Як скасувати підписку на FFXIV

Багатокористувацьку онлайнову рольову гру (MMORPG) Final Fantasy XIV створила та випустила Square Enix. Якщо у вас є обліковий запис Square Enix, підключений до вашого облікового запису PS4 або PS5, і ви хочете змінити його, вам доведеться мати справу з відділами обслуговування клієнтів Square Enix і Sony. Це можливо, навіть якщо це може бути складним і дратівливим. Yoshi-P, дизайнер гри, нещодавно підкреслив, що він хоче, щоб гравці насолоджувалися грою, як їм подобається. І в цій грі так багато справ, що важко занудьгувати. Легко трохи вигоріти або відчути, що витрачаєте на гру занадто багато часу. Таким чином, ключовим компонентом ігрової механіки є можливість відпочити від неї та повернутися до неї пізніше. Якщо ви шукаєте поради щодо того, як скасувати підписку FFXIV у Steam, залишайтеся з нами до кінця. Ми пропонуємо вам корисний посібник, у якому детально викладено те саме, а також відповіді на інші запити, як-от вартість підписки на FFXIV і скасування підписки на Mogstation.

Як скасувати підписку на FFXIV

Гра FFXIV замінила невдалу версію програмного забезпечення 2010 року на цю, розроблену та розроблену Наокі Йосідою. Згодом була додана сумісність для PlayStation 4, PlayStation 5 і macOS. Спочатку вона була опублікована для Microsoft Windows і PlayStation 3 у серпні 2013 року. Через п’ять років після подій оригіналу 2010 року Final Fantasy XIV розгортається в міфічній країні Еорзея. Коли перша гра закінчується, первісний дракон Багамут втікає зі своєї місячної в’язниці та починає Сьоме лихо Умбралу, катаклізм, який знищує більшу частину Еорзеї. Інтерпретаційну парадигму, яка відрізняється від багатьох інших прикладів категорії, можна побачити в MMORPG Final Fantasy 14.

Крім того, щоб грати в Final Fantasy 14 і підтримувати членство, ви повинні мати обліковий запис Square Enix, незалежно від того, де ви придбали його та отримали доступ до нього. Лише один обліковий запис Square Enix може бути підключений до кожної системи, і тут все може стати складнішим. Відповідно, якщо ви придбаєте його для ПК через Steam, ви будете змушені грати в Steam необмежений час, а також для будь-яких майбутніх оновлень, якщо ви не проти придбати нову копію в Square Enix Store, починаючи знову з новими персонажами .

 • Можлива міжплатформна багатокористувацька гра між версією для ПК і версією для PlayStation.
 • Той самий користувач може використовувати той самий обліковий запис, щоб грати як на ПК, так і на PS4 або PS5. Тим не менш, це запобігає будь-якій можливості ненавмисного зв’язку профілю PlayStation з іншим обліковим записом Square Enix.
 • Final Fantasy 14 доводиться багаторазово купувати на різних системах.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як скасувати підписку на FFXIV і вартість підписки на FFXIV.

Чи дорогий FF14?

Так, FF14 дорогий. Тепер вам потрібно інвестувати приголомшливі 59,99 доларів США за Digital Standard Edition або 139,99 доларів США за Digital Collector’s Edition. Ви також можете отримати Digital Starter Edition за 19,99 доларів США. Це вартість підписки FFXIV.

  Як видалити або встановити SIM-карту на iPhone

Як купити і почати грати в Final Fantasy XIV?

Для цих систем ви можете придбати Digital Collector’s Edition у Steam або PlayStation Store. Подивіться на довгоочікуване четверте доповнення для високо оціненої гри FINAL FANTASY XIV онлайн. Ви можете придбати FINAL FANTASY XIV через Steam або PlayStation Store. Ось як почати грати в Final Fantasy XIV:

Крок 1: Створення персонажа

Створення власного Warrior of Light — це перший крок, який ви повинні виконати перед грою Final Fantasy XIV. Вам буде доступно шість рас, серед яких Hyur, Elezen, Lalafell, Miqo’te, Roegadyn і Au Ra, які були введені в нову безкоштовну пробну версію. Чоловік Хротгар і жінка Вієра — це дві додаткові раси, які доступні для вас, хоча те, чи ви вирішите придбати розширення Shadowbringers, залежить від вашого рішення. Однак Мале Вієра увійшов у гру, випустивши Endwalker, щоб бути хлопчиком-зайчиком.

Крок 2: Виберіть роботу

Ви повинні вибрати своє перше завдання, також відоме як клас, під час створення персонажа під час першої гри в Final Fantasy XIV. Є багато можливостей, тому це може бути складно. Однак для початку радимо вибрати той, який, на вашу думку, вам сподобається. Вибір своєї першої роботи не означає, що ви повинні дотримуватися її нескінченно довго. Ваш перший вибір класу є обов’язковим класом, який зміниться, коли ви досягнете рівня 30 і завершите квест для конкретної роботи. Важливо пам’ятати, що у вашому початковому класі та місті ви почнете гру. Тож якщо ви хочете одразу пограти з друзями, радимо вибрати роботу, яка приведе вас у їхнє місто.

Крок 3: дотримуйтесь квестів

 • Квести за основним сценарієм (MSQ): проходження MSQ повинно бути вашим головним завданням у Final Fantasy XIV. Щоб перейти до областей розширення та вмісту високого рівня доступу в XIV, яка є переважно сюжетною MMO, ви повинні дотримуватися MSQ. Ви повинні стежити за всім індикатором золотих метеорів на карті або перевірити верхній лівий кут екрана, щоб побачити, куди подорожувати далі, щоб слідувати MSQ.

 • Класові/робочі квести: ваші робочі квести повинні бути вашим другим пріоритетом під час виконання квестів. Підвищуючись, ви повинні виконати всі завдання, щоб розшифрувати нові здібності та, зрештою, свою реліктову броню. Наступний етап вашої роботи стане доступним після того, як ви досягнете рівня 30 і отримаєте камінь роботи.

 • Значки квестів: Побічні місії мають сині значки квестів відповідно до символів квестів. Ці символи вказують на наявність розблокованого вмісту, наприклад підземелля, випробування або механізму. Ви повинні стежити за деякими з них на початку гри та після того, як закінчите ARR MSQ, оскільки деякі розкриють інтригуючі сюжетні лінії та інший важливий вміст.

Крок 4: підвищення рівня

Ви побачите, що підвищення рівня в розповіді Final Fantasy XIV спочатку дуже просте, але може настати час, коли ви не зможете перейти до наступного MSQ, якщо не досягнете певного рівня. Ось тут і постають щоденні завдання, відомі як рулетка обов’язків, коли ви хочете заробити додатковий XP. Після щоденного скидання ви можете взяти участь у грі Duty Roulette у Duty Finder, надавши вам Гіл і додатковий досвід для завершення. У міру проходження гри ми наполегливо рекомендуємо завершувати щоденні завдання, оскільки це дозволить вам продовжити MSQ, не турбуючись про те, що ваш рівень недостатньо високий. Прочитайте до кінця, щоб знайти кроки для скасування підписки FFXIV.

Що таке вартість підписки на FFXIV?

Ви повинні заплатити 59,99 доларів США або повну вартість гри за весь тираж гри, випущеної більше десяти років тому. Поточні доповнення до гри включені в цей том разом із основною грою. Ось вартість підписки FFXIV:

Стандартна підписка
доларів США
GBP
Євро
30 днів
14,99 доларів США
8,99 фунтів стерлінгів
12,99 євро
90 днів
41,97 $ (заощаджуйте 3,00 $)
£25,17 (економія £1,80)
35,97 євро (заощадьте 3,00 євро)
180 днів
77,94 $ (заощаджуйте 12,00 $)
£46,14 (заощадьте £7,80)
65,94 євро (заощадьте 12,00 євро)
Вхідна підписка
доларів США
GBP
Євро
30 днів
12,99 доларів США
£7,69
10,99 євро

Це вартість підписки FFXIV, про яку вам слід знати.

Чи можете ви призупинити свою підписку на FF14?

Ні, ви не можете призупинити свою підписку FF14. Ви не можете перервати підписку у спосіб, який ви, мабуть, уявили. Ви не можете зупинити решту днів вашого членства, а потім відновити його, коли ви готові використати їх усі. Єдиний доступний для вас варіант – припинити ваше членство. Зробивши це, ви зможете використовувати членство протягом днів, що залишилися у вашій платній версії, перш ніж від’єднатися, доки ви не поновите. Продовжуйте читати, щоб знайти кроки для скасування підписки на Mogstation.

Яка різниця між скасуванням послуги та підпискою на FFXIV?

Хоча терміни скасування послуги та скасування підписки можуть здатися схожими, вони не однакові. Давайте подивимося, які відмінності роблять ці два терміни несхожими один на одного:

 • Послуга скасування: коли ви користуєтеся послугою скасування, ваш обліковий запис справді видаляється. Після знищення всього облікового запису разом із усіма персонажами ви почнете спочатку. Виберіть це, лише якщо ви з будь-якої причини хочете повністю видалити всю інформацію, пов’язану з вашим обліковим записом FFXIV. Натомість зробіть вибір, описаний нижче, якщо ви вважаєте, що є певна ймовірність, що ви можете повернутися в якийсь момент.

 • Скасувати підписку. Ваша поточна підписка на FFXIV припиняється, лише якщо ви скасуєте підписку. Однак після того, як ці дні минуть, ваше членство в FFXIV не буде продовжено автоматично, і вам потрібно буде знову поновити його вручну. Ви все ще можете насолоджуватися часом, що залишився, який ви вже заплатили. Якщо все, що ви хочете зробити, це зробити перерву, скористайтеся цією альтернативою. Ви завжди можете повернутися до FFXIV пізніше за допомогою цього методу.

Що станеться, якщо ви скасуєте підписку FFXIV?

Наслідки скасування підписки перераховані нижче.

 • Скасування підписки призведе до припинення вашої поточної підписки на FFXIV.
 • Ваше членство в FFXIV не буде продовжено автоматично, і ви повинні вручну поновити його знову.
 • Ви можете грати протягом часу, що залишився, за який ви заплатили.

Як скасувати підписку на FFXIV у Steam?

Виконайте наведені нижче дії, щоб скасувати підписку FFXIV у Steam:

1. Відвідайте Сайт Steam у вашому браузері та увійдіть у свій обліковий запис за допомогою облікових даних.

2. На головній сторінці клацніть ім’я свого профілю > Деталі облікового запису у верхньому правому куті.

3. Натисніть «Керування підписками» в розділі «МАГАЗИН ТА ІСТОРІЯ ПОКУПОК».

4. Натисніть «Скасувати», щоб завершити підписку.

Примітка: відшкодування за період передплати, що залишився, не буде повернено, якщо ви скасуєте підписку в його середині. Ваша підписка буде дійсною, доки період підписки ще діє.

Прочитайте розділ нижче, щоб зрозуміти, як скасувати підписку на Mogstation.

Як скасувати підписку на станцію Mog?

Дізнавшись, як скасувати підписку на FFXIV, виконайте наведені нижче дії для процесу скасування підписки на Mogstation:

1. Відвідайте Система керування обліковими записами SQUARE ENIX сторінку в браузері.

2. Увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи свої облікові дані.

3. Після входу в систему натисніть Mog Station.

4. Натисніть «Керувати параметрами служби».

5. Натисніть «Скасувати підписку» в розділі «Стан облікового запису служби».

6. Натисніть Далі.

Ось як скасувати підписку або Mogstation скасувати підписку.

Як поновити підписку на FFXIV PS4?

Виконайте наведені нижче дії, щоб поновити підписку FFXIV PS4:

1. Відвідайте Система керування обліковими записами SQUARE ENIX і увійдіть до свого облікового запису.

2. Після входу в систему натисніть Mog Station > Manage Service Options.

3. У розділі «Поновлення підписки» виберіть потрібний спосіб оплати.

4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб поновити підписку.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви навчилися скасовувати підписку FFXIV на Steam і процес скасування підписки на Mogstation. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.