Як скасувати підписку на додаток на iPhone або iPad

Apple App Store переповнений додатками з підпискою в програмі. Це чудова новина для розробників, а також для користувачів, які не хочуть, щоб програми зникали. Але якщо ви не користуєтеся програмою, чому б не скасувати підписку?

Скасування підписки на додаток для iPhone або iPad не завжди було найпростішим, оскільки Apple не завжди робила цей процес очевидним. Навіть якби ти знав. Велика ймовірність, що ви робите це так рідко, що ви забули, і завжди є ймовірність, що Apple щось змінила в останньому оновленні iOS.

Apple дійсно нещодавно змінила спосіб скасування підписок власників iPhone та iPad через App Store, і, на щастя, тепер це простіше, ніж будь-коли. Однак, як і в усіх речах у житті, це легко, лише якщо ви знаєте, як — і ми подбаємо, щоб ви це зробили.

  Як знайти конфліктні файли в Dropbox

Як скасувати підписку на додаток

Щоб розпочати, відкрийте App Store і торкніться значка, який представляє ваш Apple ID у верхній частині екрана.

Далі торкніться «Керувати підписками».

Тут ви побачите список усіх підписок у програмі, за які ви зараз платите. Ви також знайдете будь-які, термін дії яких закінчився, унизу списку, якщо ви захочете повторно підписатися.

Щоб скасувати підписку, торкніться назви програми, якою ви хочете керувати.

На наступному екрані відобразяться всі доступні підписки з галочкою біля тієї, на яку ви зараз підписані. Щоб скасувати підписку, натисніть кнопку «Скасувати підписку» внизу екрана. Вам буде запропоновано підтвердити своє рішення, перш ніж його вжити.

  Видаліть або вимкніть iTunes на Mac OS X [Guide]

Пам’ятайте, що навіть після скасування підписки ви матимете доступ до відповідних функцій до завершення поточного розрахункового періоду.

Скасування невикористаних підписок на програми може бути чудовим способом заощадити кілька доларів, але це не означає, що підписки погані. Екологічні моделі для розробників додатків є життєво важливими, особливо якщо ми хочемо продовжувати насолоджуватися найкращим, що може запропонувати App Store.