Як скасувати членство в Shipt

| | 0 Comments| 2:17 PM
Categories:

Shipt — це американська служба доставки, що належить корпорації Target, її заснував і спочатку фінансував Білл Сміт. Компанія почала надавати послуги, орієнтуючись на регіони, де немає служб доставки продуктів, а потім поширилася на інші регіони. Користувачі можуть отримати товари, доставлені в той же день, що й замовлення в Shipt. Замовлення клієнтів відправляються та доставляються флотом із понад 300 000 Shipp Shoppers по всій країні. Вам потрібно буде придбати членство коштує 99 доларів США на рік, щоб отримати кращі зручності від Shipt. Отже, у цьому посібнику ви дізнаєтеся, як скасувати членство в Shipt, і отримаєте відповіді на відповідні запитання, наприклад, що таке умови та положення Shipt і чи стягує Shipt комісію за скасування.

Як скасувати членство в Shipt

Членство в Shipt дозволяє клієнтам розміщувати замовлення на продукцію в місцевих роздрібних торговців, таких як ABC Fine Wine & Spirits, Costco,[20] CVS, Harris Teeter, HEB, Jewel Osco, Kroger та багато інших брендів/компаній. Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як скасувати членство в Shipt.

Чи легко скасувати членство в Shipt?

Так, скасувати членство в Shipt легко.

Що таке умови доставки?

Умови правил доставки включають:

  • Коли замовлення на щотижневу доставку скасовується (одноразова доставка або всі майбутні доставки) через ваш обліковий запис Shipt, доступ до нього можна отримати через веб-програму Shipt або мобільну програму.
  • Ви також можете скасувати замовлення на щотижневу доставку, зв’язавшись з нашою командою підтримки по телефону, електронною поштою чи в чаті.
  Виправити, що панель завдань не працює, клацніть правою кнопкою миші

Як скасувати членство в Shipt?

Ви можете видалити своє членство в Shipt такими способами:

Варіант I: використання номера телефону служби підтримки

1. Відкрийте програму дозвону на телефоні та зателефонуйте за номером (205) 502-2500.

2. Зачекайте, доки відповість представник Shipt.

3. Надішліть представнику запит на скасування членства вашого облікового запису Shipt.

4. Надайте інформацію свого облікового запису представнику Shipt, щоб завершити процес.

Варіант II: Надіслати електронний лист із запитом на скасування

1. Відвідайте Веб-сайт Gmail і натисніть «Написати», щоб створити новий електронний лист.

Примітка. Ви можете використовувати будь-який інший веб-сайт електронної пошти, який використовуєте для спілкування.

2. У розділі «Тема» введіть «Запит на скасування членства в My Shipt».

3. Додайте [email protected] як одержувач.

4. Напишіть текст електронного листа та поясніть, чому ви хочете закрити членство, і надішліть електронний лист.

Представники Shipt зв’яжуться з вами, щоб завершити процес.

Як можна скасувати обліковий запис доставки?

Ви можете скасувати свій обліковий запис Shipt, виконавши наведені нижче дії.

1. По-перше, відкрийте обліковий запис електронної пошти, пов’язаний з обліковим записом Shipt.

2. Тепер створіть електронний лист і введіть адресу електронної пошти: [email protected]

  10 найкращих циркуляцій повітря, які ви можете купити, щоб перемогти спеку

3. У розділі «Тема» введіть «Запит на видалення мого облікового запису».

4. Введіть текст електронного листа та натисніть «Надіслати», щоб розпочати процес видалення облікового запису.

Що станеться, якщо ви скасуєте доставку?

Якщо ви скасуєте підписку після закінчення безкоштовного пробного періоду, річна підписка відображатиметься у виписці з вашої кредитної картки. Якщо це станеться, Shipt поверне вам кошти за будь-які дні, що залишилися протягом 365-денного періоду після того, як ви скасуєте підписку. Крім того, якщо ви скасуєте будь-яке замовлення на Shipt, Shipt може стягувати або не стягувати комісію за скасування залежно від періоду скасування, тобто до або після того, як кур’єр почне робити покупки.

Чи можете ви отримати відшкодування за членство в Shipt?

Так, ви можете отримати відшкодування за скасування членства в Shipt. Shipt поверне кошти на вашу кредитну картку за будь-які дні, що залишилися до кінця підписки. Це стосується, якщо ви скасуєте підписку на наступний день після поновлення підписки.

Як скасувати автоматичне поновлення доставки?

Щоб запобігти автоматичному поновленню вашого річного членського внеску Shipt, ви повинні скасувати своє членство до стягнення наступного річного членського внеску. Щоб скасувати членство, зверніться до Shipt за номером (205) 502-2500 або надішліть електронний лист на [email protected] з повним ім’ям, номером телефону та адресою електронної пошти.

Як скасувати безкоштовну пробну версію доставки?

Ви можете будь-коли скасувати своє членство, переглянувши свою підписку через обліковий запис Shipt. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою за адресою [email protected]

  Імпортуйте свій словник MS Office на інший ПК або оновіть його

Як зв’язатися зі службою обслуговування клієнтів Shipt?

У вас є кілька способів зв’язатися зі службою обслуговування клієнтів Shipt. Ви можете зв’язатися з командою підтримки за допомогою ЧАТУ в прямому ефірі з Сторінка довідки про суднонапишіть їм на адресу [email protected]або зателефонуйте за номером (205) 502-2500.

Як ви можете відновити своє членство в кораблі?

Якщо ви раніше скасували свою підписку та вирішили відновити своє членство, ви можете будь-коли повторно активувати її, надіславши електронний лист із запитом на повторну активацію вашого облікового запису. Ви можете надіслати запит на адресу [email protected]

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як скасувати членство в Shipt, і дізналися про плату за скасування Shipt charge. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.