновити канал для вас», а потім «Продовжити». Нарешті натисніть «Оновити», щоб завершити процес.
 • Це дає вам змогу відновити свою стрічку з нуля.

  2. Позначте вміст як «Не цікавить»

  Після того як ви оновите свій канал, вам потрібно буде змінити свій FYP TikTok відповідно до ваших уподобань.

  Наприклад, якщо ви натрапили на багато відео, пов’язаних з футболом, у своєму оновленому FYP, просто натисніть і утримуйте будь-яке футбольне відео, яке вам трапляється, і торкніться «Не цікавить». Зробіть це для стільки футбольних відео, скільки знайдете.

  Ви можете піти далі, скасувавши оцінку категорії вмісту, який вам сподобався раніше, і який ви б більше не хотіли бачити на своєму FYP. Наприклад, ви можете повернутися до свого профілю та поставити «лайк» до футбольних відео, які вам раніше сподобалися, щоб надіслати алгоритму сигнал про те, що вас більше не цікавлять футбольні відео.

    Скільки підписників у TikTok, щоб отримати гроші

  Щоб скасувати оцінку відео, які вам раніше сподобалися:

 • Торкніться значка профілю внизу екрана, щоб перейти на сторінку свого профілю.
 • Торкніться значка серця прямо під вашою біографією, щоб побачити відео, які вам сподобалися.
 • Прокрутіть відео, клацніть тип відео, яке ви не хочете переглядати, і торкніться значка червоного серця, щоб «не подобається».
 • З цього моменту вам потрібно постійно докладати зусиль, щоб ставити лайки та повторно переглядати вміст, який вам подобається, водночас демонструючи незацікавленість у публікаціях, які вам не подобаються.

  Візьміть під контроль свою стрічку TikTok

  Потужний алгоритм рекомендацій TikTok налаштовує вашу сторінку для вас відповідно до того, як ви взаємодієте з вмістом. Щоб ваш канал був актуальним, дивіться відео уважно.

  1. Продумано взаємодійте з новими рекомендаціями

  Коли на вашому FYP з’являються незнайомі відео, не активно з ними взаємодійте, якщо ви справді не хочете бачити більше такого вмісту. Випадкове ставлення “подобається” або повний перегляд нерелевантного кліпу може спотворити ваші рекомендації, щоб висвітлити більше цієї теми. Вибірково залучайте лише той вміст, який вам подобається.

    Як дивитися TikTok без програми

  2. Змінюйте свій вибір вмісту на початку використання

  Спробуйте взаємодіяти з різноманітним поєднанням відео на різні теми, жанри та формати, які вас цікавлять. Не будьте надто спонтанними в тому, чим займаєтесь — будьте навмисними. Алгоритм TikTok фіксує цю початкову поведінку, щоб створити профіль ваших інтересів. Тож рано змінюйте.

  3. Не повертайтеся до попередньої поведінки після скидання каналу

  Ви можете перезапустити свій FYP, скинувши алгоритм, але будьте обережні, щоб не повторити попередні підводні камені. Повторення ваших минулих дій просто перенавчає алгоритм, щоб повертати вміст, який вам не подобається. Не помиляйтесь, візьміть під свій контроль перегляд TikTok.

  Дотримуючись деякої обережності в управлінні своєю взаємодією, ви можете скерувати TikTok, щоб краще узгодити сторінку «Для вас» із вашими вподобаннями. Будьте обережні з надмірним залученням випадкового нерелевантного вмісту, який може забруднити ваш канал. Трохи навмисності має велике значення для формування вашого ідеального FYP.