Як скасувати підписку на Course Hero

Categories:

Course Hero — це електронна платформа, яка надає навчальні матеріали для різних курсів. Він був заснований у 2006 році Ендрю Грауером, сам студентом коледжу, щоб допомогти аспірантам набути впевненості та ефективно підготуватися до іспитів. Course Hero допоміг побудувати екосистему, яка включає як студентів, так і викладачів, щоб надати аспірантам кращі можливості для навчання, надаючи їм доступ до тисяч матеріалів курсу, пов’язаних із їхнім предметом. Це платформа, де як студенти, так і викладачі можуть завантажувати навчальні матеріали, щоб допомогти іншим, хто цього потребує. Однак якщо ви шукаєте, як скасувати підписку на Course Hero, ви потрапили в потрібне місце. Ви також дізнаєтесь про те, як скасувати Course Hero і повернути гроші та багато іншого. Отже, продовжуйте читати, щоб дізнатися, як скасувати обліковий запис Course Hero.

Як скасувати підписку на Course Hero

У цій статті ви дізнаєтеся, як скасувати підписку на Course Hero і чи варта підписка на Course Hero. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що робить Course Hero?

Course Hero — онлайн-платформа для навчання. Course Hero містить понад 30 мільйонів матеріалів для окремих курсів, які студенти можуть переглядати та навчатися. Студенти можуть завантажувати вміст на веб-сайт Course Hero, щоб допомагати іншим і заробляти кілька розблокувань і запитань. Course Hero допоміг сформувати екосистему студентів і викладачів, щоб дати поштовх і додаткову допомогу студентам у прокладанні гладкої дороги для їхньої академічної подорожі.

Від навчальних посібників і практичних задач до розв’язків у підручниках і розгорнутих пояснень з усіх предметів, будь то література, біологія, історія чи математика. Студенти можуть знайти будь-яку відповідь на свою проблему на веб-сайті Course Hero. Вони також надають цілодобову службу допомоги у виконанні домашніх завдань, щоб врахувати проблеми учнів і допомогти їм вирішити їхні проблеми.

Скільки коштує обліковий запис Course Hero?

Course Hero — це електронна платформа для онлайн-навчання, яка містить тисячі навчальних матеріалів, які допоможуть вам у навчанні. Course Hero надає користувачам безкоштовне базове членство, за допомогою якого ви можете переглядати вміст веб-сайту та вибирати план, який ви хочете придбати, який відповідає їхнім вимогам і бюджету.

  • Річна плата за підписку становить 6,95 доларів на місяць

  • Щоквартальна плата за підписку становить 9,95 доларів на місяць

  • Щомісячна підписка коштує 14,95 доларів на місяць.

Після реєстрації Course Hero переведе вас безпосередньо до них сторінка членства де ви можете знайти вказані ціни та їхні послуги та вибрати свій план відповідно.

Примітка. Додавання документів для навчання в Course Hero до бібліотеки Course Hero може отримати розблокування учасників. Учасники можуть отримати до 5 розблокувань за кожні 10 навчальних документів.

Чи варта підписка на Course Hero?

Так, варто придбати підписку на Course Hero. Наповнені тисячами документів як студентів, так і викладачів, студенти можуть отримати широкий спектр знань, починаючи від особистих нотаток і закінчуючи високоякісними нотатками, над якими працювали та передавали викладачі та професори. Безкоштовна підписка на Course Hero допомагає студентам отримати загальне уявлення про сайт і прийняти тверде рішення щодо своїх потреб. Якщо студент вважає, що йому не потрібна підписка, він може скасувати курс hero і отримати гроші назад.

Як зв’язатися з Course Hero телефоном?

Якщо у вас виникли проблеми з програмою Course Hero, ви можете зв’язатися зі службою підтримки, щоб вирішити їх. Зателефонуйте за номером 1-888-634-9397, щоб зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Course Hero. Перш ніж звертатися до служби підтримки, перегляньте сторінку підтримки Course Hero, і, можливо, ви зможете отримати відповідь на свій запит на Підтримка клієнтів Course Hero сторінки.

Як безкоштовно розблокувати Course Hero?

Course Hero надає своїм користувачам безкоштовне розблокування для перегляду заблокованих документів. Щоб отримати розблокування, користувачі повинні надати справжні документи, пов’язані з будь-якою темою. Поданий документ повинен бути автентичним і мати змістовний зміст, пов’язаний з темою. Як винагороду ви отримуєте доступ до Course Hero, щоб отримати доступ до заблокованого вмісту, який виглядає розмитим, коли його заблоковано.

Ось кілька простих кроків, щоб завантажити документи, щоб отримати розблокування та зробити свою підписку на Course hero того вартою:

1. Відвідайте Офіційний сайт Course Hero і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Натисніть опцію «Завантаження» на лівій панелі інформаційної панелі після входу.

3. На сторінці завантажень натисніть опцію Завантажити документи.

4. Далі завантажте документи, які ви хочете додати, на веб-сайт Course Hero, натиснувши опцію «Додати документи».

5. Після додавання потрібного документа введіть назву курсу у відповідному розділі.

6. Потім натисніть опцію «Розблокувати навчальні ресурси», яка буде розблокована після завантаження 10 ваших документів.

Як скасувати свій курс Hero і повернути гроші?

Неможливо скасувати підписку на Course Hero та повернути гроші. Але ви можете зупинити регулярні платежі, які здійснюються, вимкнувши функцію автоматичного поновлення. Комісія стягується та знімається з вашого облікового запису, лише якщо у вас є активне членство Premier.

Ви можете зв’язатися з командою підтримки Course Hero та отримати повне відшкодування, якщо ви не скористалися жодним із розблокувань або запитань. Щоб зв’язатися зі службою підтримки, перейдіть за цим посиланням сторінка підтримки. Надішліть електронний лист із запитом на повне відшкодування та поясненням вашої проблеми.

Крім того, ви можете вручну скасувати функцію автоматичного поновлення облікового запису Course Hero, щоб припинити регулярні платежі. Ви можете скасувати обліковий запис Course Hero, виконавши ці кілька простих кроків. Але перш ніж це зробити, переконайтеся, що ви використали час, що залишився передплатою, оскільки скасування облікового запису Course Hero може призвести до закінчення терміну дії належних переваг.

Варіант I: скасувати підписку на Course Hero з веб-сайту

1. Відвідайте Офіційний сайт Course Hero і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Потім натисніть піктограму профілю > Налаштування.

3. У розділі «Методи оплати» ви знайдете опцію зупинити регулярні платежі, коли ви додаєте картку. Натисніть «Припинити повторне членство».

4. Дотримуйтесь інструкцій на екрані та підтвердьте скасування.

Примітка: скасування підписки на обліковий запис Course Hero не призведе до повернення сплачених зборів.

Варіант II: скасуйте підписку на Course Hero з пристрою iOS

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Торкніться свого Apple ID з вершини.

3. Торкніться опції «Підписки».

4. Знайдіть і торкніться підписки на Course Hero.

5. Потім натисніть Скасувати підписку.

Варіант III: скасуйте підписку на Course Hero з Play Store

Примітка. Ці кроки призначені лише для тих, хто підписався на Course Hero за допомогою свого облікового запису Google.

1. Відкрийте програму Play Store на своєму пристрої Android.

2. Торкніться значка профілю у верхньому правому куті екрана.

3. Натисніть Платежі та підписки.

4. Натисніть Підписки.

5. Виберіть Герой курсу підписку та натисніть Керувати.

6. Натисніть «Скасувати», щоб скасувати підписку.

Після підтвердження скасування ви отримаєте електронний лист від Course Hero із сповіщенням про скасування облікового запису. Скасування облікового запису Course Hero поверне ваш обліковий запис до основного членства.

Примітка. Щоб скасування набуло чинності, потрібно 7 робочих днів. Будь-який платіж, що залишився, слід сплатити до скасування облікового запису Course Hero.

Чи можете ви повернути свої гроші від Course Hero?

Так, якщо з вашого рахунку було стягнуто плату через автоматичне поновлення вашої підписки, і ви не скористалися нею. Ви можете надіслати запит електронною поштою, щоб перевірити вашу проблему. Перевіривши Умови використання командою Course Hero, ви навіть можете отримати повне відшкодування суми, вирахованої з підписки.

Щоб зв’язатися з ними, перейдіть на Підтримка Course Hero і натисніть «Зв’язатися з нами». Ви отримаєте форму зв’язку зі службою підтримки клієнтів, щоб ввести дані та надіслати. Зазвичай для отримання відповіді від служби підтримки Course Hero потрібно близько одного робочого дня.

Як ви можете скасувати своє запитання героя курсу?

Ви можете знайти помилку у своєму запитанні або ви ввели зовсім неправильне запитання, у такому випадку ви завжди можете видалити введене запитання. Ви можете видалити своє запитання на веб-сайті Course Hero, виконавши кілька простих кроків:

1. Перейдіть до Офіційний сайт Course Hero і увійдіть у свій обліковий запис.

2. На сторінці «Інформаційна панель» натисніть «Ваші запитання» на лівій панелі.

3. Перейдіть до потрібного запитання, яке потрібно скасувати, і натисніть «Скасувати».

Примітка. Іноді Course Hero автоматично скасовує запитання. Це пов’язано з тим, що запитання не може отримати відповідь або правильну відповідь від викладача чи процесора запитань. У таких випадках учасники отримують сповіщення про те, що їхні запитання скасовано, і запитання буде погашено.

Як можна скасувати обліковий запис Course Hero?

Видалення або скасування облікового запису Course Hero не є гарним варіантом, якщо у вас активна платна підписка. Якщо ваша підписка закінчилася, і ви більше не використовуєте Course Hero та хочете видалити свій обліковий запис, виконайте кілька простих кроків:

1. Перейдіть до Офіційний сайт Course Hero у вашому браузері.

Примітка: переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Course Hero.

2. Потім натисніть зображення профілю > Налаштування.

3. Натисніть опцію «Видалити обліковий запис» у розділі «Мій обліковий запис» у нижній частині сторінки налаштувань облікового запису.

4. Нарешті натисніть опцію «Видалити обліковий запис», щоб підтвердити видалення вашого облікового запису Course Hero.

Як можна розмити документ героя курсу?

Документи Course Hero розмиваються, якщо ви використовуєте безкоштовний обліковий запис і хочете переглянути документ. Якщо ви використовуєте безкоштовний обліковий запис, є один із способів розмити документ Course Hero: надіслати власні справжні навчальні матеріали та отримати безкоштовне розблокування. Щоб розмити документ, надіславши навчальний матеріал, виконайте такі прості кроки:

1. Увійдіть у свій Обліковий запис героя курсу і введіть своє запитання в рядок пошуку.

2. Клацніть документ, щоб отримати доступ до документа, що стосується відповіді.

3. Потім натисніть опцію «Переглянути весь документ» у верхньому правому куті екрана.

4. Далі натисніть «Додати документи», щоб додати матеріали, які ви хочете додати, щоб розмити документ.

5. Після того, як ви завантажите 10 документів, натисніть опцію «Розблокувати навчальні ресурси».

Крім того, ви можете вибрати один із планів передплати, щоб отримати легкий доступ до всіх документів, а також отримати професійні відповіді на ваш запит.

Чи повинні вчителі платити за Course Hero?

Ні, вчителі чи вихователі не повинні платити за послуги Course Hero. Навпаки, педагоги можуть заробляти до 3 доларів за запитання, на яке вони відповідають, але ця відповідь має бути точною та цінною. Викладачі отримують до 12-25 доларів на годину, залежно від досвіду та часу, який вони приділяють платформі. Педагоги мають можливість відповідати на запитання, коли захочуть. Вони також мають доступ до змісту курсу з різних університетів по всій країні.

Чи можуть у вас бути проблеми через обліковий запис Course Hero?

Ні, наявність облікового запису Course Hero не призведе до проблем, якщо ви використовуєте його правильно та з правильними намірами. Деякі зловмисники не використовують платформу так, як вона мала бути. Використання матеріалів Course Hero для покращення ваших концепцій щодо теми та кращого розуміння предмета або теми є правильним способом використання Course Hero.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як скасувати підписку на Course Hero і чого варта підписка на Course Hero. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.

  Це 15 найкращих курсів контент-маркетингу для процвітання