Як скасувати обліковий запис Groupon

| | 0 Comments| 10:37 AM
Categories:

Groupon, створена в 2008 році Ендрю Мейсоном, є американською глобальною платформою електронної комерції, де ви можете отримувати послуги та заощаджувати гроші за допомогою цифрових купонів. Компанія потрапила в заголовки газет на початку 2011 року, коли місячний дохід Groupon у США збільшився з 11 мільйонів доларів до 89 мільйонів доларів. Обліковий запис Groupon дозволяє клієнтам взаємодіяти з місцевими продавцями через послуги, місцеві події, поїздки чи інші заходи. Сьогодні ми розглянемо деякі поширені запитання щодо того, як скасувати обліковий запис Groupon і як скасувати Groupon після покупки. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам цей посібник, який очистить ці запити та навчить вас, як назавжди видалити мій обліковий запис Groupon і чи можете ви видалити мій огляд Groupon.

Як скасувати обліковий запис Groupon

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як скасувати обліковий запис Groupon і чи можна видалити мій відгук Groupon з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи можу я видалити свій відгук Groupon?

Так, як користувач, ви можете знайти свої відгуки в розділі «Мої речі» у верхньому правому куті. У спадному меню виберіть Мої групони. Тут ви можете знайти придбані вами купони та відгуки про кожен із них.

Чи стягує Groupon щомісячну плату?

Так, користувачі Groupon можуть отримати доступ до місячної підписки на Groupon Select всього за 4,99 доларів США щомісяця. Ця програма передбачає додаткові переваги, як-от додаткові знижки на Neighborhood і Getaways.

Чи можете ви скасувати Groupon після покупки?

Так, ви можете скасувати свій Groupon, якщо він підпадає під місцеві пропозиції, Groupon Getaways або Groupon live. У той час як місцеві пропозиції можна відшкодувати протягом 3 днів після покупки, Live неможливо повертається після завершення покупки. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як скасувати обліковий запис Groupon.

  Як налаштувати початкову сторінку Safari на Mac

Чи може Groupon відмовити у відшкодуванні?

У певних випадках так. Groupon залишає за собою право відмовити у відшкодуванні, і це залежить від категорії вашого замовлення. Для місцевих угод, якщо час для безкоштовного повернення минув (зазвичай 3 дні), ви не можете отримати відшкодування. Крім того, у випадку прямого ефіру Groupon, оскільки це купівля на основі пари, єдина ситуація, коли ви можете отримати відшкодування, це коли/якщо подію буде скасовано; інакше ні.

Чому я не можу скасувати свій Groupon?

Це може бути через один із цих кількох випадків:

  • Ви пропустили термін скасування Groupon
  • Ваше замовлення вже оброблено для відправлення.
  • Ваша покупка була остаточною угодою про продаж.

Що відбувається, коли бізнес Groupon закривається?

Коли ви відвідуєте Groupon, ви можете бачити знижки з будь-якої області, яку ви шукаєте, а також вигідні пропозиції поблизу. Ви можете використовувати Groupon на комп’ютері, телефоні чи планшеті. Інструкції будуть надіслані всім клієнтам, які ще не викупили свій ваучер, коли бізнес продавця закривається. Зазвичай усі отримують гроші назад одразу, але пропозиція рідко триває трохи довше, поки магазин не закриється назавжди. Розумні відшкодування можуть бути автоматично надані кожному, хто не викупив, коли бізнес закривається.

Як скасувати підписку на Groupon?

Якщо ви бажаєте скасувати підписку або членство на Groupon зі свого ПК, ви можете зробити це, виконавши наступні кроки:

1. Відвідайте Веб-сайт Groupon у вашому браузері.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

2. Клацніть «Мої речі» > «Groupon Select».

3. Прокрутіть вниз і натисніть «Скасувати членство».

4. На наступній сторінці знову натисніть «Скасувати членство», щоб підтвердити дію.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як скасувати обліковий запис Groupon.

Як скасувати свій Groupon?

Щоб скасувати Groupon після покупки, виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Groupon на своєму Android або iOS пристрій.

2. Торкніться вкладки Мої матеріали на нижній панелі.

  Як усунути проблеми з Bluetooth на Mac

3. Потім проведіть пальцем вниз і торкніться Підтримка клієнтів.

4. Виберіть потрібний Groupon, який потрібно скасувати.

5А. Якщо ви маєте право на самообслуговування, торкніться опції «Скасувати замовлення».

5B. Якщо ви не маєте права на самообслуговування, торкніться віджета «Чат» або опції «Надіслати нам електронний лист» унизу.

Примітка. Якщо ви використовуєте мобільний додаток, виберіть саме замовлення, яке ви хочете скасувати. Деякі люди часто плутають опцію «Переглянути деталі» з «Переглянути ваучери».

Вас можуть попросити підтвердити свій вибір кілька разів. Через опцію самообслуговування ви можете скасувати Groupon після покупки. У випадку товарів Groupon запит на відшкодування Groupon буде неможливим, оскільки вам доведеться повернути сам товар, якщо покупка все ще не обробляється для відправлення.

Як скасувати обліковий запис Groupon?

Ви можете скасувати свій обліковий запис, якщо вирішите не використовувати Groupon. На жаль, не існує швидкого способу зробити це. Вам потрібно буде зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Groupon через Підтримка клієнтів Groupon сторінку або через Підтримка Groupon Chat. Надішліть запит на видалення облікового запису представникам і надайте деталі, які вони вас просять.

Як скасувати обмін Groupon?

Ви можете обміняти кілька Groupon на Groupon Bucks, якщо ви вирішите пройтися по магазинах після покупки Groupon. З ними ви можете обмінювати продукти на нові пропозиції та послуги. Ваш список замовлень містить опцію «Ваучер обміну». Отже, щоб ініціювати обмін, ви повинні вибрати нову угоду після вибору Обмін ваучером; інакше ваш оригінальний Groupon буде заблоковано, доки не буде закрито вікно обміну. Нижче наведено кроки для скасування обміну Groupon:

1. Запустіть програму Groupon на iOS пристрій і торкніться вкладки Мої речі.

2. Проведіть пальцем униз і торкніться Підтримка клієнтів > потрібний Groupon Trade In.

3А. Якщо ви маєте право на самообслуговування, торкніться опції «Скасувати замовлення».

3B. Якщо ви не маєте права на самообслуговування, торкніться віджета «Чат» або опції «Надіслати нам електронний лист» унизу.

  Додайте правила для зміни URL-адрес і отримайте для них QR-коди з рядка URL-адрес

Прочитайте нижче, щоб дізнатися, як остаточно видалити або скасувати обліковий запис Groupon.

Як назавжди видалити обліковий запис Groupon?

Groupon дуже допомагає клієнтам, які шукають конкретну пропозицію, але ще більше для малі підприємства, які отримали велике залучення людей і значні прибутки. На кожному з ринків, які вона обслуговувала на початку своєї діяльності, компанія пропонувала по одному Groupon щодня. Споживачі можуть шукати та переглядати пропозиції в Інтернеті чи на мобільному пристрої, а також можуть підписатися на отримання електронних листів із рекламою знижок, які їх цікавлять, залежно від того, що їм подобається, на відміну від комерційної реклами, де продавці повинні сплатити одноразову комісію, щоб приєднатися.

Навіть з перевагами, про які ми заявили, ви можете сказати, що я хочу остаточно видалити свій обліковий запис Groupon. Послідовно виконайте наступні кроки:

1. Перейдіть до Веб-сайт Groupon у вашому браузері.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

2. На головному екрані виберіть «Довідка» та знайдіть «Видалити обліковий запис».

3. Клацніть вкладку «Чат». З’явиться чат служби підтримки обміну повідомленнями.

4. Після того, як ви вкажете свій запит на видалення облікового запису, буде призначено агента, який проведе вас у наступних кроках.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, як скасувати обліковий запис Groupon і чи можу я видалити свій відгук Groupon. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.