Як скасувати членство в Costco

Categories:

Costco є провідним американським роздрібним продавцем з моменту свого заснування в 1976 році. Вони використовують спеціальну бізнес-стратегію лише членства, щоб надавати клієнтам оптові закупівлі продуктів харчування, одягу та інших речей для дому зі знижками. Тисячі американців мають членство, щоб скористатися цією економією, яка значно перевищує вартість членства. Costco є експертом у наданні клієнтам найбільшої цінності за їхні гроші, продаючи все: від прикрас для заручин до продуктів. Якщо ви шукаєте поради щодо того, як отримати картку членства Costco на свій телефон, прочитайте нижче. У цьому посібнику ми також покажемо, як скасувати членство в Costco та чи можна скасувати членство в Costco та зберегти картку Citi.

Як скасувати членство в Costco

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як скасувати членство в Costco, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як довго діє членство в Costco?

Членство в Costco діє протягом одного року з дати покупки. Costco пропонує численні варіанти керування продовженням підписки онлайн або в магазині.

  Створюйте GIF-файли з відео та додавайте текст за допомогою нового Imgur GIF Creator

Чи варто мати членство в Costco?

Так, з Costco ви маєте доступ до якісних товарів за низькими цінами, які ви можете купувати оптом і отримувати пропозиції зі знижками та інші винагороди. Ціна членства в Costco може бути дещо вищою, але вона того варта для оптових покупок. Крім того, вони забезпечують ліберальну політику повернення з повним відшкодуванням. Прочитайте далі, щоб дізнатися, як скасувати членство в Costco.

Costco позбавляється від членства?

Ні, Costco не позбулася свого членства та все ще має свої угоди про членство, тобто золоте, виконавче та бізнес-членство.

Виконавче членство:

 • $120,00 Річний членський внесок ($60 членський внесок, плюс $60 плата за оновлення) *
 • Включає безкоштовну сімейну картку
 • Діє в усіх місцях Costco по всьому світу
 • Щорічна винагорода 2% за кваліфіковані покупки Costco (застосовуються умови)
 • Додаткові переваги та більша економія на Послуги Costco
 • Додаткові переваги в деяких продуктах Costco Travel

Бізнес членство:

 • $60,00 Річний членський внесок*
 • Включає безкоштовну сімейну картку
 • Додайте власників афілійованих карток за 60 доларів США*
 • Діє в усіх місцях Costco по всьому світу
 • Купівля для перепродажу
 • Бізнес-учасники повинні надати Costco відповідну інформацію про перепродаж

Членство Gold Star:

 • $60,00 Річний членський внесок*
 • Включає безкоштовну сімейну картку
 • Діє в усіх місцях Costco по всьому світу

Які переваги виконавчого членства Costco?

Перш ніж дізнатися, як скасувати членство в Costco, ми дізнаємося про переваги. Переваги виконавчого членства Costco включають отримання щорічної винагороди у розмірі 2% у розмірі до 1000 доларів США майже за всі відповідні послуги Costco. Ви отримуєте 3% готівки на Costco Travels на додаток до ексклюзивних пропозицій і заощаджень. Кожен учасник Costco отримує доступ до таких переваг, як:

 • Контактні лінзи зі знижкою
 • Турпакети
 • Виконавчі члени мають ще більше заощаджень на послугах Costco та конкретних пакетах відпустки.
  Як налаштувати права доступу до файлів на Mac

Як отримати картку члена Costco на телефон?

Щоб отримати членську картку Costco на свій телефон, виконайте такі дії:

1. Відкрийте Costco додаток на вашому телефоні.

2. Увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи облікові дані членства.

3. Підтвердьте своє членство в Costco та торкніться вкладки «Картка», щоб переглянути її.

Як ви можете закрити свій рахунок Costco?

Якщо ви хочете скасувати свій обліковий запис Costco або закрити обліковий запис Costco, вам потрібно або зайти на склад Costco та проконсультуватися на стійці членства, або ви можете зателефонувати до Центр обслуговування клієнтів Costco. Розмова зі співробітником у магазині – зручний спосіб скасувати членство, якщо ви живете неподалік від складу Costco. Однак, якщо вам доведеться чекати довше або з будь-якої причини ви переїхали кудись в інше місце, ви завжди можете зателефонувати їм.

Чи легко скасувати Costco?

Так, відвідування будь-якого стенду членства на складі дозволить вам легко припинити своє членство з повним відшкодуванням готівкою в будь-який час.

Як ви можете закрити свій обліковий запис Costco онлайн?

На жаль, неможливо скасувати ваше членство в Costco онлайн. Це можна зробити лише:

 • Зателефонувавши до Центру обслуговування учасників за номером 1-800-774-2678 або
 • Відвідування складу Costco

Чи можете ви скасувати членство в Costco та зберегти картку Citi?

Ні. Немає способу скасувати членство в Costco і зберегти картку Citi. Картку Costco Anywhere Visa від Citi також буде скасовано, якщо ви вирішите припинити своє членство, і це може певним чином вплинути на ваш кредитний рейтинг. Ви, на жаль, втратите картку Costco Citi, якщо припините членство в Costco.

  Як автоматично приймати та відхиляти запрошення на нараду в Outlook

Чи скасовує Costco ваше членство, якщо ви повернете занадто багато?

Так. Добре відомо, що Costco пропонує відносно м’яку політику повернення. Якщо учасник незадоволений продуктом, він зазвичай може повернути його в будь-який час. Однак, якщо ви будете здійснювати повторні поїздки назад, ваш статус членства може бути під загрозою. Кількість повернень, які споживач може зробити, є необмеженою, згідно з Costco, але якщо ви зловживаєте привілеями члена, такими як повернення використаних речей або затримка повернення, існує більше шансів отримати ваше членство.

Як скасувати автоматичне поновлення Costco?

Ви можете скасувати своє членство в Costco, звернувшись до представника будь-якої стійки членства на складі, щоб отримати відшкодування прямо тоді, або зателефонуйте до їхнього Центру обслуговування учасників за номером 1-800-774-2678.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як скасувати членство в Costco. Не соромтеся зв’язатися з нами зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.