Як скасувати підписку на хештеги в Instagram

Хештеги в Instagram дозволяють користувачам збільшити охоплення своєї роботи чи таланту в різних місцях світу. Хештеги схожі на спільноту, де користувачі з усього світу можуть використовувати їх у своїх публікаціях, щоб поділитися своєю роботою після створення хештегу. Але хештеги мають бути пов’язані з публікацією, а не просто з випадковими речами. Підписуючись на деякі хештеги в Instagram, ви побачите канал, пов’язаний із цими хештегами, і ви більше не отримуватимете випадковий канал, який вам не подобається. В Instagram ви можете створювати власні хештеги, редагувати їх, а якщо вони вам не подобаються, ви також можете видалити їх назавжди. Ви також можете стежити за іншими хештегами в Instagram, які ви не створювали, і відмовлятися від них, а також можете повідомити про них або заблокувати їх, якщо вони вам не подобаються або є для вас неактуальними. Слідкувати за хештегами в Instagram і відписуватися від них – це те саме, що підписуватися та відписуватися на обліковий запис Instagram. У цій статті ви дізнаєтесь, як скасувати підписку на хештеги в Instagram і як керувати хештегами в Instagram. Крім того, ви дізнаєтеся, як видаляти хештеги в стрічці Instagram і яке обмеження на підписку на хештеги Instagram.

Як скасувати підписку на хештеги в Instagram

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як скасувати підписку на хештеги в Instagram, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Який ліміт непідписок в Instagram?

Ліміт відписок в Instagram на день становить 203, стільки ж і кількість підписок. Перевищення денного ліміту скасування підписки призведе до тимчасового блокування вашого облікового запису, який може тривати від 7 днів до 3 місяців. Ніхто ніколи не захоче відписуватись від сотень підписників в Instagram на день. Тільки бот може скасувати підписку на величезну кількість підписників в Instagram за один день. Щоб уберегти користувачів від переривання підписників і списку підписок, а також захистити обліковий запис від будь-яких шкідливих вірусів або від злому, Instagram застосував обмеження на такі завдання. Як ви вже знаєте, перевищення таких обмежень обов’язково призведе до бану.

  Створіть колаж, щоб поділитися в Instagram за допомогою нового додатка для макета [iOS]

Що таке ліміт підписок на хештеги Instagram?

Ліміт підписок на хештеги в Instagram становить 203. Підписка на понад 203 хештеги призведе до автоматичного видалення деяких ваших хештегів, доки загальна кількість не зменшиться до 203. Якщо ви використовуєте багато хештегів у своїх публікаціях і роликах, для цього існує обмеження в 30 так само; ви можете використовувати не більше 30 хештегів у своїй одній публікації. Дотримуючись хештегів, легше показувати вміст у вибраній вами стрічці. Якщо скасувати підписку на певний хештег, жодна публікація з урахуванням цього хештегу ніколи не відображатиметься, якщо ви не відвідаєте цей хештег вручну або не використаєте його у своїй публікації.

Чи можете ви видалити свої хештеги в Instagram?

Так, ви можете видалити свої хештеги в Instagram. Ви маєте повний контроль над своїми хештегами. Створені вами хештеги можна легко редагувати або видаляти з вашого облікового запису Instagram. Ви можете видалити свої хештеги з усіх місць, які ви використовували в підписах до своїх публікацій, коментарях і роликах. Ви також можете повідомити про хештеги, якщо вони є невідповідними, що може призвести до видалення цього хештегу та блокування для його повторного використання. Якщо ви не хочете, щоб у ваших стрічках з’являлися хештеги, заблокуйте їх. Детальні інструкції щодо видалення хештегів в Instagram можна знайти в наведених нижче заголовках.

Чи заблокує вас Instagram за те, що ви скасували підписку?

Ні, Instagram не заборонить вам скасувати підписку, доки ви не перевищите ліміт скасування підписок на облікові записи на день. На підписку та відписку на облікові записи в Instagram є певні обмеження. Якщо будь-який обліковий запис перевищує це число, цей обліковий запис стає підозрілим для Instagram, і Instagram незабаром проводить розслідування та застосовує тимчасову заборону на цей обліковий запис. Деякі облікові записи використовують зовнішнє програмне забезпечення, сценарії або додатки, щоб отримати більше підписників в Instagram і негайно підписатися на них. Така поведінка призведе до блокування облікового запису, коли ви скасуєте його підписку. Instagram заохочує користувачів рекламувати свою роботу та бізнес. Але якщо користувач використовує техніку неправдивого просування, цей обліковий запис обов’язково буде заблоковано.

  Як отримати підтверджений обліковий запис Instagram

Чому я не можу скасувати підписку на хештег в Instagram?

Ось причини, чому ви не можете скасувати підписку на хештег в Instagram:

  • Ви досягли ліміту відписок за день.
  • Це може бути через помилку мережі або погане підключення до Інтернету.
  • Це також може бути помилка або збій на веб-сайті чи в додатку Instagram.
  • Обслуговування сервера або помилка на веб-сайті або в додатку Instagram.

  • Хештег, на який ви підписувалися, видалено або заблоковано в Instagram.

Скільки людей відписуються в Instagram на день?

За день ви можете скасувати підписку щонайбільше на 203 облікові записи в Instagram і стільки ж облікових записів, на які ви можете підписатися протягом дня. Якщо ви спробуєте стежити за більш ніж 203 обліковими записами, відстеження деяких облікових записів буде автоматично скасовано, і вони припиниться, коли число в списку досягне 203. Якщо у вас є тисячі або мільйони підписників в Instagram, ви не можете скасувати підписку більше ніж на 203 облікові записи за день. Якщо ви спробуєте скасувати підписку на понад 203 акаунти, Instagram може забанити ваш обліковий запис за таку підозрілу поведінку. Відповідно до Instagram, ви просто використовуєте свій обліковий запис, щоб збільшити кількість підписників, просто підписуючись на багато облікових записів і відмовляючись від них.

Як керувати хештегами в Instagram?

Щоб керувати хештегами в Instagram, виконайте такі дії:

Примітка: для нових облікових записів ви повинні підписатися принаймні на 20 облікових записів, щоб увімкнути опцію хештегу у вашому наступному списку.

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті екрана.

3. Натисніть на потрібну публікацію, з якої ви хочете видалити хештег.

4. Торкніться піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті публікації.

5. Торкніться опції Редагувати.

6. Відредагуйте хештег і торкніться значка галочки у верхньому правому куті публікації, щоб зберегти його.

Ось як ви можете керувати хештегами в Instagram.

Як ви редагуєте хештеги в Instagram?

Виконайте наведені вище дії, щоб редагувати свої хештеги в Instagram.

Як скасувати підписку на хештеги в Instagram?

Щоб скасувати підписку на хештеги в Instagram, просто виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться вкладки Профіль > Підписка.

3. Торкніться Хештеги, Творці та Компанії.

4. Торкніться опції Хештеги зверху.

5. Торкніться опції «Підписано» поруч із потрібним хештегом.

6. Натисніть «Скасувати підписку» у спливаючому меню, щоб скасувати підписку на хештеги в Instagram.

Ось як ви можете скасувати підписку на хештеги в Instagram.

Як скасувати підписку на всі хештеги в Instagram?

Щоб дізнатися, як скасувати підписку на всі хештеги в Instagram, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться вкладки «Профіль» > «Підписка» > «Хештеги, творці та компанії».

3. Потім торкніться опції «Хештеги» зверху.

4. Торкніться опції «Підписано» поруч із потрібним хештегом.

5. Натисніть «Скасувати підписку» у спливаючому меню, щоб скасувати підписку на хештеги в Instagram.

6. Повторіть кроки 4 і 5 кілька разів, щоб видалити всі хеш-теги.

Ось як скасувати підписку на всі хештеги в Instagram.

Як видалити хештеги в стрічці Instagram?

Щоб видалити хештеги у вашій стрічці Instagram, просто виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться вкладки «Профіль» > потрібної публікації > піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті публікації.

3. Торкніться опції Редагувати.

4. Зітріть хештег і введіть кілька підписів про свою публікацію.

5. Торкніться значка галочки у верхньому правому куті, щоб зберегти публікацію.

Ось як ви видаляєте хештеги в стрічці Instagram.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як скасувати підписку на хештеги в Instagram і який ліміт підписок на хештеги Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.