Як скасувати платіж на PayPal

Зараз світ у всьому покладається на цифровий режим. Цифровий світ домінує всюди, від платежів і покупок до бронювань і онлайн-транзакцій.

Ви можете надсилати гроші, повідомлення та дрібниці інформації будь-куди одним клацанням миші. З розвитком технологій на ринок з’явилося безліч програм. Одним із таких платіжних додатків є PayPal. Навчившись користуватися ним, ви зможете легше здійснювати онлайн-транзакції.

Що таке PayPal?

PayPal це фінансова компанія, яка працює в більшості країн. Ви можете виявити, що PayPal працює в кожній країні, де можлива онлайн-плата. У більшості випадків PayPal успішно замінив грошові перекази, чеки та готівку. Інтернет-постачальники та комерційні сайти використовують PayPal і також платять гроші за їхні послуги.

Все, що вам потрібно зробити, щоб керувати PayPal, це прив’язати свій банківський рахунок до облікового запису PayPal. Після цього ви зможете використовувати його для здійснення платежів усім магазинам-учасникам. Ви також можете використовувати PayPal для надсилання грошей членам вашої родини.

Чому варто використовувати PayPal?

Легкий і зручний у використанні

Щоразу, коли вам захочеться зробити покупку, ви можете увійти до свого облікового запису PayPal і здійснити платіж. Вам не завжди потрібно носити картку або пам’ятати номер картки та інші банківські реквізити. Вам потрібно надати дані для входу в PayPal, і все. Гроші будуть легко переказані одержувачу без зайвих клопотів.

Безпечні транзакції

Використання дебетової картки для здійснення онлайн-платежів може бути ризикованим. Ви можете піддаватися більшому ризику онлайн-шахрайства, а також можете зіткнутися з різними іншими банківськими проблемами. Найкращий спосіб вирішити цю проблему – здійснити платіж через PayPal. Він надає вам можливість безпечної транзакції, щоб ваші дані залишалися конфіденційними.

  Як знайти широту та довготу в Apple Maps

У яких випадках потрібно скасувати платіж на PayPal?

Може бути багато випадків, коли ви робите платіж через PayPal, а пізніше розумієте, що це була помилка. Тому ви можете скасувати платіж і отримати свої гроші назад. Ці ситуації можуть включати:

Надіслати гроші не тій людині

З кожним трапляється, включаючи вас, мене та майже всіх користувачів екосистеми цифрових платежів, що ви в кінцевому підсумку переказуєте гроші не тій особі. Це може статися, якщо ви випадково ввели неправильні дані облікового запису або будь-які інші дані, такі як номер мобільного телефону чи ідентифікатор електронної пошти. Це може статися, якщо ви переказуєте гроші, коли поспішаєте.

Введено неправильну суму

Уявіть, що вам потрібно було здійснити транзакцію на суму 400 доларів комусь, і ви випадково ввели зайвий 0. Ваш обліковий запис порожній, і ви хочете скасувати платіж, перш ніж він досягне іншого кінця. Це може бути дивним, оскільки одержувач може відмовитися повертати ці гроші.

Регулярний платіж за розкладом

Можливо, ви налаштували свій обліковий запис на здійснення певних платежів щомісяця. Такі платежі можуть включати ваші рахунки за електроенергію, рахунки за мобільний телефон тощо. Іноді ви бажаєте скасувати ці заплановані платежі заздалегідь, щоб уникнути неправильних щомісячних платежів. Наприклад, якщо ви та ваша родина переїжджаєте за кордон, неможливо продовжувати ці регулярні платежі.

Чи можете ви скасувати оплату через PayPal?

У більшості випадків існує негайне підтвердження платежів, здійснених через PayPal. Однак бувають випадки, коли отримувачу потрібно підтвердити суму на іншому кінці. Отже, якщо ваш одержувач не підтвердив платіж, у вас все ще є певний шанс скасувати його.

Які транзакції можна скасувати в PayPal?

Ви можете скасувати будь-яку трансакцію PayPal, яку одержувач не прийняв. Однак, якщо одержувач прийняв платіж, велика ймовірність, що ви не зможете скасувати транзакцію.

Як скасувати платіж на PayPal?

Під час здійснення платежу через PayPal вам може знадобитися ввести електронну адресу одержувача. Одержувач повинен мати обліковий запис PayPal, пов’язаний зі своєю електронною поштою. Платіж залишається в очікуванні, доки особа не пов’яже свою електронну пошту зі своїм обліковим записом PayPal. Якщо процес прив’язки банківського рахунку не завершується протягом 30 днів, гроші повертаються на рахунок відправника.

  Створіть план проекту за лічені хвилини за допомогою цих шаблонів

Деякі люди встановлюють конфіденційність свого облікового запису PayPal, яка обмежує грошові операції, якщо вони не схвалять транзакцію. Якщо отримувач на іншому кінці зробив те саме, ви можете скасувати транзакцію та повернути гроші на свій рахунок.

Джерело – https://www.danielshustle.com/how-do-i-cancel-a-payment-on-paypal/

Щоб скасувати платіж PayPal, виконайте наведені нижче дії.

 • Увійдіть до свого облікового запису.
 • Перейдіть до кнопки активності у верхній частині екрана.
 • Знайдіть незавершений платіж, який потрібно скасувати.
 • Натисніть кнопку «Скасувати» біля платіжної інформації.
 • Для підтвердження натисніть на кнопку скасування платежу.

Ваш платіж PayPal може бути скасовано, якщо одержувач не схвалить платіж. Однак, якщо ви не знайдете певний платіж у списку очікування, ваш платіж уже буде очищено.

Як скасувати регулярні платежі в PayPal?

Бувають випадки, коли ви переказуєте комусь гроші через рівні проміжки часу. Ці операції подібні до звичайних. Єдина відмінність полягає в тому, що вони заплановані та виконуються через фіксований проміжок часу.

Дії для скасування регулярного платежу в PayPal такі ж, як і для звичайного платежу. Можливо, вам знадобиться увійти в меню активності та скасувати встановлений регулярний платіж.

Ось кроки, які допоможуть вам скасувати майбутні транзакції:

 • Увійдіть у свій обліковий запис PayPal.
 • У верхньому правому куті екрана ви можете знайти кнопку зі своїм іменем користувача. Натисніть на цю кнопку.
 • Перейдіть до опції налаштувань облікового запису.
 • Натисніть опцію «Гроші, банки та картки» у спадному меню налаштувань облікового запису.
 • У цьому варіанті ви побачите вкладку встановлення автоматичних платежів.
 • Виберіть регулярний платіж, який потрібно скасувати.
 • Підтвердьте скасування регулярного платежу.

Ви повинні переконатися, що ви скасували регулярний платіж принаймні за 24 години до запланованої дати та часу. Це дасть вам достатньо часу для скасування транзакції.

Як отримати відшкодування, якщо платіж уже здійснено?

Можливо, ви не зможете скасувати платіж, якщо отримувач схвалить грошовий переказ. Однак ви можете ввійти у свій обліковий запис PayPal і подати запит на відшкодування. Ви також можете зв’язатися з особою, якій ви випадково надіслали гроші, і попросити її повернути їх. Ви також можете виконати такі дії, щоб скасувати платіж, якщо транзакцію вже завершено:

 • Увійдіть у свій обліковий запис PayPal
 • Перейдіть на сторінку зведення зі спадного меню.
 • Знайдіть транзакцію, яка була ініційована випадково.
 • Там ви можете знайти контактні дані одержувача. Надішліть їм листа з проханням повернути кошти за розпочатий платіж.
  20 поширених запитань і відповідей на інтерв’ю DevOps [2022]

Цей варіант повернення коштів буде доступний лише протягом 180 днів. Після цього ви не зможете безпосередньо зв’язатися з одержувачем через додаток PayPal.

Інший випадок може виникнути, коли ви випадково переказуєте гроші, але людина на іншому кінці все одно відмовляється їх повертати. У такому випадку ви можете відкрити диспут. Відкриття диспуту дає вам право поспілкуватися з одержувачем через додаток PayPal і дійти висновку.

Кроки для відкриття диспуту:

 • Увійдіть до свого облікового запису
 • Відвідайте центр вирішення проблем
 • Перейдіть до опції звіту про проблему
 • У цьому розділі ви можете вибрати платіж, щодо якого хочете повідомити про суперечку.
 • Продовжуйте вибір
 • Вкажіть причину повідомлення про спір.

Відкриття суперечок можливе лише для онлайн-покупок, а не для особистих передач. Ви можете нарешті подати претензію, якщо вашу проблему не вирішено навіть після подання оскарження. Коли ви це зробите, допомога та підтримка PayPal втручаються в платіж і вирішують, повертатимуться гроші на ваш рахунок чи ні.

Висновок

PayPal – це зручна програма, яка полегшує онлайн-транзакції для всіх. Однак можуть бути випадки, коли ви ініціюєте неправильний переказ. У такому випадку вам може знадобитися перевірити в одержувача. Якщо вони можуть не схвалити платіж, ви можете отримати відшкодування. Ви також можете подати спір або претензію, якщо вам не повернуть гроші. Однак це дає нам зрозуміти, що повернути гроші після ініціації важко, і потрібно бути дуже обережним, ініціюючи будь-який платіж.

Далі ви можете ознайомитися з найкращими калькуляторами комісій PayPal.