Як скасувати підписку на eharmony

Відомий тим, що допомагає знайти сумісних і люблячих партнерів, eharmony став одним із найбільш надійних сайтів знайомств. Запущена в 2000 році, eharmony допомогла мільйонам людей знайти своє справжнє кохання і продовжує робити це навіть сьогодні. Проте, можливо, ви підписалися на eharmony, але вам більше не потрібно, оскільки ви вже знайшли когось. Тепер, якщо ви хочете скасувати підписку eharmony або хочете дізнатися про політику скасування eharmony, повністю прочитайте цю статтю.

Як скасувати підписку на eharmony

Ви можете скасувати підписку на eharmony зі свого облікового запису, увійшовши на комп’ютері. І кроки, щоб виконати те ж саме, згадуються далі в цій статті. Але перед цим давайте більше дізнаємося про eharmony та підписку, яку вона надає користувачам.

Чи пропонує eharmony безкоштовну пробну версію?

Ні, eharmony не пропонує безкоштовну пробну версію, оскільки реєстрація та використання eHarmony вже безкоштовні. Ви можете переглянути основну інформацію профілю про свої матчі після реєстрації. Але щоб переглядати фотографії та спілкуватися зі своїми матчами, вам доведеться перейти до eharmony Premium.

Чи варто платити за егармонію? Хтось ще використовує eharmony?

Якщо ви серйозно налаштовані знайти свого партнера на веб-сайті знайомств і хочете зустрітися з однодумцем, як ви, то принаймні варто спробувати eharmony. Ніколи не знаєш, що приготувала тобі доля, і, як кажуть, ти пропускаєш усі кадри, які не зробив. Крім того, сьогодні багато людей використовують eharmony, оскільки вона поширюється в 200 країнах, розміщуючи 10 мільйонів користувачів із приблизно 750 000 платних користувачів.

  Virtru дозволяє надсилати захищені електронні листи з Gmail, Outlook та Yahoo Mail

Чи стягується eharmony щомісяця?

Ні, eharmony не стягується щомісяця, оскільки eharmony для Premium доступний лише в плані на 6, 12 та 24 місяці.

Чому eharmony така дорога?

Вам може здатися, що егармонія коштує дорого, тому що:

  • eharmony існує вже більше 20 років, надаючи платформу для людей, щоб знайти справжнє кохання та насолоджуватися життям у повній мірі зі своїм партнером.
  • Вони забезпечують безпечне, якісне та довірливе співтовариство, де ви справді можете знайти сумісного партнера для себе.
  • Саме на цих факторах зосереджується eharmony і вважає, що вони забезпечують ці цікаві функції за розумною ціною, яка часом може здатися дорогою. Але вони також дозволяють користувачам безкоштовно використовувати eharmony, щоб добре ознайомитися з платформою, перш ніж вирішити перейти на преміальну версію.

Що таке політика скасування для eharmony? Що передбачає політика скасування eharmony?

У політиці скасування eharmony зазначено, що ви можете скасувати підписку eharmony у будь-який час, але без повернення коштів. А скасування буде завершено лише після закінчення періоду підписки вашого облікового запису. Отже, вам доведеться почекати, поки закінчиться період підписки, який може становити 6, 12 або 24 місяці.

Наскільки важко скасувати егармонію?

Це нескладно, але, безумовно, забирає багато часу, щоб скасувати підписку на eharmony вашого облікового запису.

  • Щоб скасувати підписку eharmony, потрібно вимкнути функцію автоматичного поновлення, але вона не скасує підписку відразу.
  • Вам також потрібно буде надіслати електронний лист або лист до eharmony із запитом на скасування.
  • Вам доведеться дочекатися закінчення терміну підписки, тобто 6, 12 або 24 місяці, але гроші за підписку вам не повернуть.
  Як показати календар Google в Outlook

Чи можу я скасувати eHarmony в будь-який час? Що таке період скасування eharmony?

Так, ви можете скасувати eHarmony у будь-який час, вимкнувши функцію автоматичного поновлення та надіславши електронний лист із запитом на скасування. Однак з вас все одно стягуватиметься плата за залишок терміну дії підписки, який становить 6, 12 або 24 місяці.

Чи можете ви скасувати eharmony раніше?

Ні, ви не можете скасувати підписку на eharmony раніше, ніж тривалість вашого плану, тобто за 6, 12 або 24 місяці. Навіть якщо ви зупините функцію автоматичного поновлення зі свого облікового запису, ваш обліковий запис залишатиметься активним до завершення дії плану підписки, без можливості повернення коштів.

Чи можу я скасувати eharmony через 3 дні? Чи можу я скасувати eharmony протягом 14 днів?

Ні, ви не можете скасувати eHarmony через 3 дні, оскільки eharmony пропонує плани на 6, 12 та 24 місяці. Таким чином, придбання будь-якого з цих планів означатиме оплату його послуг на весь термін навіть після скасування підписки.

Як купити 1 місяць eharmony? Чи можете ви скасувати eharmony через 1 місяць?

eharmony поставляється лише з тарифними планами на 6, 12 та 24 місяці, і придбати тарифний план лише на 1 місяць неможливо. Також ви не можете скасувати eharmony через 1 місяць відповідно до політики скасування eharmony.

  Що таке HTC S-OFF?

Як скасувати підписку на eharmony?

Щоб дізнатися, як скасувати підписку на eharmony свого облікового запису, виконайте наступні кроки:

1. Відвідайте офіційну сторінку eharmony і введіть свою адресу електронної пошти та пароль, щоб увійти до свого облікового запису.

2. Клацніть піктограму Профіль у верхньому правому куті та виберіть параметр Дані та налаштування.

3. Натисніть опцію Керувати профілем.

4. Натисніть посилання Скасувати мою підписку та надайте необхідну інформацію в листі або електронній пошті, щоб скасувати підписку на свій обліковий запис.

Як отримати відшкодування eharmony?

Щоб отримати відшкодування eharmony після скасування підписки, ви повинні скасувати eharmony достроково, тобто протягом 3 робочих днів з моменту покупки. Дотримуйтесь наступних способів:

Примітка. Ви також можете надіслати його електронною поштою [email protected]

1. Вам необхідно написати лист, у якому стверджується, що ви, абонент, розриваєте цю угоду або слова подібної дії.

2. Включіть у це повідомлення адресу електронної пошти, пов’язану з вашим обліковим записом eharmony.

3. Надішліть цей лист на таку адресу:

eharmony, inc.

Увага: Скасування

Поштова скринька 241810

Лос-Анджелес, Каліфорнія 90024

США

***

Сподіваємося, ви дізналися, як скасувати підписку eharmony за допомогою згаданих кроків. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. І дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.