Як скасувати повідомлення про публікацію в Instagram

Categories:

Мільярд людей щомісяця користується популярною соціальною мережею Instagram. Кожну секунду додається нова історія чи публікація. Щодня додаток додає тисячі нових користувачів. Instagram надзвичайно популярний серед людей усіх вікових груп, від підлітків до літніх, оскільки він дозволяє їм залишатися на зв’язку та ділитися життєвим досвідом. Якщо ви є користувачем Instagram і запитуєте, як скасувати повідомлений коментар в Instagram або як дізнатися, хто повідомив про вас в Instagram? Якщо вам потрібна додаткова інформація про звіти Instagram, ми пропонуємо вам корисний посібник, який розвіє всі ваші сумніви. Крім того, ви отримаєте відповіді на свої запити, наприклад, як скасувати повідомлення про публікацію в Instagram або що робити, якщо ви випадково повідомили про когось в Instagram.

Зміст

Як скасувати повідомлення про публікацію в Instagram

Якщо ви неправильно, імпульсивно або випадково повідомили про когось в Instagram, то хвилюватися не варто. Тому що, якщо в обліковому записі чи публікації, про яку ви повідомили, немає нічого поганого, Instagram, ймовірно, нічого з цим не зробить. Але вже надісланий звіт не можна змінити або скасувати.

  Як зберегти фотографії Instagram на ноутбук або ПК

Як ви можете переглянути повідомлення про повідомлення в Instagram?

Якщо ви шукаєте конкретну публікацію, про яку ви повідомляли раніше в Instagram, і не знаєте, де її знайти, ось посібник із перегляду повідомлень про повідомлення в Instagram.

Варіант I: Через додаток Instagram

1. Запустіть програму Instagram на своєму смартфоні.

2. Торкніться значка зображення профілю в нижньому правому куті.

3. Коли ви потрапите на вкладку свого профілю, торкніться піктограми меню гамбургера.

4. Потім виберіть Налаштування.

5. У меню параметрів налаштувань знайдіть і торкніться опції «Довідка».

6. Торкніться опції «Запити на підтримку» в меню «Довідка».

7. Потім натисніть «Звіти», щоб переглянути список публікацій, про які ви раніше повідомляли в Instagram.

Примітка. Не всі звіти, зроблені вами в Instagram, можуть відображатися в запитах на підтримку.

Варіант 2: через веб-браузер

Нижче наведено кроки, щоб скасувати повідомлення про публікацію в Instagram через веб-браузер.

1. Відвідайте офіційний веб-сайт Instagram.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Instagram, якщо ви ще не ввійшли.

3. Натисніть на зображення профілю у верхньому правому куті.

4. Тепер у спадному меню користувача виберіть Налаштування.

5. Натисніть «Довідка» на лівій панелі.

6. На вкладці «Довідка» натисніть опцію «Запити в службу підтримки».

7. Натисніть «Звіти», щоб переглянути список публікацій, про які ви раніше повідомляли в Instagram.

Примітка. Пам’ятайте, що не всі звіти, зроблені вами в Instagram, відображаються в запитах на підтримку.

Чи можете ви відкликати звіт в Instagram?

Ні, якщо ви випадково, неправильно чи імпульсивно повідомили про обліковий запис чи публікацію в Instagram. Ви не можете змінити або відкликати звіт, який уже було надіслано в Instagram.

Дізнавшись, як скасувати повідомлення про публікацію в Instagram, ви можете запитати, як це зробити для коментарів. Якщо ви випадково повідомили про когось в Instagram або погодилися з обліковим записом, на коментар якого ви повідомили, і тепер хочете забрати своє повідомлення з Instagram, вам потрібно зв’язатися з Instagram.

Єдиний спосіб скасувати повідомлений вміст в Instagram – звернутися до Instagram. Найпростіший спосіб зв’язатися з Instagram – надіслати електронну пошту [email protected] вказавши номер вашого початкового звіту в назві теми та поясніть, що ви випадково повідомили про цей коментар і тепер хочете забрати своє повідомлення назад. Щойно Instagram повідомить, що ви хочете відкликати свій звіт, вони відновлять будь-який раніше видалений вміст. Щойно повідомлення про ваш коментар буде скасовано в Instagram, ви отримаєте електронний лист із підтвердженням від Instagram.

Примітка. Якщо публікацію, на яку повідомлено, було видалено через порушення правил спільноти Instagram, можливо, Instagram не зможе відновити цей видалений коментар.

Як можна скасувати блокування в Instagram?

Ось посібник про те, як скасувати блокування або розблокувати когось в Instagram.

1. Запустіть програму Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться значка зображення профілю в нижньому правому куті.

3. Торкніться піктограми меню гамбургера > Налаштування > Конфіденційність.

4. Натисніть Заблоковані облікові записи в розділі Підключення.

5. Натисніть кнопку Розблокувати поруч із користувачем, якого потрібно видалити.

Як ви можете скасувати повідомлення про історію?

Дізнавшись, як скасувати повідомлення про публікацію в Instagram, ви запитали б про скасування звіту про історію. Якщо ви випадково повідомили про чиюсь історію в Instagram і тепер хочете забрати свою скаргу з Instagram, вам потрібно зв’язатися з Instagram, щоб скасувати повідомлення про історію в Instagram.

Єдиний спосіб скасувати повідомлення про історію в Instagram – звернутися до Instagram. Найпростіший спосіб зв’язатися з Instagram – надіслати електронну пошту [email protected] вказавши номер вашого початкового звіту в назві теми та поясніть, що ви випадково повідомили про цю історію і тепер хочете забрати свій звіт назад.

Як можна оскаржити звіт в Instagram?

Якщо ви хочете оскаржити звіт проти вас в Instagram, вам потрібно зв’язатися з Instagram. Найпростіший спосіб зв’язатися з Instagram – надіслати електронний лист на адресу [email protected] з першим номером звіту в назві теми та поясніть, що ваш вміст не порушує жодних правил спільноти. Ви хочете, щоб Instagram ще раз переглянув звіт. Тоді Instagram повторно розгляне звіт проти вас. Якщо ваш вміст не порушує принципи спільноти, Instagram відновить видалену публікацію, і ви отримаєте електронний лист із підтвердженням від Instagram.

Чи можете ви дізнатися, хто повідомив про вас в Instagram?

Ні. Немає способу дізнатися, хто повідомив про вас в Instagram. Ви можете повідомити про будь-який обліковий запис Instagram, і ніхто ніколи не дізнається, хто це зробив, оскільки вони зберігають цю функцію звітування анонімною. Instagram не оприлюднює цю інформацію, і єдиний спосіб отримати уявлення про те, хто повідомив про вас в Instagram, — це переглянути ваші останні взаємодії, лайки та коментарі.

Як ви можете дізнатися, чи повідомили про ваш Instagram?

Якщо хтось повідомляє про ваш вміст, як-от дописи, історії чи облікові записи, Instagram перевірить, чи не порушує ваш вміст правила спільноти. Якщо так, тоді Instagram має право приховувати або видаляти вміст, на який ви повідомили. Ось посібник про те, як можна перевірити, чи хтось повідомив про ваш обліковий запис Instagram чи ні.

1. Відкрийте Instagram і перейдіть на сторінку свого профілю.

2. Торкніться трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті.

3. Перейдіть до Налаштування > Налаштування.

4. Потім натисніть Стан облікового запису.

5. У меню Статус облікового запису вам буде показано список вмісту, на який ви повідомили.

Якщо у вас порожній список у статусі облікового запису, ніхто не повідомляв про ваш обліковий запис Instagram.

Скільки звітів, поки вас не забанять в Instagram?

Усі платформи соціальних мереж залежать від поведінки користувачів. Тому, якщо деякі користувачі скаржаться на будь-які облікові записи, вони будуть виявлені та виправлені. Команда модераторів Instagram перевірить ваш обліковий запис, щоб перевірити, чи не порушили ви будь-які правила спільноти та чи вважають вони, що ваш обліковий запис містить незаконний вміст. Instagram має право назавжди заблокувати ваш обліковий запис або повідомити правоохоронні органи. Таким чином, бан вашого облікового запису Instagram не залежить від кількості звітів. Натомість воно ґрунтується на серйозності ваших порушень правил спільноти.

Крім того, ви можете переглянути наш посібник про те, скільки звітів потрібно для видалення облікового запису Instagram, щоб отримати додаткові відомості.

Скільки часу тривають звіти в Instagram?

Після того, як ви поскаржитеся на публікацію, коментар, історію чи обліковий запис в Instagram, вони перевірять публікацію та перевірять, чи вміст, про який повідомляється, порушує правила спільноти. Якщо вміст, про який повідомляється, порушує принципи спільноти, Instagram вживає таких заходів, як його видалення або приховування. Instagram зазвичай розглядає звіт від 24 до 48 годин.

Чи реагує Instagram на повідомлення про проблему?

Так, Instagram обов’язково відповість, якщо ви повідомите їм про проблему. Коли ви повідомляєте про проблему в Instagram, вони переглядають звіт і перевіряють, чи повідомлена проблема справжня чи ні. Якщо вони вважають повідомлену проблему справжньою, Instagram вживає заходів протягом 24–48 годин для її вирішення.

***

Ми сподіваємося, що завдяки цьому простому посібнику ви тепер знаєте все про те, як скасувати повідомлення про публікацію в Instagram. Однак не соромтеся залишати будь-які запитання, коментарі чи сумніви в розділі коментарів нижче, і ми зробимо все можливе, щоб відповісти на них. Також, будь ласка, тримайте нас в курсі наступних тем, які ви хочете опублікувати в нашому наступному блозі.