Як скасувати підписку на Sirius XM

Categories:

Sirius і XM, два провідні радіосервіси, об’єднані в 2008 році як Інтернет-радіосервіс, ці сервіси стали популярним потоковим сервісом, який можна використовувати в різних автомобілях, а також на комп’ютері, смартфоні, планшеті чи пристрої для прослуховування інтернет-радіо. до музики, розмов і спорту. Той факт, що SiriusXM робить сильний акцент на живому аудіоконтенті та робить простим і зручним для вас доступ до багатьох першокласних програм і каналів платформи, допомагає йому виділитися серед переповненого простору потокового аудіо. Якщо ви вже є користувачем Sirius і вам цікаво, як я можу скасувати автоматичне поновлення Sirius? А як відписатися від Сіріуса без дзвінка? Якщо вам потрібна додаткова інформація про підписки на Sirius, ми пропонуємо вам корисний посібник, який розв’яже всі ваші сумніви та запитання, наприклад, як скасувати підписку та як скасувати SiriusXM на iPhone.

Як скасувати підписку на Sirius XM

Продовжуйте читати, щоб детально дізнатися про способи скасування підписки на Sirius.

Чи є SiriusXM безкоштовним для Amazon Prime?

Так, SiriusXM оголосив, що користувачі Amazon Echo отримають 3-місячну безкоштовну пробну підписку, але ця пропозиція дійсна для користувачів Echo, які створять новий обліковий запис SiriusXM. Потім, припустивши, що у вас уже є Echo, просто підпишіться на членство SiriusXM Premier Streaming або SiriusXM All Access через платформу Amazon, щоб отримати перші три місяці цієї підписки безкоштовно. Крім того, щоб запобігти виявленню грошей з вашого облікового запису Amazon, переконайтеся, що ви скасували свій обліковий запис SiriusXM через 3 місяці, якщо ви більше не хочете ним користуватися.

Чи вартий Сіріус цих грошей?

Щомісячна вартість підписки на SiriusXM коливається від 10 до 18 доларів США, що, очевидно, є величезною сумою, оскільки місцеве радіо доступне безкоштовно, і вам може бути цікаво, чи підтримується Sirius із грошей, які ви платите. Ви отримуєте те, за що заплатили, ось відповідь. Підписка на SiriusXM надає численні переваги, такі як доступ до додаткових каналів, високоякісні програми та значно менше реклами. Якщо ви тоді частіше слухаєте радіо, ці додаткові переваги варті того, щоб заплатити за місяць.

  Як видалити обліковий запис Care.com

Чи важко скасувати підписку на SiriusXM?

Ні, скасувати підписку на SiriusXM нескладно. Ви можете легко скасувати підписку на Sirius, виконавши кілька кроків онлайн. Крім того, ви можете попросити представника клієнта SiriusXM скасувати вашу підписку через чат або дзвінок.

Чи можу я призупинити свою підписку на SiriusXM?

Так, ви можете призупинити підписку на SiriusXM. SiriusXM надає вам можливість призупинити або тимчасово призупинити вашу підписку на максимальний період часу 6 місяців, лише один раз у календарному році. Будь-яка підписка, яку було призупинено або призупинено, автоматично відновиться у вказану вами дату або в річницю запиту на призупинення, залежно від того, що настане раніше. Крім того, неможливо призупинити вашу підписку в Інтернеті, вам потрібно зателефонувати за цим номером (866) 635-8642 і попросити їх призупинити ваші послуги SiriusXM.

Чи можете ви будь-коли скасувати Sirius? Чи можете ви будь-коли скасувати SiriusXM?

Так, ви можете будь-коли скасувати підписку на Sirius.

Чи можете ви скасувати радіо Sirius без дзвінка?

Так, ви можете скасувати радіо Sirius, навіть не телефонуючи їм.

Що таке комісія за скасування SiriusXM?

Ви можете скасувати підписку на SiriusXM безкоштовно, але буде застосовано комісію в розмірі 50 доларів США за дострокове припинення, якщо ви не підтримуватимете своє радіо SiriusXM у платному плані передплати принаймні 6 місяців поспіль.

Як скасувати автоматичне поновлення Sirius?

Якщо вам цікаво, який найпростіший спосіб, за допомогою якого я можу скасувати автоматичне поновлення Sirius, щоб запобігти вирахуванню будь-яких додаткових витрат. Ось інструкція, як скасувати підписку на Sirius за кілька простих кроків.

Спосіб 1: за допомогою смартфона

Нижче наведено кроки для вашого смартфона, щоб скасувати автоматичне поновлення Sirius.

Варіант I: для користувачів Andriod

1. Запустіть магазин Google Play на своєму мобільному телефоні Android.

2. Щоб отримати доступ до налаштувань облікового запису, торкніться значка зображення профілю у верхньому правому куті екрана.

3. У меню «Параметри облікового запису» натисніть опцію «Платежі та підписки».

4. Тепер у меню «Платежі та підписки» натисніть опцію «Підписки».

5. Тепер ви побачите список послуг, на які ви підписалися. Зі списку підписок вам потрібно вибрати послугу, яку ви хочете скасувати. У цьому випадку знайдіть і виберіть підписку на програму SiriusXM.

6. Далі натисніть опцію під назвою «скасувати підписку» зі списку опцій.

7. Виберіть причину, чому ви скасовуєте цю підписку. Вибравши причину, торкніться опції «Продовжити», щоб завершити процес скасування автоматичного поновлення підписки на Sirius.

Варіант II: для користувачів iOS

1. Першим кроком є ​​відкриття програми «Налаштування» на пристрої iOS.

  Як переглянути всі програми, які ви придбали в Mac App Store

2. Торкніться параметра Apple ID, який знаходиться у верхній частині меню налаштувань.

3. Наступним кроком буде натиснути опцію «Підписки» в меню Apple ID.

4. Тепер ви побачите список послуг, на які ви підписалися. Зі списку підписок вам потрібно вибрати послугу, яку ви хочете скасувати. У цьому випадку знайдіть і виберіть підписку на програму SiriusXM.

5. Вибравши опцію Sirius, натисніть кнопку «Скасувати підписку», щоб завершити процес видалення облікового запису Sirius.

Отже, це як скасувати автоматичне оновлення Sirius на вашому пристрої iPhone.

Сподіваємось, після прочитання цього посібника ви тепер знаєте, як успішно скасувати підписку на Sirius на мобільних пристроях iOS і Andriod.

Спосіб 2: Зверніться безпосередньо до представника клієнта SiriusXM

Якщо SiriusXM був попередньо встановлений у вашому автомобілі або ви зареєструвалися в Інтернеті чи почали своє членство по телефону, ви повинні дотримуватися цього методу. Щоб скасувати підписку, яку ви придбали безпосередньо по телефону, вам потрібно зв’язатися зі службою підтримки клієнтів SiriusXM. Ви можете зателефонувати їм за номером 1-866-635-5020 або зробити це онлайн, перейшовши на цей веб-сайт і вибравши Чат з агентом. Щоб отримати докладні відомості про кроки, перегляньте розділ «Як скасувати підписку на Sirius без дзвінка», наведений нижче.

Сподіваємося, дотримуючись цього посібника, тепер ви знаєте, як скасувати підписку на Sirius, придбану в Інтернеті чи за допомогою телефонного дзвінка.

Як скасувати підписку на Sirius онлайн?

Якщо ви хочете скасувати підписку на Sirius, тому що ви більше не використовуєте її або вважаєте, що вона вигідна за ваші гроші, і цікавитеся, чи є спосіб скасувати підписку на Sirius онлайн, не дзвонячи чи не зустрічаючись із керівником Sirius. Ми пропонуємо вам простий посібник, який допоможе вам скасувати підписку на Sirius онлайн за допомогою мобільного телефону. Дотримуйтеся наведеного вище розділу, щоб знати кроки для користувачів Android та iOS.

Сподіваємося, дотримуючись цього простого посібника, ви успішно скасували онлайн-підписку на SiriusXM.

Як скасувати SiriusXM Online?

Якщо SiriusXM був попередньо встановлений у вашому автомобілі або ви зареєструвалися в Інтернеті чи почали своє членство по телефону, ви повинні дотримуватися цього методу. Щоб скасувати підписку, яку ви придбали безпосередньо по телефону, вам потрібно зв’язатися зі службою підтримки клієнтів SiriusXM. Ви можете зателефонувати їм за номером 1-866-635-5020 або зробити це онлайн, перейшовши на цей веб-сайт і вибравши Чат з агентом. Ви можете виконати наведені вище кроки, щоб поспілкуватися з представником клієнтів SiriusXM онлайн і скасувати підписку на SiriusXM онлайн.

Як скасувати підписку на Sirius без дзвінка?

Якщо SiriusXM був попередньо встановлений у вашому автомобілі або ви зареєструвалися в Інтернеті чи почали своє членство по телефону, ви повинні дотримуватися цього методу. Щоб скасувати підписку, яку ви придбали безпосередньо по телефону, вам потрібно зв’язатися зі службою підтримки клієнтів SiriusXM. Ви можете зробити це онлайн, перейшовши на цей веб-сайт і вибравши Чат з агентом. Ось інструкція про те, як можна легко скасувати підписку на Sirius, не телефонуючи до служби підтримки клієнтів SiriusXM, виконавши кілька простих кроків.

  Почніть обробку даних за допомогою Kafka та Spark

1. Відвідайте офіційний сайт SiriusXM у будь-якому з ваших улюблених браузерів.

2. Натисніть опцію «Довідка та підтримка» у верхньому правому куті екрана.

3. Тепер клацніть опцію «Довідковий центр» у спадному меню «Довідка та підтримка».

4. Перейшовши на сторінку довідкового центру, прокрутіть униз до кінця та натисніть опцію «Зв’язатися з нами».

5. Щоб поспілкуватися з представником клієнта SiriusXM, натисніть синю кнопку «Почати зараз». Переконайтеся, що ви намагаєтесь спілкуватися в чаті на робочих місцях, тобто з понеділка по п’ятницю з 8 ранку до 23 вечора та в суботу та неділю з 8 ранку до 20 вечора.

6. Спочатку вас буде підключено до віртуального агента, який задасть вам кілька попередньо вибраних запитань, але щоб поспілкуватися з живим агентом, виберіть опцію «Скасувати» з попередньо вибраної опції, наданої вам.

7. Тепер ви будете підключені до активного агента Sirius. Попросіть його скасувати підписку на Sirius.

Сподіваємось, дотримуючись цих простих кроків, ви зможете легко скасувати підписку на Sirius, не телефонуючи до служби підтримки клієнтів SiriusXM.

Як скасувати SiriusXM на iPhone

SiriusXM — чудовий радіосервіс, яким користуються мільйони користувачів у всьому світі. Якщо ви також підписалися на SiriusXM, але більше не використовуєте його з будь-якої причини, і вам цікаво, який найкращий спосіб скасувати підписку на SiriusXM або автоматичне поновлення за допомогою iPhone. Ось посібник для користувачів iPhone про те, як вони можуть скасувати SiriusXM на iPhone за кілька простих кроків.

1. Першим кроком буде запуск програми «Налаштування» на пристрої iOS.

2. У верхній частині меню налаштувань виберіть опцію, яка відображає ваш Apple ID.

3. Наступним кроком є ​​вибір опції «Підписки» в меню Apple ID.

4. З’явиться список послуг, на які ви підписалися. Ви повинні вибрати послугу, яку хочете скасувати, зі списку підписок. У цьому випадку знайдіть і виберіть підписку на програму SiriusXM.

5. Щоб повністю видалити обліковий запис Sirius після вибору опції Sirius, торкніться піктограми «Скасувати підписку».

Сподіваємось, після прочитання цього простого посібника ви маєте чітке уявлення про те, як скасувати SiriusXM на iPhone, якщо ви користувач iOS.

***

Ми сподіваємося, що за допомогою цього простого посібника ви знаєте все про послугу Інтернет-радіо, відому як підписка на SiriusXM, і ми сподіваємося, що ми успішно відповіли на всі ваші запитання, наприклад, як скасувати підписку на Sirius. Ми відкриті для будь-яких відгуків, запитів і коментарів з вашого боку щодо будь-якої теми. Також не соромтеся запропонувати, на яку тему має бути наш наступний блог.