Як скасувати підписку на Match.com

| | 0 Comments| 12:13 PM
Categories:

Match.com — це служба знайомств для людей старше 18 років, яка доступна у формі веб-сайтів і додатків. Якщо ви шукаєте партнера або хочете зустрітися з кимось, і ви хочете зробити це за допомогою онлайн-інструменту, ви можете негайно зареєструватися на Match.com. Match.com доступний майже в кожній країні на планеті, і він досить доступний і корисний, якщо ви схильні купувати їхні підписки. Ви можете знайти людину, яка вас цікавить, на цій платформі, і якщо все піде добре, ви також можете знайти партнера, з яким хотіли б бути до кінця свого життя. Однак краще скасувати підписку, якщо ця платформа виявилася вам не корисною. У цій статті ви дізнаєтесь, як скасувати підписку на Match.com, а також допоможете дізнатися, де знаходяться налаштування мого облікового запису на Match.com. Ви також дізнаєтеся, чи можна отримати відшкодування після скасування та яка політика скасування Match.com протягом 14 днів.

Як скасувати підписку на Match.com

Про те, як скасувати підписку на Match.com, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Де знаходяться налаштування мого облікового запису на Match.com?

Налаштування вашого облікового запису на Match.com можна знайти в меню налаштувань на веб-сайті або в додатку. Увійшовши у свій обліковий запис на Match.com, ви побачите значок налаштувань у верхньому правому куті. І, натиснувши на нього, ви перейдете до налаштувань свого облікового запису. Звідти ви можете редагувати свою особисту інформацію, як-от ім’я, електронну пошту, пароль, біографію, інтереси, хобі, захоплення та багато іншого. У налаштуваннях облікового запису ви також можете скасувати підписку або змінити їх, а також деактивувати свій обліковий запис.

  Як знайти приховані речі на iPhone

Чи можете ви будь-коли скасувати матч?

Так, ви можете будь-коли скасувати Match.com. Якщо ви не задоволені послугою або ви не хочете продовжувати роботу з Match.com, ви можете деактивувати свій обліковий запис на веб-сайті або в додатку. Навіть якщо ви скасуєте свою підписку, з вас не стягуватиметься плата за скасування. А якщо ви нещодавно підписалися, скасування підписки призведе до повернення коштів, якщо ви взяли платну підписку. Для інших у разі скасування ви не отримаєте відшкодування. Переконайтеся, що ви скасували підписку в кінці місяця, щоб ваша підписка не поновлювалась автоматично.

Чи можу я достроково скасувати підписку на матч?

Так, ви можете достроково скасувати підписку на Match. Відповідно з Угода про умови використання Match.com, ви можете будь-коли скасувати підписку. Це може бути на початку, десь в середині або в кінці. Якщо ви нещодавно підписалися на Match.com і хочете отримати повне відшкодування після скасування, ви повинні скасувати підписку протягом 14 днів. Для інших Match.com не пропонує відшкодування за поновлення, посилення, любовні нотатки та покупки в режимі інкогніто.

Що таке політика скасування Match.com за 14 днів?

14-денна політика скасування Match.com призначена лише для нових клієнтів і застосовується при скасуванні будь-яких платних планів підписки. Якщо новий користувач Match.com скасовує свій план платної підписки протягом 14 днів після створення облікового запису, він зобов’язаний отримати відшкодування, яке розраховується Match.com на пропорційній основі. Щоб отримати ці відшкодування, вам потрібно зв’язатися Служба підтримки клієнтів Match.com. Якщо ви скасуєте підписку через 14 днів, ви не матимете права на відшкодування після скасування.

  Створюйте віртуальні події за допомогою цих 9 фантастичних маркетингових інструментів

Що станеться, якщо я скасую підписку на матч?

Якщо ви скасуєте свою підписку на Match, перш за все, план підписки, пов’язаний з вашим обліковим записом Match, буде видалено, а також усі функції та переваги, які ви маєте в цій підписці, буде видалено. Крім того, ваш профіль буде видалено з Match.com і більше не буде видимим для інших користувачів.

Чому я не можу скасувати підписку на матч?

Нижче наведено причини, які можуть заважати вам скасувати підписку на Match:

  • Це може бути пов’язано з проблемою сервера або мережі на вашому пристрої.
  • Можливо, у додатку чи веб-сайті є помилка, через яку ви не можете скасувати підписку.
  • Можливо, ви ввели неправильний пароль.

Як скасувати підписку на Match.com?

Щоб скасувати підписку на Match.com, просто виконайте такі дії:

1. Відвідайте Веб-сайт матчу у вашому браузері.

2. Натисніть «Увійти» у верхньому правому куті екрана.

3. Введіть адресу електронної пошти та пароль і натисніть «Увійти».

4. Клацніть значок шестірні налаштувань у верхньому правому куті екрана.

5. Натисніть Керувати підпискою.

6. Введіть пароль свого облікового запису та натисніть ПРОДОВЖИТИ.

7. Натисніть «Скасувати членство» та «Видалити профіль», щоб скасувати підписку на Match.com.

  Як відформатувати SD-карту в ExFat в Ubuntu

Ось як ви можете скасувати підписку на Match.com у своєму браузері.

Як скасувати підписку на матч і отримати відшкодування?

Ви можете виконати наведені вище дії, щоб скасувати підписку на Match і отримати відшкодування. Після скасування вашої підписки протягом 2–3 робочих днів буде розпочато відшкодування на ваш зареєстрований обліковий запис.

Примітка. Відшкодування буде розпочато лише для нових клієнтів, тих, хто скасовує свою підписку протягом 14 днів після створення облікового запису.

Як скасувати підписку на матч на Android?

Щоб скасувати підписку на Match на Android, виконайте такі дії:

Примітка. Ці кроки призначені лише для тих, хто підписався на Match.com за допомогою свого облікового запису Google.

1. Відкрийте програму Play Store на своєму пристрої Android.

2. Торкніться значка профілю у верхньому правому куті екрана.

3. Натисніть Платежі та підписки.

4. Натисніть Підписки.

5. Виберіть програму «Збіг» і натисніть «Керувати».

6. Натисніть «Скасувати», щоб скасувати підписку.

Ось як скасувати підписку на Match.com на Android.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як скасувати підписку на Match.com. Не соромтеся зв’язуватися з нами зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.