Як скасувати підписку

Categories:

Crunchyroll — найбільша у світі платформа потокового передавання аніме. Але якщо ви вирішили відпочити від аніме або знайшли гідну альтернативу, можливо, ви шукаєте спосіб скасувати підписку. Існує буквально багато способів скасувати активну підписку на Crunchyroll на різних платформах. Тому ми створили покроковий посібник, який допоможе вам негайно скасувати членство в Crunchyroll. Отже, не гаючи часу, розпочнемо нашу подорож.

Скасувати членство в Crunchyroll (2022)

У цьому підручнику ми пояснимо, як можна легко скасувати членство в Crunchyroll через веб-браузер, на телефонах iPhone і Android, а також підписки через PayPal. Отже, залежно від платформи, яку ви використовуєте для трансляції аніме, ви можете перейти до кроків для зазначеної платформи за допомогою таблиці нижче:

Скасуйте онлайн-підписку на Crunchyroll у веб-браузері

Якщо ви хочете скасувати підписку онлайн за допомогою браузера на комп’ютері з Windows, macOS, Linux або ноутбуці, це легко зробити. Однак цей метод працюватиме, лише якщо ви оплатили за допомогою кредитної/дебетової картки або PayPal. Кроки, які вам потрібно виконати, наведені нижче.

1. Відвідайте Crunchyroll веб-сайт і натисніть на «значок профілю» у верхньому правому куті.

2. Потім виберіть опцію «Мій обліковий запис» зі списку опцій, доступних у спадному меню. Потім ви перейдете на сторінку налаштувань облікового запису.

3. У налаштуваннях облікового запису перейдіть до розділу «План членства» на лівій бічній панелі.

4. Далі всі необхідні відомості про ваш план підписки відображатимуться на сторінці «Статус преміум-членства», яка має старіший інтерфейс користувача порівняно з новим веб-сайтом. Ознайомившись із деталями, натисніть кнопку «Скасувати членство» в нижньому правому куті, коли ви приймете рішення.

Примітка. Якщо ви не задоволені послугою та хочете скасувати безкоштовну пробну версію Crunchyroll, вам потрібно буде виконати перші три кроки, як описано вище. Тоді замість кнопки «Скасувати членство» ви побачите кнопку «Скасувати безкоштовну пробну версію». Ви можете натиснути кнопку, щоб завершити безкоштовну пробну версію Crunchyroll.

  Використовуйте Vimium для перегляду за допомогою клавіатури в Chrome і Firefox

5. На сторінці скасування прокрутіть униз і ще раз натисніть кнопку «Скасувати членство». Якщо ви передумаєте, ви завжди можете зупинити процес і повернутися до налаштувань. Просто натисніть кнопку «Залишатися преміум».

6. І все! Ви успішно скасували свою підписку на Crunchyroll. У верхній частині сторінки ви побачите повідомлення про підтвердження разом із додатковим опитуванням.

Скасуйте членство в Crunchyroll через Paypal

Якщо ви підписалися на Crunchyroll через PayPal, ви, безперечно, можете скористатись наведеним вище методом, щоб скасувати підписку. Це просто та без проблем, але з певних причин, якщо ви не можете отримати доступ до веб-сайту Crunchyroll, ви також можете скасувати своє членство на веб-сайті Paypal. Ось кроки, які вам потрібно виконати:

1. Перейдіть на веб-сайт Paypal і увійдіть у свій обліковий запис. Якщо ви нещодавно здійснили транзакцію, ви побачите її в розділі «Остання активність» і зможете отримати доступ до всіх деталей, натиснувши її тут же. Якщо ні, перейдіть на вкладку «Активність» на верхній панелі навігації.

2. На вкладці активності ви побачите транзакцію Crunchyroll. Виберіть “Ellation Holdings Inc.” можливість переглянути повну інформацію.

3. Тепер у розділі детальної інформації про трансакцію виберіть опцію «Керувати платежами Ellation Holdings Inc.».

4. Тепер ви будете перенаправлені на сторінку налаштувань платежів PayPal для вашого членства в Crunchyroll. Натисніть кнопку «Скасувати» поруч із текстом статусу «Активний».

5. Нарешті, все, що вам потрібно зробити, це вибрати опцію «Деактивувати швидку перевірку», і вашу підписку на Crunchyroll, оплачену через PayPal, буде припинено.

Скасуйте підписку на Crunchyroll на телефонах Android

По-перше, щоб було зрозуміло, ви не можете скасувати свою підписку за допомогою програми Crunchyroll для Android. Для цього вам потрібно перевірити метод веб-браузера, згаданий вище. Але якщо ви підписалися через магазин Google Play, ви можете скасувати підписку на Crunchyroll на Android, виконавши наведені нижче дії.

Якщо ви підписалися на Crunchyroll за допомогою кредитів Google Play, ось як ви можете скасувати підписку на своєму пристрої Android протягом хвилини:

1. Відкрийте магазин Google Play на телефоні Android і торкніться «значка профілю» у верхньому правому куті. Потім виберіть у меню опцію «Платежі та підписки». Переконайтеся, що ви використовуєте той самий обліковий запис Google, який використовували для підписки на Crunchyroll.

  9 найкращих програм для бухгалтерського обліку управління нерухомістю для орендодавців

2. Потім виберіть опцію «Підписки» на наступній сторінці. Тепер ви побачите всі активні підписки для свого облікового запису, і вам потрібно натиснути тут «Crunchyroll».

3. На наступній сторінці перевірте деталі свого плану підписки, а потім натисніть кнопку «Скасувати підписку» внизу. Виберіть опцію «Продовжити» після перегляду переваг, які ви втратите після скасування.

4. Виберіть будь-яку з наведених нижче причин для скасування та знову виберіть опцію «Продовжити». І це все.

Тепер вашу підписку на Crunchyroll успішно скасовано. На наступній сторінці Play Store з’явиться повідомлення про підтвердження на Android.

Скасуйте підписку на Crunchyroll на iPhone

Подібно до Android, якщо ви придбали підписку на Crunchyroll за допомогою кредитної картки або PayPal, ви не можете скасувати свою підписку в додатку iOS. Ви можете перевірити метод веб-браузера, згаданий вище, для цього. Але якщо ви підписалися на Crunchyroll через App Store, ви можете перевірити це нижче.

Якщо ви зареєструвалися на Crunchyroll за допомогою кредитів або карток через App Store, ви можете швидко та легко скасувати свою підписку. Ось як виглядає процес:

1. Замість програми Crunchyroll вам потрібно відкрити програму налаштувань на вашому iPhone. Потім торкніться опції «профіль» (назва облікового запису) у верхній частині.

2. Потім виберіть у списку опцію «Підписки», і ви побачите свою підписку на Crunchyroll на наступній сторінці. Далі виберіть опцію «Скасувати підписку» в списку Crunchyroll.

3. З’явиться спливаюче повідомлення для підтвердження скасування. Відразу натисніть кнопку «Підтвердити» у спливаючому вікні, і вашу підписку буде негайно скасовано.

Скасуйте членство в Crunchyroll на Android TV/Apple TV

На Apple TV або Android TV у вас немає можливості скасувати підписку в додатку Crunchyroll. Щоб скасувати членство, ви повинні зробити це через веб-браузер, використовуючи один із методів, описаних вище.

Натомість змініть свій план членства в Crunchyroll

Якщо ваша єдина причина скасування підписки полягає в тому, щоб заощадити гроші, натомість ви можете змінити свій план членства. Ви можете перейти до плану Basic Fan або Mega Fan з Ultimate. Таким чином, ви можете продовжувати перегляд аніме, просто пожертвувавши такими функціями, як ліміт пристрою та офлайн-завантаження (для базового плану для шанувальників). Crunchyroll пропонує три плани передплати на вибір, і це:

Якщо ви бажаєте скасувати підписку, але час від часу переглядаєте аніме, ми пропонуємо вам переглянути деякі безкоштовні аніме, доступні на Crunchyroll. Ви можете дивитися деякі аніме-серіали, не витрачаючи жодного пенні, але вам, можливо, доведеться переглянути їхню бібліотеку, щоб знайти безкоштовні пропозиції.

  Що таке бекдор і як запобігти атакам бекдорів?

Crunchyroll безкоштовно включає такі популярні аніме, як Наруто, але майте на увазі, що вони не надають повного доступу до своєї бібліотеки. Для деяких серіалів ви можете переглянути лише кілька епізодів без преміум-підписки. Але знову ж таки щось краще, ніж нічого?

Поширені запитання щодо скасування підписки на Crunchyroll

Чому він не дозволяє мені скасувати підписку на Crunchyroll?

Якщо у вашому обліковому записі Crunchyroll є транзакція, що очікує на розгляд, спочатку її потрібно очистити, а потім лише ви зможете скасувати наявну підписку.

Чи можу я будь-коли скасувати своє членство в Crunchyroll?

Так! Ви можете будь-коли скасувати свою преміум-підписку Crunchyroll, і її буде скасовано в останній день вашого платіжного циклу. Ви можете використовувати обліковий запис і переглядати преміум-контент до кінця платіжної дати.

Чому моя скасована підписка все ще активна?

Якщо ви скасували підписку раніше останньої дати платіжного циклу, ваше членство залишатиметься активним до останнього дня. Згодом його буде скасовано, і ви втратите доступ до преміум-контенту на Crunchyroll.

Прості способи скасувати підписку на Crunchyroll

Ми щиро сподіваємося, що змогли допомогти вам скасувати ваше членство в Crunchyroll. Якою б не була причина, вищі ціни, кращі альтернативи Crunchyroll чи інші, є причина, чому ви, можливо, вибрали цей курс дій. Однак ви пропустите деякі дивовижні нові аніме, такі як Chainsaw Man, і старі аніме, такі як One Piece. Тим не менш, процес скасування простий і швидкий. Тому ви можете без проблем скасувати підписку на Crunchyroll за допомогою нашого посібника. Крім того, повідомте нам у коментарях, якщо у вас виникнуть труднощі зі скасуванням підписки, і ми допоможемо вам.