Як скасувати план передоплати ATT

ATT (AT&T) пропонує клієнтам різноманітні плани передоплати, як обмежені, так і необмежені та бюджетні. Більшість людей часто обирають необмежений тарифний план, оскільки він передбачає необмежену кількість даних, повідомлень, дзвінків тощо. План коштує всього 50 доларів США на місяць з AutoPay. Якщо ви хочете припинити використання ATT і скасувати передплачений обліковий запис ATT, продовжуйте читати цю статтю до кінця. Ми допоможемо вам дізнатися про плани передоплати ATT і передоплачену автоплату ATT, а також допоможемо вам скасувати план передоплати ATT із покроковими інструкціями.

Як скасувати план передоплати ATT

Ви можете скасувати передплачений план ATT, вимкнувши AutoPay і скасувавши сторонні послуги на офіційному веб-сайті ATT. Дочитайте до кінця, щоб детально ознайомитися з кроками, демонструючи те саме, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Чи можете ви змінити план передоплати ATT?

Так, ви можете будь-коли змінити свій план передоплати ATT. Але ATT рекомендує змінити передплачений план за день до його закінчення. Таким чином ви не втратите жодної служби вашого поточного плану.

Чи можете ви будь-коли скасувати передплачений план ATT?

Так, ви можете будь-коли скасувати передплачений план ATT. Це твій вибір. Якщо вам не подобається послуга, і ви вирішите припинити використання ATT, ви можете вичерпати баланс свого рахунку ATT. ATT автоматично припинить використання вашого плану передоплати через 60 днів після закінчення терміну дії балансу.

Коли потрібно скасовувати передплачений план ATT?

Вам слід подумати про скасування передплаченого плану ATT за день до закінчення терміну дії плану. У такому випадку ви не отримуватимете жодних комісій за скасування, а всі послуги за вашим планом не пропадуть даремно. Якщо у вас є місячний план і ви хочете скасувати передплачений обліковий запис ATT у проміжку між ними, баланс, що залишився на вашому рахунку, не буде відшкодовано відповідно до політики ATT. Тому краще скасувати передплачений план ATT наприкінці місяця, починаючи з видалення AutoPay зі свого облікового запису ATT і скасування будь-яких підписок на сторонні послуги.

  Як закрити та перезапустити програми iPhone та iPad

Як скасувати передплачений план ATT?

ATT автоматично припиняє обслуговування облікового запису ATT, на якому немає балансу більше 60 днів. Отже, щоб почати цей процес, ви повинні спершу скасувати всі сторонні підписки. Потім вимкніть автоматичну оплату в обліковому записі ATT. І якщо ви вичерпаєте баланс рахунку ATT, передплачена послуга ATT припиниться через 60 днів. Нижче наведено кроки, щоб дізнатися, як вимкнути передоплачену автоматичну оплату ATT:

1. Відвідайте екран входу ATT у вашому браузері.

2. Введіть свій ідентифікатор користувача та пароль і натисніть «Увійти».

3. На головній сторінці натисніть «Керувати автооплатою».

4. Натисніть Завершити автоматичну оплату.

5. Дотримуйтесь інструкцій на екрані інструкції щоб видалити AutoPay.

Чи можете ви отримати відшкодування після скасування передплаченого плану ATT?

Ні, ви не отримаєте жодних відшкодувань у разі скасування передплаченого плану ATT. Якщо на вашому рахунку залишилися рахунки, вам потрібно їх оплатити перед скасуванням. Якщо ви скасуєте поточний план у проміжку часу, це може коштувати плати за скасування. Коли ви скасуєте план, переконайтеся, що це останній день поточного плану з передоплатою.

Як скасувати передплачений рахунок ATT?

Щоб скасувати передоплачений обліковий запис ATT, необхідно вимкнути передплачений AutoPay. Для цього виконайте наведені нижче дії щодо скасування плану передоплати ATT:

  Як додати формулу CAGR до електронних таблиць Google Sheets

1. Введіть свої облікові дані, щоб увійти до свого облікового запису з екрана входу ATT.

2. Натисніть перемикач AutoPay на головній сторінці, щоб вимкнути його.

3. Дотримуйтеся вказівок на екрані та вимкніть автоматичну оплату в обліковому записі ATT.

Після того, як ви вимкнете передплачений автоматичний платіж ATT, з вас більше не стягуватиметься щомісячна плата. Якщо ви не зробите жодних платежів, коли баланс вашого рахунку закінчиться, через 60 днів ваш передплачений обліковий запис ATT автоматично закриється.

Як призупинити передплачену послугу ATT?

Ви можете призупинити передоплачену послугу ATT, якщо не користуєтеся нею дуже часто або ваш пристрій викрадено чи загублено. Щоб призупинити передплачену послугу ATT, виконайте такі дії:

1. Відвідайте сторінку входу до передплаченого облікового запису ATT.

2. Введіть 10-значний номер бездротової мережі та пароль і натисніть «Увійти».

3. Натисніть «Мій пристрій» на головній сторінці.

4. Натисніть «Повідомити про втрачений або вкрадений пристрій».

5. Тепер виконайте наступні підказки, щоб призупинити службу.

Що таке передплачена автооплата ATT і чи можна її скасувати?

Автоматична оплата передоплати ATT — це функція, яка дозволяє користувачам автоматично оплачувати щомісячні рахунки за допомогою вибраного способу оплати. Якщо ви виберете передплачений план ATT AutoPay, ви отримаєте знижку на поточний план. AutoPay дозволяє оплачувати всі ваші рахунки та підписки з вибраної кредитної або дебетової картки.

Так, ви можете скасувати AutoPay у будь-який час, але було б правильно скасувати її в день, коли ваш план закінчується. Зробивши це, ви не отримуватимете жодної комісії за скасування, а послуги вашого поточного плану передоплати використовуватимуться повністю.

  Ось все, що ви повинні знати

Чи можете ви деактивувати передплачений телефон ATT?

Так, ви можете деактивувати передплачений телефон ATT. Ви можете вимкнути передплачений телефон ATT, звернувшись до служби підтримки клієнтів ATT або увійшовши у свій обліковий запис ATT із веб-сайту чи програми myAT&T. Деактивація може повернути ваш невикористаний баланс, якщо ви спробуєте звернутися до служби підтримки клієнтів.

Як можна деактивувати ATT SIM-карту онлайн?

Щоб деактивувати сім-карту ATT онлайн, вам потрібно вимкнути AutoPay. А для цього виконайте такі дії:

1. Увійдіть у свій обліковий запис ATT, використовуючи свої облікові дані на екрані входу в ATT.

2. Натисніть «Керувати автоматичною оплатою» на домашній сторінці свого облікового запису.

3. Натисніть «Завершити автоматичну оплату» та дотримуйтесь інструкцій на екрані, які з’являться в наступних вікнах, щоб завершити автоматичну оплату.

Після цього ваша SIM-карта буде автоматично деактивована через 60 днів.

Чи можете ви закрити свій обліковий запис ATT онлайн?

Так, ви можете закрити свій обліковий запис ATT онлайн. Щоб закрити свій обліковий запис ATT, вам потрібно ввійти в обліковий запис, відвідавши офіційний веб-сайт ATT. Очистіть усі незавершені рахунки, видаліть сторонні підписки та вимкніть автоматичну оплату, якщо її ввімкнено. Після цього, якщо ви не зробите жодних платежів на веб-сайт, ваш обліковий запис буде автоматично закрито через 60 днів.

***

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам дізнатися, як скасувати передплачені плани ATT, і допомогла дізнатися більше. Будь ласка, повідомте нам про свій досвід читання цієї статті та якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції, у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.