Як скасувати підписку на Xbox Game Pass

| | 0 Comments| 1:12 AM
Categories:

Xbox Game Pass — це чудовий спосіб грати в понад 100 ігор за щомісячну плату. Якщо бібліотека стає нудною та/або ви хочете відмовитися від послуги, цей посібник покаже вам, як скасувати підписку на Xbox Game Pass.

Microsoft представила Xbox Game Pass у червні 2017 року. За 9,99 доларів на місяць власники Xbox мали доступ до бібліотеки, що обертається, з понад 100 ігор. Сервіс також надає знижки на ці ігри, якщо ви хочете зберегти їх у своїй цифровій бібліотеці. Більше того, користувачі мали доступ до ігор Xbox Play Anywhere на ПК з Windows.

Через два роки Microsoft представила подібну автономну послугу «все, що ви можете їсти» для Windows 10, вартістю 9,99 доларів США на місяць. Компанія також запустила Xbox Game Pass Ultimate, який поєднує обидва разом із Xbox Live Gold за 14,99 доларів на місяць.

  Найкращі інструменти DNS для допомоги адміністраторам мережі

Тим не менш, у цьому посібнику показано, як скасувати ці підписки. Зрештою, все це робиться через веб-сайт Microsoft, але ви можете скасувати Xbox Game Pass, Xbox Game Pass Ultimate і Xbox Live Gold на консолі без доступу до ПК. Щоб скасувати абонемент Xbox Game Pass для ПК, потрібен комп’ютер.

Скасуйте підписку на Xbox Game Pass за допомогою ПК

Спочатку відкрийте будь-який браузер і перейдіть до свого Сторінка «Служби та підписки» облікового запису Microsoft. Увійдіть у свій обліковий запис, якщо потрібно.

Далі знайдіть свою підписку на Xbox Game Pass і натисніть посилання «Керувати» під логотипом Xbox.

  Як встановити гостьові доповнення VirtualBox для віртуальної машини Ubuntu

У нашому прикладі ми скасовуємо Xbox Game Pass Ultimate. Знову ж таки, якщо у вас немає цього конкретного плану, ви побачите у списку Xbox Game Pass та/або Xbox Game Pass для ПК. Ви також побачите підписку Xbox Live Gold.

На наступній сторінці натисніть посилання «Скасувати».

Скасуйте підписку на Xbox Game Pass за допомогою Xbox

На головному екрані Xbox відкрийте посібник за допомогою контролера, щоб виділити піктограму свого профілю, а потім натиснувши кнопку «A». Далі перейдіть по вкладках меню та виберіть значок шестірні. Це завантажує вкладку «Система».

Перейдіть вниз, виділіть «Налаштування», а потім натисніть кнопку «A».

На наступному екрані виділіть «Обліковий запис», а потім перейдіть вправо, щоб вибрати «Підписки». Натисніть кнопку «A», щоб продовжити.

  Як примусово видалити субтитри на Netflix

Виділіть свою підписку та натисніть кнопку «A», щоб продовжити.

У розділі «Оплата та виставлення рахунків» виділіть «Переглянути та керувати підпискою», а потім натисніть кнопку «A».

Microsoft Edge завантажує ваш обліковий запис на Microsoft.com. Використовуйте контролер, щоб знайти підписку, яку потрібно скасувати. Виділіть посилання «Керувати» під логотипом Xbox, а потім натисніть кнопку «A» на контролері.

Використовуйте контролер, щоб перемістити курсор на екрані та виділіть «Скасувати». Натисніть кнопку «A», щоб завершити.