Як скасувати підписку на Philo

Завдяки доступним тарифам і безкоштовним пробним версіям Philo є одним із найкращих варіантів на ринку потокових послуг онлайн-телебачення. Зареєструвавшись на безкоштовну пробну версію Philo, ви можете випробувати послугу потокового телебачення в прямому ефірі протягом семи днів без зобов’язань щодо щомісячної оплати. Але ви, можливо, захочете скасувати підписку та думаєте, як скасувати безкоштовну пробну версію Philo. Протягом пробного періоду ви можете отримати доступ до всього пакету Philo, який включає понад 60 телеканалів у прямому ефірі з упором на розважальний контент. Продовжуйте читати, щоб також дізнатися про те, як скасувати Philo на Amazon Fire stick.

Як скасувати підписку на Philo

Philo — чудовий вибір як онлайн-платформа для потокового передавання, але вам буде виставлено рахунок за весь місяць, якщо ви не зможете скасувати Philo або не зробите цього до початку наступного платіжного періоду. Однак, якщо ви припините послугу в середині платіжного періоду, ви все одно зможете дивитися, доки не завершиться цикл. Нижче наведено методи на різних пристроях, якщо ви також думаєте про те, як скасувати мою підписку на Philo.

Як переглянути свої підписки на Philo на пристрої Roku

Можна легко скасувати підписку Philo на пристроях Roku, виконавши наведені нижче дії.

1. Відкрийте Roku Сторінка входу

  Як швидко вимкнути дратівливі сповіщення на Apple Watch

2. Введіть адресу електронної пошти та пароль і натисніть «Надіслати».

3. Натисніть на свій профіль у верхньому куті.

4. Натисніть Мій обліковий запис

5. Виберіть «Керувати своїми підписками» на сторінці облікового запису.

6. Тепер ви можете редагувати список своїх активних підписок Roku.

Як скасувати підписку Philo на Roku

Якщо ви все ще перебуваєте в пробному періоді та не ввели платіжну інформацію чи не підписалися через Roku Pay, нічого робити не потрібно – термін дії вашого облікового запису закінчиться природним чином, але якщо ви почали з підписки, виконайте ці дії, щоб дізнатися, як скасувати Philo на Roku

Якщо ви підписалися через Roku Pay, ви можете скасувати підписку безпосередньо на своєму пристрої:

1. Натисніть кнопку Home на пульті Roku

2. Виділіть програму Philo.

3. Натисніть кнопку * на пульті Roku

4. Натисніть Керувати підпискою.

5. Натисніть «Скасувати підписку».

6. Знову натисніть Скасувати підписку.

7. Натисніть Готово.

Якщо ви підписалися напряму через Philo, ви можете скасувати підписку, відвідавши сторінку свого облікового запису в Інтернеті та натиснувши Скасувати мою підписку.

Як скасувати Philo на Amazon Fire Stick

Якщо ви все ще перебуваєте в пробному періоді та не ввели платіжну інформацію чи не підписалися через Amazon, нічого робити не потрібно – термін дії вашого облікового запису закінчиться природним чином, але якщо ви почали з підписки, виконайте ці дії, щоб дізнатися, як скасувати Philo на Amazon Fire stick

Якщо ви підписалися через Amazon, ви можете скасувати підписку на їх веб-сайті:

1. Перейти до Веб-сайт Amazon

2. Натисніть Облікові записи та списки у верхньому правому куті екрана.

3. Потім прокрутіть униз і натисніть Членство та підписки в розділі Підписки.

  Як часто Google оновлює Chrome?

4. Натисніть «Скасувати підписку» перед каналом, який потрібно видалити.

Якщо ви підписалися напряму через Philo, ви можете скасувати підписку, відвідавши сторінку свого облікового запису в Інтернеті та натиснувши «Скасувати мою підписку» внизу сторінки.

Як скасувати Philo за допомогою офіційного веб-сайту Philo

Виконайте ці дії, щоб скасувати безкоштовну пробну версію Philo на офіційному сайті.

1. Відкрийте Philo офіційний веб-сайт

2. Натисніть на значок смайлика у верхньому правому куті

3. Відкрийте сторінку облікового запису

4. Натисніть «Скасувати мій обліковий запис» внизу сторінки

Як зупинити Philo від стягнення плати з мого рахунку

Щоб Philo не стягував плату з вашого облікового запису, вам потрібно скасувати поточний план підписки. Щоб дізнатися більше про те, як ви можете скасувати поточний план підписки, прочитайте способи, згадані в статті вище.

Як оновити підписку до Philo

Підписка Philo надається лише з одним планом, і якщо ви хочете оновити свій план, єдиний спосіб – скористатися додатками. Наступні додатки доступні на Philo

  • EPIX: за додаткові 6 доларів на місяць ви можете отримати доступ до сотень найпопулярніших новинок, улюблених фанатів, оригінальних серіалів, документальних фільмів і спеціальних комедій.

  • STARZ: за додаткові 9 доларів на місяць наш додаток STARZ пропонує актуальні хіти, вінтажні фільми та сміливі оригінальні шоу.

  • Фільми та додаткове: за 3 долари США щомісяця наші додатки «Фільми та інше» включають культову класику, фільми, відзначені нагородами, біографії знаменитостей, документальні фільми тощо.

Чи стягує Philo щомісячну плату?

Так, Philo стягує мізерну комісію в розмірі 25 доларів США, яка щомісяця списується з вашого рахунку.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи є Philo хорошим потоковим сервісом?

Відповідь Вибір каналів на Philo не такий різноманітний, як у конкурентів. Місцеві телевізійні станції, спортивні трансляції в прямому ефірі та основні кабельні канали новин недоступні на Philo, щоб зберегти ціни нижчими, ніж на інші послуги трансляції прямого ефіру. Серед його каналів переважають мережі для розваг і стилю життя.

Q2. Чого очікувати від безкоштовної пробної версії Philo?

Відповідь Понад 60 каналів, у тому числі Comedy Central, Lifetime, Discovery, The Paramount Network, BBC America, Nickelodeon, Food Network і MTV, доступні під час безкоштовної пробної версії Philo. Philo зосереджується на телевізійних мережах, які транслюють комедії, драми та реаліті-шоу, а також каналах для дому, кухні, документальних фільмів і музики.

Q3. Чи Philo безкоштовний на Roku?

Відповідь Philo надає своїм користувачам 7-денний пробний період, після якого починає діяти базовий і єдиний план Philo, який коштує лише 25 доларів США на Roku та всіх інших пристроях.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і що ви змогли дізнатися, як скасувати підписку на Philo, і тепер маєте відповідь на питання, як скасувати мою безкоштовну пробну підписку на Philo. Повідомте нам, який метод знайшовся найпростішим. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.