Як скасувати обліковий запис Netflix

Netflix, Inc. – це сервіс для виробництва та потокового передавання, яким керують американці. Він був заснований у 1997 році Рідом Гастінгсом і Марком Рендольфом у Скоттс-Веллі, штат Каліфорнія, і надає бібліотеку фільмів і телешоу через торговельні угоди на додаток до їхніх незалежних робіт, які отримали назву Netflix Originals. Список пристроїв, сумісних з Netflix, включає телевізори, приставки, планшети, смартфони, портативні медіаплеєри, програвачі Blu-ray, ігрові консолі та гарнітури віртуальної реальності. Доступ до Netflix можна отримати через інтернет-браузер або додаток на всіх цих пристроях. Якщо ви шукаєте відповіді на поширені запитання щодо Netflix, наприклад, як скасувати обліковий запис Netflix і скасувати членство в Netflix, ви знаходитесь у правильному місці! Ви отримаєте відповіді на ці запитання, а також способи зв’язатися зі службою підтримки Netflix і повністю видалити обліковий запис Netflix.

Як скасувати обліковий запис Netflix

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як скасувати обліковий запис Netflix, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи легко скасувати Netflix?

Так, це дуже легко. У вас є багато варіантів, коли справа доходить до керування обліковим записом Netflix і підписками. Кроки більш-менш однакові, незалежно від того, використовуєте ви браузер чи мобільну програму.

Чи можу я будь-коли скасувати підписку на Netflix?

Так. Ви можете припинити підписку на Netflix у будь-який момент, але це не гарантує компенсацію. Умови обслуговування Netflix захищають вашу аудиторію до кінця платіжного циклу. За невикористані послуги відшкодування не передбачено.

За даними Netflix, після третього кварталу 2022 року понад 100 мільйонів сімей у всьому світі поділилися своїми обліковими даними. 20 липня 2022 року стало відомо, що рівень реклами Netflix дебютує в 2023 році, але не включатиме весь каталог. 60 оригіналів Netflix входили до 5,1% бібліотеки, яка була недоступна на момент запуску Netflix US.

  Як тимчасово увімкнути режим «Не турбувати» на iPhone

Як скасувати підписку на Netflix?

Щоб скасувати підписку на Netflix, виконайте наведені нижче дії.

1. Відвідайте Веб-сайт Netflix у вашому браузері та увійдіть у свій обліковий запис за допомогою облікових даних облікового запису.

2. Наведіть курсор на піктограму свого профілю та натисніть Обліковий запис.

3. У розділі «ЧЛЕНСТВО ТА РАХУНКИ» натисніть «Скасувати членство».

4. Поставте прапорець, щоб отримувати всі новини про Netflix, якщо хочете, і натисніть «Завершити скасування».

Як скасувати підписку на Netflix на телефоні?

Для багатьох користувачів, які люблять переглядати шоу Netflix на своїх телефонах, скасування членства не дуже відрізняється від того, що вони роблять у веб-браузері. Виконайте наведені нижче дії, щоб скасувати членство по телефону:

1. Відкрийте Netflix на своєму Android або iOS пристрою та увійдіть у свій обліковий запис.

2. На головному екрані торкніться піктограми свого профілю у верхньому правому куті, щоб скасувати обліковий запис Netflix.

3. Натисніть «Обліковий запис» із наведених нижче параметрів.

4. Проведіть пальцем униз і торкніться «Скасувати членство».

5. Дотримуйтесь інструкцій на екрані та завершіть скасування.

Як скасувати підписку на Netflix?

Хоча ви не можете завершити скасування через настільну програму, ви можете перевірити налаштування свого облікового запису. Щоб скасувати підписку на Netflix, вам потрібно буде дотримуватися тих самих інструкцій, які згадані вище.

Як скасувати свій Netflix і припинити платити?

Після підтвердження скасування ви все ще матимете доступ до Netflix, доки не настане дата виставлення рахунку. Починаючи з 9,99 доларів США на місяць, пакети Netflix досягають 19,99 доларів США, якщо вам потрібен контент Ultra HD і кілька облікових записів на одну підписку. Незалежно від того, який пакет ви виберете, Netflix буде доступний для вас, навіть якщо ви скасуєте своє членство. Ви можете завершити пробний запуск до того, як вам доведеться витратити, якщо ви хочете припинити Netflix, оскільки Netflix не відшкодує суму, яку ви колись витратили. Давайте подивимося, як скасувати підписку на Netflix:

1. Перейдіть до Веб-сайт Netflix у вашому браузері.

  Як знайти номер вашої Apple Card

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

2. Наведіть курсор на піктограму свого профілю та натисніть Обліковий запис.

3. Потім натисніть «Скасувати членство».

4. Тепер виберіть «Завершити скасування».

Як скасувати обліковий запис Netflix на телевізорі? Як скасувати Netflix на телевізорі?

На жаль, ви не можете безпосередньо скасувати свій обліковий запис Netflix через телевізор. Але ви можете перейти до свого облікового запису Netflix через браузер ПК і скасувати обліковий запис за допомогою згаданих вище кроків.

Як скасувати обліковий запис Netflix?

Прямого процесу скасування облікового запису Netflix немає. Ви можете скасувати членство, змінити плани, оновити профілі, а також поділитися ними з іншими. Якщо ви хочете видалити свій обліковий запис назавжди, це потребуватиме зовсім іншого процесу. Ваш обліковий запис буде закрито після поточного платіжного циклу, якщо ви просто дотримуєтеся інструкцій, які ми надали раніше. Через десять місяців скасовані облікові записи Netflix негайно видаляються. Ви повинні зв’язатися з Netflix за допомогою зареєстрованої електронної адреси [email protected] якщо ви вирішили скасувати свій обліковий запис Netflix.

По-перше, вам доведеться скасувати поточний план підписки вашого облікового запису Netflix. Прочитайте та виконайте наведені вище дії, щоб це зробити.

Після скасування підписки на Netflix надішліть електронний лист із запитом на видалення облікового запису, виконавши такі дії:

1. Перейдіть до облікового запису електронної пошти, пов’язаного з обліковим записом Netflix.

2. Потім напишіть електронний лист.

3. Надішліть цей електронний лист на адресу [email protected] попросити їх видалити ваш обліковий запис і вказати причину.

Як скасувати обліковий запис Netflix на телефоні?

Знову ж таки, що стосується мобільних пристроїв, налаштування, необхідні для зміни чи модифікації планів передплати, більш-менш однакові. Однак у програмі для мобільних пристроїв ви можете знайти можливість безпосередньо видалити обліковий запис Netflix, виконавши такі дії:

Примітка. Перш ніж намагатися видалити обліковий запис, переконайтеся, що ви скасували підписку на Netflix. Ви можете знайти кроки для скасування підписки на Netflix у попередніх заголовках.

1. Перейдіть до програми Netflix на своєму телефоні.

2. Торкніться піктограми профілю > Обліковий запис.

3. Проведіть пальцем униз і натисніть «Видалити обліковий запис».

4. Підтвердьте свою особу за допомогою інструкцій на екрані, щоб видалити обліковий запис Netflix із телефону.

Як видалити обліковий запис Netflix?

Ви можете видалити свій обліковий запис Netflix, виконавши описані вище дії.

  Як створити діаграму Венна в PowerPoint

Як скасувати обліковий запис Netflix на iPhone?

Скасування облікового запису Netflix на пристрої iOS, як-от iPhone, можна виконати дещо інакше порівняно з тими кроками, які вам доведеться виконати, якщо ви використовуєте пристрій Android.

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Торкніться свого Apple ID з вершини.

3. Торкніться опції «Підписки».

4. Знайдіть і торкніться підписки Netflix.

5. Потім натисніть Скасувати підписку.

Як скасувати обліковий запис Netflix без пароля?

Щоб підтвердити скасування, вам не обов’язково вводити пароль, окрім входу в обліковий запис Netflix. У програмі для мобільних пристроїв вас можуть попросити підтвердити вашу особу за допомогою текстового повідомлення, електронної пошти або платіжних реквізитів. Але ви можете скасувати підписку на обліковий запис Netflix, не використовуючи програму, дотримуючись наведених вище кроків, щоб уникнути використання пароля на будь-якому етапі.

За яким номером телефонувати, щоб скасувати Netflix?

Ви можете зателефонувати за номером 1-800-585-8018, щоб поставити запитання щодо свого облікового запису чи інші запитання.

Як зв’язатися зі службою підтримки Netflix, щоб скасувати обліковий запис?

Давайте подивимося, як зв’язатися зі службою підтримки Netflix, щоб скасувати обліковий запис:

1. З вашого Обліковий запис Netflixклацніть піктограму профілю > Довідковий центр.

2. Прокрутіть униз і натисніть «ПОЧАТИ ЧАТ».

3. Виберіть опцію «Повідомте нам, у чому полягає ваша проблема».

4. Введіть свою проблему та виберіть Чат з агентом.

5. Попросіть агента скасувати ваш обліковий запис Netflix.

6. Дотримуйтесь інструкцій агента.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, як скасувати мій обліковий запис Netflix і скасувати моє членство в Netflix. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.