Як скинути бездротовий зарядний пристрій Mophie

| | 0 Comments| 1:23 PM
Categories:

Якщо у вас є бездротовий зарядний пристрій Mophie або користуєтеся портативним зарядним пристроєм Mophie power station і хочете заряджати телефон бездротовим способом? А вам також цікаво, як полагодити бездротовий зарядний пристрій Mophie? Не хвилюйтеся, ми тут для вас! Якщо ви шукаєте більше інформації про бездротові зарядні пристрої Mophie, ми пропонуємо вам цей корисний посібник, який розв’яже всі ваші сумніви, наприклад, чи шкідливі зарядні пристрої Mophie для вашого телефону та як скинути бездротовий зарядний пристрій Mophie. Крім того, ви дізнаєтесь, як полагодити бездротовий зарядний пристрій Mophie.

Як скинути бездротовий зарядний пристрій Mophie

Про те, як скинути бездротовий зарядний пристрій Mophie, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Як увімкнути портативний зарядний пристрій Mophie?

Давайте подивимося, як увімкнути портативний зарядний пристрій Mophie.

1. По-перше, підключіть кабель Lightning до портативного зарядного пристрою Mophie, щоб зарядити його.

2. Після зарядки натисніть кнопку стану батареї, щоб перевірити рівень заряду батареї у відсотках.

Тепер ваш портативний зарядний пристрій Mophie power station увімкнено, і ви можете підключити його до будь-якого телефону та заряджати свій телефон де завгодно без розетки.

Скільки часу заряджається зарядний пристрій Mophie?

Час заряджання залежить від типу зарядного пристрою, який ви використовуєте для заряджання.

 • Якщо ефективність заряджання становить 100 відсотків і ви використовуєте зарядний пристрій на 1 А, це займе приблизно 12 годин, оскільки зарядний пристрій Mophie має акумулятор ємністю 12 Ач.
 • Однак час заряджання займе менше 6 годин, якщо використовується зарядний пристрій на 2,1 А, і навіть менше, якщо для заряджання використовується кращий зарядний пристрій з більшою ємністю.

Зарядний пристрій Mophie вимагає менше часу для заряджання, якщо у вашому зарядному пристрої Mophie уже є акумулятор. На кнопці «Стан батареї» використовуються світлі крапки, які вказують на відсоток заряду батареї. Ось як можна визначити відсоток заряду батареї за світлими точками:

 • 1 світла точка вказує на 0–25 відсотків заряду батареї
 • 2 крапки вказують на 25-50 відсотків заряду батареї
 • 3 точки вказують на 50-75 відсотків заряду батареї
 • 4 крапки вказують на відсоток батареї від 75 до 100

Чи шкідливі зарядні пристрої Mophie для вашого телефону?

Ні, будь-який тип бездротового зарядного пристрою не поганий для вас стан акумулятора мобільного телефону.

 • Бездротові зарядні пристрої мають перевагу перед звичайними зарядними пристроями, оскільки забезпечують стабільний заряд. Але це поширена помилка, що бездротові зарядки виробляють більше тепла під час заряджання, тому це негативно вплине на здоров’я вашого телефону. Справа не в тому, що акумулятор вашого телефону нагрівається під час бездротового заряджання, нагрівається лише мідна спіраль у телефоні.
 • Бездротовий зарядний пристрій використовує електромагнітну індукцію для заряджання, а перегрів є одним із негативних ефектів електромагнітної індукції. Але батареї вашого смартфона безпосередньо не загрожує спека, якщо тепло стримується та залишається в безпечних межах.
 • Цикли заряджання батареї не залежать від типу використовуваного зарядного пристрою, тому бездротова зарядка та дротова зарядка нічим не відрізняються в цьому аспекті.
  Як використовувати метод split() у Python

Зарядні пристрої Mophie є першокласними та чудово справляються з керуванням виробленим теплом. Отже, зарядні пристрої Mophie безпечні у використанні та не мають негативного впливу на ваш смартфон iOS або Android. Тепер ви знаєте, чи шкідливі зарядні пристрої Mophie для вашого телефону чи ні.

Фото Кріса Лінча на Unsplash

Як довго служать зарядні пристрої Mophie?

Портативні зарядні пристрої Mophie PowerStation забезпечують вихідну потужність 100 Вт і можуть заряджати до 3 пристроїв одночасно. Крім того, його можна використовувати для зарядки ноутбуків і мобільних телефонів. Портативний зарядний пристрій Mophie PowerStation XL може заряджати понад 96 годин використання iPhone і понад 12 годин використання на великих пристроях, таких як Macbook. Зарядні пристрої Mophie можуть запропонувати вам понад 500 повних циклів (від 0 відсотків до 100 відсотків) із 100-відсотковою ефективністю. Оскільки ефективність роботи всіх літієвих батарей знижується, батарея електростанції Mophie може запропонувати менше ніж 75% своєї початкової ємності після 500 повних циклів.

Чи має Mophie довічну гарантію?

Гарантія на зарядні пристрої Mophie становить 2 роки з дати покупки. Переконайтеся, що ви зареєстрували свої зарядні пристрої Mophie для гарантії після їх придбання. Тому, якщо під час дії гарантії ваш пристрій зламався або вийшов з ладу, ви можете замовити заміну без додаткових витрат.

Як дізнатися, чи працює ваш бездротовий зарядний пристрій Mophie?

Щоб перевірити, чи працює ваш бездротовий зарядний пристрій Mophie, ви можете підключити бездротовий зарядний пристрій Mophie до настінної розетки та розташувати на ньому свій смартфон, який підтримує бездротову зарядку на зарядній панелі. Якщо ви бачите спливаюче сповіщення про бездротову зарядку на телефоні або значок заряджання, це означає, що бездротова зарядка Mophie працює належним чином. Якщо це не спрацює, ви також можете спробувати підключити адаптер бездротової зарядної панелі Mophie безпосередньо до настінної розетки, а не підключати його до блока живлення чи подовжувача. Крім того, ви можете спробувати підключити його до кількох розеток, щоб переконатися, що зарядний пристрій несправний, а не розетка.

  Як налаштувати кнопки миші на iPad

Фото Онура Біная на Unsplash

Якщо після спроби всіх цих методів ваш бездротовий зарядний пристрій Mophie не працює, можливо, виникли деякі внутрішні проблеми, як-от несправність роз’єму, мікросхеми або зовнішніх компонентів, наприклад зарядної док-станції. Зверніться до Підтримка Mophie.

Що це означає, коли ваш бездротовий зарядний пристрій Mophie блимає?

Якщо ваш бездротовий зарядний пристрій Mophie блимає, це означає:

 • Бездротовий чохол Juice Pack або не працює належним чином. Таким чином, це може статися, коли бездротовий чохол Juice Pack і базова зарядна панель підключені неправильно.
 • Є деякі проблеми з поточним постачанням.

Чому ваш бездротовий зарядний пристрій блимає і не заряджається?

Якщо бездротовий зарядний пристрій Mophie блимає і не заряджає бездротовий чохол або телефон, це означає, що бездротовий чохол або телефон не заряджається належним чином або не отримує достатньо струму.

Як полагодити бездротовий зарядний пристрій Mophie?

Бездротові зарядні пристрої Mophie забезпечують потужність 100 Вт і можуть одночасно заряджати 3 пристрої. Крім того, його можна використовувати для зарядки ноутбуків і мобільних телефонів. Але якщо ваш бездротовий зарядний пристрій блимає і не заряджає ані чохол для бездротової зарядки, ані мобільний телефон, ось інструкція про те, як можна полагодити бездротовий зарядний пристрій Mophie кількома простими кроками.

Варіант I: Очистіть бездротову зарядну панель

Пил може накопичуватися на бездротовій панелі та перешкоджати електромагнітній індукції, що призводить до проблем із підключенням до бездротової зарядки. Регулярно очищайте зарядну панель чистою тканиною вирішити проблеми із зарядкою.

Варіант II: Правильно розмістіть телефон на зарядній панелі

Переконайтеся, що ви обережно та правильно розташували телефон на бездротовій зарядній панелі, щоб підключення для заряджання було встановлено належним чином і не було перешкод у процесі заряджання. Іноді вібрація від вашого сповіщення може неправильно розмістити телефон на зарядній панелі. Бездротова зарядка працює за принципом електромагнітної індукції, тому переконайтеся, що поблизу вашого телефону чи футляра для мобільного немає жодних металевих предметів. Тому під час бездротової зарядки телефону рекомендується знімати чохол.

  18 онлайн-курсів для вивчення штучного інтелекту (AI) у 2022 році

Сподіваємося, що після прочитання цього посібника ви знаєте, як полагодити бездротовий зарядний пристрій Mophie, якщо він не заряджається належним чином. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи шкідливі зарядні пристрої Mophie для вашого телефону.

Як скинути бездротовий зарядний пристрій Mophie?

Бездротові зарядні пристрої Mophie забезпечують вихідну потужність 100 Вт і можуть заряджати до 3 пристроїв одночасно. Крім того, його можна використовувати для зарядки ноутбуків і мобільних телефонів. Але якщо ваш бездротовий зарядний пристрій блимає і не заряджає ні чохол для бездротової зарядки, ні мобільний телефон, першим кроком усунення несправностей, який ви повинні спробувати, є скидання бездротового зарядного пристрою. Ось інструкція щодо скидання бездротового зарядного пристрою Mophie за кілька простих кроків.

 • Натисніть і утримуйте кнопку скидання на задній панелі футляра для бездротової зарядки Mophie, щоб скинути налаштування бездротового зарядного пристрою Mophie.
 • Від’єднайте базову зарядну панель Mophie, а потім під’єднайте її знову. Це також скидає бездротовий зарядний пристрій Mophie.

Як скинути налаштування портативного зарядного пристрою?

Щоб перезавантажити портативний зарядний пристрій Mophie, натисніть і утримуйте кнопку скидання на задній панелі портативного зарядного пристрою Mophie. Через кілька хвилин відпустіть цю кнопку, щоб успішно скинути портативний зарядний пристрій.

***

Сподіваємося, ви дізналися, чи шкідливі зарядні пристрої Mophie для вашого телефону та як скинути налаштування бездротового зарядного пристрою Mophie. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.