Як скасувати рахунок Experian

Categories:

Experian – це компанія кредитної звітності, заснована в 2006 році Браяном Кассіаном і Джорджією. Він був започаткований у Дубліні, Ірландія, і прийшов до Індії в 2010 році. Experian вимірює кредитоспроможність і вивчає кредитну діяльність клієнтів. Він надає клієнтам кредитну оцінку, щоб перевірити, чи відповідає їм кредитна картка чи кредит. Experian має дві компанії в Індії: Experian Credit Information Company of India Private Ltd. та Experian Services India Private Ltd. Створити обліковий запис Experian дуже просто; вам просто потрібно надати документи та дані. Але для видалення облікового запису Experian може знадобитися час. Вам може здатися, що членство в Experian коштує дорого. У такому випадку ви можете видалити обліковий запис. Отже, якщо ви хочете створити або скасувати обліковий запис Experian, ця стаття для вас. Продовжити читання →!

Як скасувати рахунок Experian

У цій статті ви дізнаєтеся, як скасувати обліковий запис Experian і видалити обліковий запис Experian. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи варто платити за Experian?

Так. Experian пропонує своїм клієнтам багато послуг, як-от підготовка кредитного звіту та допомога в підвищенні кредитного рейтингу. Крім того, вони пропонують своїм клієнтам рішення для підвищення кредитних балів. Найкраща частина Experian полягає в тому, що ви можете взяти 30-денну пробну версію, тому платити за членство Experian варто.

  5 способів звільнити пам’ять/RAM на Mac

Скільки коштує членство в Experian?

Вартість членства в Experian залежить від країни, наприклад, в Індії, де членський внесок становить близько ₹10 000, а річна плата – близько ₹5000. А в такій країні, як США чи інші зарубіжні країни, це коштує від 9,99 до 24,99 доларів.

Чи легко скасувати безкоштовну пробну версію Experian?

Так, скасувати безкоштовну пробну версію Experian дуже легко. Вам необхідно звернутися до служби підтримки клієнтів. На веб-сайті Experian є a Зв’яжіться з нами варіант, в якому вказано контактний телефон та електронну адресу. Ви можете скасувати безкоштовну пробну версію, надіславши електронний лист до служби підтримки клієнтів Experian.

Чи поверне мені Experian гроші?

Так. Experian може повернути вам кошти, лише якщо ви скасуєте послугу під час періоду охолодження. Це означає, що у вас є 30-денний термін, щоб скасувати послугу Experian, тож після скасування послуги ви зрештою отримаєте відшкодування. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як скасувати обліковий запис Experian.

Чи отримаю я відшкодування за членство в Experian після скасування?

Так, ви отримаєте відшкодування за членство Experian після скасування послуги. Кожен клієнт має право скасувати своє членство протягом зазначеного часу. Перше, що вам потрібно зробити, це надіслати електронний лист їхній команді підтримки клієнтів. Крім того, ви можете безпосередньо зв’язатися з командою підтримки клієнтів Experian і надати свої дані отримати відшкодування.

Чи можу я скасувати обліковий запис Experian онлайн?

Так, ви можете скасувати свій обліковий запис Experian онлайн, просто відвідавши Офіційний сайт Experian. На офіційному веб-сайті Experian є номер служби підтримки клієнтів і параметр електронної пошти, за допомогою яких ви можете безпосередньо скасувати свій обліковий запис онлайн.

Що таке номер телефону для скасування членства в Experian?

Номер телефону служби підтримки клієнтів Experian 1-866-617-1894, за яким ви можете скасувати своє членство.

Чому я не можу скасувати своє членство в Experian?

Ви не можете скасувати своє членство в Experian, якщо період охолодження закінчився. Це просто означає, що якщо ви оформили членство, у вас буде обмежена кількість днів, перші 14 днів. Після цього ви не зможете скасувати своє членство.

  Як змінити фон Google на Chromebook

Наскільки легко скасувати Experian?

Скасувати обліковий запис Experian дуже легко. Вам потрібно відвідати офіційний сайт Experian. Потім на офіційному веб-сайті надається контактний номер служби підтримки клієнтів та ідентифікатор електронної пошти, через які ви можете безпосередньо скасувати свій обліковий запис Experian. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як скасувати обліковий запис Experian.

Як скасувати реєстрацію в Experian?

Немає прямої можливості скасувати реєстрацію в Experian, але є альтернатива: ви можете скасувати свій обліковий запис. Щоб скасувати обліковий запис Experian, потрібно виконати наведені нижче дії.

1. Зателефонуйте за цим номером: 1-866-617-1894.

Примітка. Ви можете зв’язатися з цим номером лише з 6:00 до 20:00 за тихоокеанським часом у вихідні та з 8:00 до 17:00 у вихідні дні.

2. Повідомте агенту номер свого рахунку, номер соціального страхування та інші деталі.

3. Потім подайте запит на скасування свого облікового запису.

Через кілька годин або днів вони скасують ваш обліковий запис.

Як я можу скасувати мій безкоштовний обліковий запис кредитного звіту?

Подібно до кроків для скасування облікового запису Experian, ви можете скасувати безкоштовний обліковий запис кредитного звіту, зателефонувавши в службу підтримки клієнтів за номером 855-962-6943.

Як скасувати обліковий запис Experian? Як скасувати рахунок Experian?

Щоб скасувати обліковий запис Experian, ви можете зателефонувати в службу підтримки клієнтів за номером (866) 617-1894. Ви також можете надіслати їх поштою на адресу consumerinfo.com. Надайте агенту інформацію про свій обліковий запис і номер безпеки електронною поштою або телефоном із запитом на скасування вашого облікового запису, а потім підтвердьте скасування.

Як скасувати Experian Online?

Нижче наведено кроки, за допомогою яких ви можете скасувати обліковий запис Experian онлайн:

Примітка. Якщо ви є резидентом США, ви не можете скасувати свій обліковий запис онлайн.

  Як уникнути покупки «підробленого» кабелю HDMI 2.1

1. Відвідайте чиновника Experian веб-сайт у вашому браузері.

2. Увійдіть, ввівши адресу електронної пошти та пароль.

3. Потім клацніть піктограму профілю > Профіль > Мої членства.

4. Клацніть посилання Оновити в Інтернеті внизу сторінки.

5. Потім прокрутіть униз і натисніть «Вибрати» для базового плану IdentityWorks Individual.

6. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб успішно скасувати преміум-план.

Як скасувати членство в Experian Boost?

Щоб скасувати членство в Experian Boost, зателефонуйте в службу підтримки клієнтів за номером 855-962-6943 і повідомте представнику дані свого облікового запису та номер безпеки. Потім попросіть представника скасувати ваше членство.

Як видалити обліковий запис Experian?

Щоб видалити обліковий запис Experian, надішліть лист до служби підтримки Experian на їхній ідентифікатор електронної пошти, [email protected] Напишіть номер свого облікового запису та номер безпеки в електронному листі та попросіть їх видалити ваш обліковий запис.

Як зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Experian?

Нижче наведено способи, якими ви можете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Experian:

Як зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Experian Membership?

Ви можете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Experian за телефоном 1-866-617-1894.

***

Отже, завдяки цій статті ми розвіяли всі ваші сумніви та запити, пов’язані з вашим обліковим записом Experian. У цій статті ми надали вам усю важливу інформацію та покрокові інструкції щодо того, як скасувати обліковий запис Experian. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.