Як скасувати підписку на Instacart

Instacart поставляється з преміум-членством, відомим як Instacart+. Членство в Instacart+ дає вам додаткові знижки та інші ексклюзивні переваги за ваше замовлення. Хоча насправді вам не потрібне членство, щоб замовляти продукти в Instacart. Членство лише додає деякі переваги вашим замовленням. Якщо у вас немає членства в Instacart, ви все одно можете замовляти продукти та їжу на порозі. Якщо у вас уже є членство та ви хочете скасувати членство в Instacart, залишайтеся з нами до кінця. Ця стаття, безсумнівно, підкаже вам, як скасувати підписку на Instacart, а також усі інші пов’язані з нею запити.

Як скасувати підписку на Instacart

Ви також можете скасувати членство в Instacart у меню Instacart Express у програмі та на веб-сайті. Дочитайте до кінця, щоб детально ознайомитися з кроками, демонструючи те саме, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Примітка: Instacart доступний для клієнтів лише з Сполучених Штатів і Канади.

Чи є Instacart безкоштовним без членства?

Так, Instacart абсолютно безкоштовний без членства. Якщо у вас немає підписки на Instacart+, ви все одно можете замовити їжу та продукти й отримати їх у той же день на порозі. Instacart має багато місцевих магазинів, підключених до них по всій території Сполучених Штатів і Канади, що полегшує доставку свіжих продуктів і продуктів протягом кількох годин. Замовляючи якусь їжу, ви обов’язково отримаєте свіжу.

Чи варто підписуватися на Instacart Premium?

Так, варто підписатися тим, хто регулярно замовляє їжу та продукти. Преміум-підписка Instacart може заощадити в середньому 7 доларів США на замовлення. Ви отримаєте безкоштовну доставку для кожного замовлення на загальну суму від 35 доларів США. Instacart преміум також може допомогти вам зі зниженою платою за обслуговування. Як наслідок, членство в Instacart+ принесе вам лише користь, заощадивши багато грошей.

  6 найкращих похідних інструментів Ubuntu для перевірки

Чому ви можете скасувати підписку на Instacart?

Деякі користувачі не дуже часто замовляють їжу та продукти в Instacart, а деякі з їхніх замовлень не перевищують мінімальну загальну суму в 35 доларів, щоб отримати безкоштовну доставку. У такому випадку підписка на Instacart не дуже вигідна для цих користувачів, і вони можуть розглянути можливість скасування підписки на Instacart.

Чи існує політика скасування для Instacart?

Так, для Instacart існує політика скасування. Якщо ви хочете скасувати своє членство в Instacart+, ви повинні скасувати його протягом перших 15 днів, не розміщуючи жодних замовлень, щоб отримати повне відшкодування суми, яку ви заплатили за членство в Instacart+. Якщо ви хочете скасувати своє замовлення під час покупки або доставки, з вас буде стягнено комісію за скасування в розмірі 15 доларів США.

Чи стягується комісія за скасування підписки на Instacart?

Ні, якщо скасувати членство в Instacart, з вас не стягуватиметься жодна плата за скасування. Якщо ви хочете отримати повне відшкодування, вам слід скасувати своє членство протягом перших 15 днів з моменту вашого платного членства в Instacart+. Але ви не повинні були розміщувати замовлення протягом цього періоду, щоб отримати повне відшкодування. Якщо ви скасуєте його в будь-який інший раз, ви не отримаєте відшкодування, але зможете користуватися перевагами членства плюс до кінця розрахункового періоду.

  Усі комбінації клавіш Skype та як ними користуватися

Як скасувати членство в Instacart?

Щоб скасувати членство в Instacart за допомогою мобільного додатку. Просто виконайте ці дії,

Варіант I: у мобільному додатку

Виконайте наведені нижче дії, щоб скасувати підписку на Instacart у мобільному додатку.

Примітка. Для пристроїв Android і iOS.

1. Відкрийте програму Instacart на телефоні.

2. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому лівому куті екрана.

3. Торкніться Instacart Express.

4. Натисніть «Скасувати членство» > «Продовжити», щоб скасувати, щоб підтвердити процес скасування.

5. Виберіть потрібну причину виходу, а потім натисніть «Вибрати».

6. Нарешті, натисніть «Скасувати», щоб скасувати членство в Instacart.

Варіант II: у браузері

Ви також можете скасувати членство в Instacart на веб-сайті Instactart у своєму браузері.

Примітка. Наступний метод працює з усіма браузерами.

1. Відвідайте веб-сайт Instacart у своєму браузері.

2. Натисніть Увійти у верхньому правому куті.

3. Введіть адресу електронної пошти та пароль у відповідні поля та натисніть «Увійти».

4. Натисніть опцію спадного меню Обліковий запис у верхньому правому куті екрана, як показано нижче.

5. Натисніть Instacart Express.

6. Прокрутіть униз і натисніть «Припинити членство».

7. Щоб скасувати підписку на Instacart, натисніть «Продовжити», щоб скасувати.

Примітка. Ви можете повернути своє членство протягом 3 днів після скасування.

Як отримати відшкодування після скасування?

Виконайте наведені нижче дії, щоб отримати відшкодування після скасування продукту Instacart.

1. Відкрийте програму Instacart і торкніться піктограми гамбургера.

2. Торкніться Ваші замовлення.

3. Натисніть Отримати довідку для потрібного елемента.

  Що таке редактор Microsoft і як його використовувати?

4. Потім виберіть потрібні проблеми зі списку.

5. Якщо з вас стягнуто плату за вибрані елементи, натисніть Так, з мене стягнуто плату. В іншому випадку натисніть Ні, плата не стягувалася.

6. Виберіть потрібні товари, за які ви хочете отримати відшкодування, і натисніть Продовжити.

7. Натисніть «Повернути кошти на початковий спосіб оплати», щоб розпочати процес повернення.

Чи можете ви використовувати Instacart навіть після скасування підписки?

Так, ви можете користуватися Instacart навіть після скасування підписки на Instacart. Instacart доступний для безкоштовного завантаження в Play Store і Apple App Store. Вам не потрібне членство, щоб використовувати його. Використовувати його можна безкоштовно, і ви можете замовляти будь-які бакалії та продукти харчування будь-де в Сполучених Штатах і Канаді. Членство додає кілька додаткових переваг, як-от безкоштовна доставка замовлень на суму понад 35 доларів США та знижена плата за обслуговування.

Чи легко вийти з Instacart без членства?

Так, вийти з Instacart без членства легко. Якщо у вас є членство, вам потрібно спершу скасувати членство, а потім видалити свій обліковий запис Instacart. Якщо у вас немає жодного членства, вам потрібно просто видалити свій обліковий запис, і все готово. Але по-перше, переконайтеся, що у вас немає розміщених або вхідних замовлень.

***

Сподіваємося, ви зрозуміли кроки для скасування підписки на Instacart і змогли їх успішно виконати. Ви можете залишити свої запити щодо цієї статті та пропозиції тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.